Czego sie spodziewac po akcjach drhorton w q2 2017 roku - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
18.04. 2017 22:44  | 

Horton (NYSE: DHI), z siedzibą w Teksasie, jest największym amerykańskim przedsiębiorstwem budującym domy. 20 kwietnia 2017 roku, przed otwarciem rynku, firma opublikuje raport dotyczący zysków. Wydarzenie może spowodować znaczące wahania kursów.

D.R. Horton obsługuje rynek budowy i sprzedaży domów jednorodzinnych. Firmę reprezentują dwa sektory. Jednym jest budowa domów (ponad 97% dochodów firmy), drugim usługi finansowe, obsługiwane przez filię DHI Mortgage oferującą klientom pożyczki długoterminowe. Prognoza EPS na kwartał wynosi 0,59 dolara. Raportowana prognoza na ten sam kwartał ubiegłego roku wynosiła 0,52 dolara.

Wskaźniki

- 52 tydzień High-Low: 34.56 – 26.69 dolarów

- Dywidenda, Div Yld: 0.40 dolara, 1,19%

- Roczny EV-EBITDA: 9,87

- Prognoza EPS na Q1 2017: 0,59 dolara

- Zaraportowany EPS na Q1 2016: 0,52 dolara

- Forward PE: 12,30

Powody do zakupu

Pozytywne zaskoczenie zyskiem. D.R. Horton zdołał ucieszyć inwestorów z zachęcającym 17% zyskiem w ostatnim kwartale 2016 roku. Według Zacks, zdolność firmy do ciągłego generowania dochodu i stabilnego wzrostu, przewyższającego oczekiwania eksprertów, jest głównym czynnikiem pozytywnej ponownej oceny firmy.

Inwestycje w produkty. D.R. Horton zróżnicował swoje działanie i wzmocnił portfolio różnymi markami. Od 2012 do 2015 roku wydziały budowlane Breland Homes, Regent Homes, Crown Communities, Pacific Ridge Homes, and Wilson Parker Homes stały się częścią DHI.

Duże inwestycje w zakup ziemii. D.R. Horton zakupił znaczące ilości ziemi w czasie makroekonomicznego kryzysu. W ostatnich dwóch latach firma wykorzystała kryzys jako okazję do zakupu zbyt nisko wycenionej ziemi. Wyżej wspomniane nabytki mogą być wykorzystanie do spełnienia wymagań w nadchodzącym czasie. W roku 2016, firma wydała ponad 2,7 miliarda dolarów na ziemię i działki.

Programy zmniejszające koszty. D.R. Horton dobrze trzyma koszty pod kontrolą. Menedżerowie wysokiego szczebla oddzielają koszty budowlane, wydatki SGA (sprzedażowe, ogólne i administracyjne) oraz inaczej zarządzają każdą grupą. Koszty budowlane są zarządzane poprzez mało kosztowny i wydajny wystrój wnętrza domów oraz korzystne ceny hurtowe. Koszty SGA są minimalizowane poprzez kontrolę kosztów oraz zastosowanie dźwigni kosztów mieszanych. Należy zauważyć, że w ostatnich czterech latach udział kosztów SGA zmniejszył się z 10,7% do poziomu poniżej 9% w 2017 roku. Menedżerowie planują kolejne ulepszenia w zakresie kosztów.

Powody do sprzedaży

Mało rentowny przemysł. Akcje DHI zyskały tylko 7,6% w ubiegłym roku, w porównaniu do14,6% wzrostu przemysłu budowlanego budującego mieszkania komercyjne. Dochody są ważne, ale jeszcze ważniejsza wydaje się możliwość wzrostu ponad oczekiwania rynku.

Ograniczona podaż. Kryzys w segmencie budowlanym ograniczył podaż na nowe domy powodując wzrost cen. Rynek pracowników skurczył się w wyniku kryzysu oraz mniejszej dostępności pracowników. Wiele małych firm zostało wypchniętych z rynku z powodu pogarszających się warunków biznesowych. Jest to wystarczające do podwyżki cen, zmniejszenia popytu i liczby potencjalnych klientów.

Rosnące koszty. Marże w sektorze budowlanym są zagrożone ze względu na rosnące koszty pracowników oraz ziemi. Ograniczona podaż wykwalifikowanych pracowników i ograniczona dostępność ziemi prowadzi do inflacji cen.

Działania rządu. Rząd federalny ogłosił 0,25 punktu procentowego wzrostu stopy referencyjnej. Drogi pieniądz sprawia, że kredyty hipoteczne i długoterminowe stają się mniej dostępne dla klientów, co może znacząco odbić się na kursie akcji firmy.

Ocena Q2 2017 roku

Drugi kwartał 2017 roku był wyjątkowo dobry dla D.R. Horton. Pomimo, że firma wypadła gorzej w porównaniu do przemysłu budowlanego, to i tak jej wynik przewyższył oczekiwania inwestorów. Na podstawie umiarkowanej, a nawet pozytywnej oceny, spodziewany jest wzrost akcji DHI w drugim kwartale. Jeszcze nie wiadomo czy akcje wzrosną czy spadną w odpowiedzi na czekający na opublikowanie raport zysków. Zależy to od wielu czynników, także od notowania w pierwszym kwartale 2017 roku.

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. akcje, analiza, branża budowlana, DR Horton, raport
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.