Brytyjska gospodarka traci miejsce w rankingu top 5 co dalej - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
03.12. 2017 21:08  | 

Wielka Brytania jest obecnie 6. gospodarką na świecie, tracąc piątą pozycję na rzecz Francji. Wiadomość ta nie zaskoczyła obserwatorów, którzy ostrzegali, że skutki Brexitu spowolnią inwestycje i wzrost PKB. To jednak w sposób znaczący niweczy twierdzenia rządu Wielkiej Brytanii, że Wielka Brytania będzie lepsza poza UE. Ponadto utrzymująca się od czerwca 2016 r. słabość funta względem euro dodatkowo zwiększyła brak zaufania rynków do przyszłych wyników brytyjskiej gospodarki.

Jakie są powody, dla których tak się stało i jakie są konsekwencje długoterminowe?

Dane dotyczące PKB za trzeci kwartał 2017 r. pokazały, że wzrost w UE nadal przewyższa wzrost w Wielkiej Brytanii, z wynikiem 0,6% kwartał do kwartału dla UE w porównaniu z 0,4% kwartał do kwartału dla UK. W ujęciu rocznym rozbieżność w trzecim kwartale była jeszcze bardziej zauważalna, przy czym UE odnotowała 2,5% wzrost PKB w stosunku do 1,5% wzrostu w Wielkiej Brytanii.

Szacuje się, że głosowanie w sprawie Brexitu kosztowało UK 20 bln funtów lub równowartość 330 mln funtów tygodniowo licząc od czerwca 2016 r.

Pomimo spowolnienia gospodarczego stopa inflacji w Wielkiej Brytanii we wrześniu osiągnęła najwyższy poziom od 5 lat, do 3% r / r, ze względu na stagnację płac połączoną z trwającą słabością funta. Koszty żywności i transportu stanowiły większość wzrostów. Brytyjska waluta jest nadal o 15% niższa niż w czerwcu 2016 roku, choć odbiła się nieco od najniższego poziomu zanotowanego w sierpniu.

Ostatnie wydarzenia informacyjne również nie pomogły funtowi. 5 listopada wyciekły raporty finansowe (znane również jako \"Paradise Papers\"), które wskazały, że różne główne osobistości z Wielkiej Brytanii, w tym sama królowa, zgromadziły miliony na zagranicznych rachunkach na Kajmanach, Bermudach i Panamie . Pokazuje to jak powszechne jest unikanie płacenia podatków i odpływ kapitału w gospodarce Wielkiej Brytanii w otoczeniu politycznym i gospodarczym.

Atrakcyjność Wielkiej Brytanii jako centrum imigracji, która spowodowała wzrost gospodarczy i wzrost populacji w ciągu ostatnich 15 lat, również nie pozostała bez wpływu. Dane z Urzędu Statystyk Krajowych pokazują, że migracja netto do Wielkiej Brytanii spadła o 106 000 do 230 000 w okresie 12 miesięcy do czerwca . Prawie 75% osób, które zdecydowały się na wyjazd, to obywatele UE, w szczególności z Hiszpanii, Polski i Francji, którzy w większości przypadków wracają do swoich krajów pochodzenia. Widmo \"Brexodus\" robotników z Wielkiej Brytanii jeszcze bardziej zaostrzyło rynek pracy, ponieważ stopa bezrobocia utrzymuje się na poziomie najniższym od 42 lat. Niedobory pracowników odnotowano w sektorze rolniczym, oprócz handlu detalicznego, małych i średnich producentów oraz firmach budowlanych.

Polityczny impas wokół negocjacji w sprawie Brexitu nadal napędza niepewność inwestorów. Rząd brytyjski stopniowo przekazywał żądania UE w wielu sprawach dotyczących rozwodu, w tym praw obywateli UE, wysokości zobowiązań finansowych na rzecz UE (40-45 mld euro) i swobodnego przepływu osób. Główny negocjator UE, Michel Barnier, ogłosił 1 grudnia, że brytyjskie banki stracą swoje \"prawa do paszportowania\", które pozwolą im obsługiwać klientów w całej UE bez konieczności posiadania licencji w poszczególnych krajach UE. Nieruchomości komercyjne we Frankfurcie odnotowują znaczny wolumen sprzedaży i wzrost cen, ponieważ instytucje finansowe kontynuują częściową relokację swoich pracowników z londyńskich banków.

Ostateczny termin został ustalony przez UE dla Wielkiej Brytanii na 4 grudnia, aby przed posiedzeniem Rady Europejskiej mającej miejsce 14 grudnia, przedstawić wniosek w sprawie ostatecznych żądań handlowych. Obserwatorzy UE oczekują, że UE zostanie objęta umową o wolnym handlu podobną do umowy z Kanadą. Jeżeli na tym etapie Rada Europejska ogłosi, że został osiągnięty \"wystarczający postęp\", umożliwi to podjęcie rozmów na temat przyszłych stosunków i rozpoczęcie procesu na początku 2018 r. Gdyby tak się nie stało, gospodarka brytyjska i funt rozpocznie nowy rok z nową zmiennością i utrzymującą się niepewnością inwestorów.

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. Wielka Brytania, Brexit, funt brytyjski, funt, top 5, gospodarka
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.