Czerwcowa korekta czy ozywienie rynku - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
15.06. 2017 15:35  | 

Wyprzedaż akcji w sektorze technologii spowodowała, że handlowcy i inwestorzy ostrzegali przed ryzykiem. Czy lato przyniesie dalsze wzrosty czy też korektę?

Rynek traci przez sektor technologii

Sektor technologii, prowadzony przez akcje FAANG, powoduje straty na rynku. Wyprzedaż w ubiegłym tygodniu zastanawia handlowców, czy lato przyniesie kontynuację wzrostów czy początek korekty. Problem? Choć perspektywy długoterminowe są nadal pozytywne, to maleją. To sprawia, że rynek jest bez wsparcia, podatny na korygowanie, zwłaszcza jeśli dane ekonomiczne, dochody lub oczekiwania polityczne ulegną pogorszeniu.

Długoterminowe trendy wspierają trwającą dobrą kondycję rynku pracy, rosnące zarobki i rosnący PKB. Ostatnie dane były jednak słabe, w szczególności zatrudnienie w sektorze pozarolniczym (NFP) i wzrost inflacji, co spowodowało spadek w stosunku do całorocznych oczekiwań. Przyszły wzrost przychodów nadal jest prognozowany, ale oczekuje się, że wzrost ten w bieżącym kwartale zmniejszy się o 50%, zanim w drugiej połowie roku zostanie podwojony do dwucyfrowych wartości. Polityka odgrywa również ważną rolę. Wzrosty rynkowe zostały wywołane w wyniku wyboru i wspierania Trumpa przez Agendę Trumpa, która została powoli zepchnięta w skandale, biurokrację, brak współpracy ze strony partii i inne bezpośrednie przeszkody. Dodatkowo istnieją powody dla których pod koniec pierwszego półrocza 2017 co jest równoznaczne z końcem tego miesiąca, przedsiębiorcy, inwestorzy i menedżerowie mogą zebrać zyski i wyprzedać rynek.

Według technicznej analizy, rynek amerykański jest w trendzie wzrostowym, który był budowany przez wiele lat i wszedł na nowe poziomy wraz z początkiem sezonu kampanii prezydenckiej w zeszłym roku. Zatem wzrost został wzmocniony zwycięstwem Trumpa; Rynek wiedział, że przynajmniej utrzyma status quo i poprawi go w miarę możliwości. Jego prorozwojowe i pro-wzrostowe nastawienie jeszcze nie osiągnęło niczego znaczącego, ale zmiana nastrojów wystarczy, aby przedsiębiorstwa poruszały się we właściwym kierunku. Od tamtej pory wzrost był wspierany oczekiwaniami wzrostu gospodarczego i pozytywnym wzrostem zarobków.

Tygodniowe wykresy

Tygodniowy wykres pokazuje ostre rozbieżności między MACD, stochastycznymi a nowo ustanowionymi pikami, co jest oznaką poważnej słabości. Koncentruj się na dziennych wykresach, a te rozbieżności są potwierdzane przez odpowiednie sygnały, co wskazuje co najmniej na konsolidację i głęboką korektę w najgorszym wypadku. Teraz pytanie brzmi: jak daleko to zajdzie? Wskaźniki już są na poziomie wsparcia krótkoterminowego i wykazują oznaki odbicia. Przesunięcie się z tego miejsca będzie wynikającym z trendów wzrostem, ale nadal na tym samym, jak poprzednio niestabilnym podłożu.

Ruch w dół może doprowadzić S&P 500 do takiego poziomu, aby w najbliższym czasie podtrzymać cele na poziomie 2.400 (-1.25%), 2.350 (3.25%) lub 2.320 (3.75%). Większy spadek wymaga poważnego załamania podstaw, dlatego nie sądzę, że to nastąpi. Ponadto dane ekonomiczne mogą być chłodne i wzrost dochodów może spowolnić, ale gospodarka i zarobki wciąż rosną, więc nie ma powodu, aby rynek się odwrócił. Sezon zarobkowy zaczyna się za około 4 tygodnie i wesprze rynek. Między obecną chwilą a rozpoczęciem sezonu, spodziewamy się konsolidacji rynku i rotacji sektora, ponieważ handel przekłada się na drugą połowę roku.

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. trendy, czerwiec, rynek, korekta, ożywienie, sektor technologii, analiza
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.