Co noweg - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
03.09. 2018 00:00  | 

Etoro jako jeden z wielu serwisów transakcyjnych przeznaczonych do zarabiania na kryptowalucie ale nie tylko, ma wiele do zaoferowania w kwestii możliwości inwestycyjnych i potencjału, a do jego najważniejszych cech należy społeczna sieć tradingowa jaką niewątpliwie tworzy. Przyjrzyjmy się fenomenowi tej sieci i prześledźmy nowinki na etoro recenzja, aby móc jeszcze lepiej i skuteczniej inwestować swoje pieniądze i okazyjnie podreperować domowe budżety.

Niniejsze podsumowanie ma na celu zaznajomienie zainteresowanych różnymi funkcjonalnościami tego niezwykle popularnego serwisu oraz sprawdzenie najnowszych trendów z ostatniego miesiąca jakimi kierowali się tamtejsi traderzy. Po pierwsze możemy zadać sobie pytanie, czym właściwie jest społeczna sieć tradingowa? Otóż to proste narzędzie przypominające swoją rolą znanego Facebooka a to dlatego, że Użytkownicy tworzą swoje profile i udostępniają je szerszej publiczności prezentując na forum swoje wyniki i dzieląc się przemyśleniami.

Główną jednak funkcją sieci jest nie tylko wymiana informacji, ale przede wszystkim możliwość automatycznego kopiowania wiodących traderów, z której korzystają tysiące osób. Jest to sposób o tyle wygodny, że nie trzeba samemu przebierać w gąszczu różnych aktywów jakimi są kryptowaluty, portfel ripple albo pary walutowe ale można skopiować wzorzec inwestowania innego popularnego i bardziej doświadczonego inwestora. W ten sposób można wkręcić się w świat finansów niejako bocznymi drzwiami, korzystając z obeznania innych osób, niemniej jednak ta sieć w głównej mierze opiera się na długoterminowym zaufaniu w doświadczenie i obeznanie tradera, którego kopiujemy.

Drugim ciekawym aspektem jest możliwość tego, że sami zostaniemy przez kogoś skopiowani, co wiąże się z dodatkowym dochodem. Wtedy jednak musimy wziąć na siebie dodatkową odpowiedzialność i mieć świadomość tego, że nasze portfele oraz preferencje zostaną skopiowane przez innych Użytkowników, jeżeli my stracimy pieniądze to oni również, i wierzcie, że wtedy nie będą zadowoleni. Warto mieć jednak świadomość, że inwestowanie społecznościowe jest procesem długofalowym, pozwalającym na wytworzenie się swoistego zaufania pomiędzy użytkownikami oraz darzenie się sporą dozą zaufania.

Niezależnie od tego czy jesteśmy liderami czy naśladowcami przyświeca nam ten sam cel, a mianowicie zarobienie kasy. Skupiając się na naszym podsumowaniu możemy zauważyć, że sporo traderów dywersyfikuje swoje portfele, szczególnie w okresie wakacji letnich i ostatniego miesiąca, kiedy kurs bitcoina spada. Pomaga to w znacznej mierze obniżyć ryzyko inwestycji. Wielu traderów korzysta z możliwości posiadania różnorodnego portfolio i dzieli kapitał kopiując różnych inwestorów. W sierpniu możemy również zauważyć spory ruch na kanale inwestycyjnym portalu, tak zwanym feedzie, w związku z najnowszymi wiadomościami dotyczącymi bitcoina czy par walutowych. Najpopularniejsi inwestorzy tłumaczą powzięte przez siebie decyzje oraz prognozują strategie na najbliższe miesiące.

Możemy zaobserwować również wzmożone zainteresowanie jednosesyjnych inwestycji, których pozycje otwierane i zamykane są w trakcie jednego dnia. Może to świadczyć o zmianie przyzwyczajeń i przerzuceniu się na bardziej dynamiczny model zarabiania pieniędzy. Długoterminowe inwestycje choć sam portal bardzo do nich zachęca, to jednak wymagają sporej cierpliwości, którą nie każdy szczególnie nowy trader posiada.

Nie każdemu zależy na tym, aby posiadać długoterminowo otwartą pozycję skupiając się bardziej na szybkim i natychmiastowym zysku. W miesiącach wakacyjnych mogliśmy odnotować małe rozleniwienie i tym samym niechęć do eksperymentowania i poszerzania swojej wiedzy. Miejmy nadzieję, że kolejne miesiące przyniosą większą swobodę w próbowaniu różnych strategii ale również pozwolą określić jasny kurs w jakim będzie zmierzać finansowy świat kryptowalut.

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. inwestowanie,konto demo,zarabianie,poradnik,plus500
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.