Codzienny biuletyn iq option - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
16.06. 2017 22:30  | 

Pięć najważniejszych wiadomości na początek dnia. Te zdarzenia mogą mieć wpływ na rynek i powodować wahania kursów walut. Przeczytaj, aby być na bieżąco.

Gwałtowny spadek akcji branży technologicznej

Pięć największych firm technologicznych - Apple, Alphabet, Microsoft, Amazon i Facebook - straciło ponad 120 miliardów dolarów w kapitalizacji rynkowej od ostatniego czwartku. Jednakże spadek cen akcji nie wpłynął znacząco na indeks SPX. Do niedawna akcje przewyższały rynek, stając się jednym z głównych wyborów dla inwestorów grających na zwyżkach kursów. Teraz, gdy upadek jest oczywisty, pieniądze są przenoszone do firm o wyższej rentowności i stabilniejszych cenach akcji.

Przyszłość ropy łupkowej

W ostatnich czasach amerykańskie firmy zajmujące się łupkami zyskały wiele uwagi i pieniędzy inwestorów. Postęp technologiczny w wydobyciu łupkowej ropy naftowej i obniżenie kosztów produkcji spowodowały kolejny boom na rynku. Niektórzy inwestorzy wyrażają jednak negatywne nastawienie. Uważają, że ten segment może paść ofiarą własnego sukcesu. Agresywne wydobycie oleju łupkowego przez coraz większą liczbę firm może obniżyć ceny ropy naftowej, co z kolei sprawi, że ten biznes stanie się nieopłacalny.

Takata - producent poduszek powietrznych - złożył wniosek o banktuctwo

Takata Corp, japoński producent poduszek powietrznych złożył wniosek o bankructwo w tym miesiącu. Uważa się, że przyczyną bankructwa jest wadliwe działanie produktów i wynikające z tego koszty. Key Security Systems Inc., mający siedzibę w USA i należący do Chin producent części samochodowych, zamierza zakupić aktywa firmy Takata w ramach umowy pomiędzy firmami.

Cena akcji Snap spadła do cen IPO

W czwartek akcje Snap straciły 4,97% swojej wartości i osiągnęły poziom pre-IPO. Inwestorzy wątpią, że konkurent Facebooka osiągnie długoterminowy sukces i stabilną sytuację finansową. Spółka nie zdołała zaskoczyć akcjonariuszy zwiększeniem przychodów, wykazując ograniczony potencjał wzrostu. Akcje SNAP są obecnie w cenie 17,00 dolarów.

Bank Japonii niezdecydowany

W piątek Bank Japonii nie wprowadził żadnych zmian w polityce pieniężnej. Wskaźniki prywatnej konsumpcji i zagranicznego wzrostu otrzymały pozytywną ocenę. Eksport, istotna część wyników gospodarczych Japonii, ma wzrosnąć i przyczynić się do dalszego wzrostu. W ostatnich latach Japońska gospodarka pozostawała w tyle za innymi krajami OECD.

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. wiadomości, rynek, analiza, branża technologiczna, akcje, snap, ropa łupkowa, takata, Bank Japonii
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binary Option Robot

Ten program może grać zamiast ciebie. :-) Wszystko, co musisz zrobić, to go zainstalować, zarejestrować się i wykonać wpłatę. Robot automatycznie optymalne transakcje i będzie przeprowadzać je za Ciebie.
Moja szybka porada: Polecam to narzędzie szczególnie początkującym, ponieważ wystarczy tylko włączyć komputer, a oprogramowanie zarabia pieniądze na własną rękę.
Minimalna wpłata: $250
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.