Bledy ktorych powiniene unikac w handlu kryptowalutami w 2018 roku - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
07.11. 2018 14:05  | 

Możesz być nowicjuszem w handlu kryptowalutami lub możesz być doświadczonym traderem, mając tak wiele atrakcyjnych i nieodpartych opcji handlowych i możliwości, że często popełniasz błędy. Niektóre błędy mogą być wynikiem złego podejmowania decyzji, podczas gdy inne mogą sprawić, że staniesz się ofiarą oszustw kryptowalutowych i oszustw.

Bez względu na to, jak bardzo jesteś ostrożny, błędy muszą się zdarzyć. Pytanie brzmi: jak zachować bezpieczeństwo? Sztuką jest być świadomym i zachować czujność.

Aby pomóc Ci dostrzec błędy przed ich wprowadzeniem tutaj, jest kilka DON'T transakcji kryptowalutowych, których nie wolno ci ignorować.

Nigdy nie inwestuj zbyt dużych na początku

Doświadczeni handlowcy wiedzą lepiej, ale inwestowanie dużych jest częstym błędem, który popełnia wielu nowych handlowców. Jest bardzo ważne, aby nowi handlowcy postępowali ostrożnie; inwestuj małe kwoty i zdobądź ziemię. Będzie wiele okazji, kiedy okazja może wydawać się zbyt dobra, aby przejść, ale pamiętaj, że krypto-waluta jest nadal niestabilnym rynkiem, który wymaga ostrożnego inwestowania i nie umieszczania wszystkich aktywów w jednym miejscu za jednym razem.

Nie daj się nabrać na dobrą starą Pompę i Dump

Podstawowym instynktem każdego inwestora jest inwestowanie w aktywa, które zaczynają przynosić zyski; w kryptowalutach może to stać się złym posunięciem inwestycyjnym. Kiedy stosunkowo nieznana moneta nagle zaczyna drastycznie zwiększać swoją wartość, może równie dobrze być pompą i zrzutem, co jest skoordynowanym wysiłkiem, aby podnieść wartość monety za pomocą fałszywych i fałszywych recenzji i prognoz, a następnie sprzedać ją tym, którzy chcą szybko zarobić. Odbywa się to głównie w celu sprzedaży monet, które zostały kupione tanio, po zawyżonej cenie.

Grupa postanawia podnieść wartość taniej monety i członkowie zaczynają kupować tę monetę od siebie; tymczasem ta sama grupa zaczyna rozpowszechniać fałszywe wieści o wartości monety. Zewnętrzni handlowcy czytają te oświadczenia i pędzą, by zainwestować w monetę, a następnie kupić je z grupy Pump and Dump. Dlatego nigdy nie należy inwestować w aktywa bez dokładnych badań; szczególnie ten, który powstaje z popiołów.

Nie jest informowany

Przedsiębiorca musi być na bieżąco z najnowszymi trendami na rynku; w przeciwnym razie może się okazać, że podejmujesz niedoinformowane decyzje, które mogą cię kosztować. Musisz odrobić zadanie domowe, nawet jeśli opcja inwestycyjna jest oczywista. Musisz przestudiować przeszłe i przyszłe trendy aktywów, w które chcesz zainwestować, abyś mógł zorientować się, jak reaguje za każdym razem, gdy rośnie lub spada. Rynek kryptowalut jest bardzo zmienny; dlatego musisz być na bieżąco informowany o każdym nowym rozwoju w tym sektorze.

Nie popadaj w brokerzy, którzy obiecują bezprecedensowe zyski

Możesz natknąć się na wielu brokerów, którzy obiecują zaoferować możliwości, które pomogą Ci zarobić fortunę na noc. Twoim zadaniem jest trzymać się z dala od nich!

Jako doświadczony przedsiębiorca możesz poczuć, że to twoja wielka przerwa, ale szalenie wysokie i natychmiastowe zyski przy minimalnych lub większych inwestycjach mogą być jedynie chwytem marketingowym lub oszustwem. Musisz postępować ostrożnie i inwestować ostrożnie.

Jest to kilka bardzo powszechnych błędów popełnianych przez wielu handlowców, nawet tych doświadczonych. Pamiętaj, że handel wymaga cierpliwości, gromadzenia informacji i doświadczenia; musisz zważyć swoje opcje, odrabiać zadania domowe, a następnie podjąć świadomą decyzję.

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. kryptowaluta, cyfrowe pieniądze, handel kryptowalutą, błędy kryptowaluty, krypto walut 2018
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.