Analiza iota para iot btc stracila okolo 16 procent tygodniowej wartosci otwarcia - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
31.12. 2017 12:29  | 

Po rekordowym wzroście w ciągu ostatnich kilku tygodni, MIOTA ostatecznie wycofuje się lub raczej stabilizuje. W tym tygodniu MIOTA straciła na wartości około 31 procent. Moneta nadal utrzymuje limit rynkowy w wysokości ponad 9,9 miliarda dolarów i odnotowała wolumen obrotu w wysokości 210 milionów dolarów w ciągu ostatnich 24 godzin.

Najważniejsze informacje

Moneta wreszcie chce się ustabilizować po wycofaniu z rekordowego maksimum.

Przez cały tydzień moneta podlegała sztywnym oporom powyżej 4 USD, ale otrzymywała także wsparcie w wysokości od 3 do 3,2 USD.

Ogólnie rzecz biorąc, para IOT / BTC straciła na wartości około 16 procent w stosunku do tygodniowej wartości otwarcia i jest obecnie notowana na poziomie 0,00024 BTC.

Na wykresie tygodniowym moneta zaczęła spadać na początku tygodnia, aż znalazła wsparcie na poziomie 2,4 USD. To również działało jako oś obrotu. Moneta zaczęła istotnie zyskiwać, ale ostatecznie została zatrzymana przez opór na poziomie 4,0 USD, co również obniżyło cenę. Szybko znalazła silne wsparcie na poziomie 3,0 USD. Nowo utworzony opór między 3,6 a 3,7 USD sprawdził również wszelkie dalsze wzrosty cen w środku tygodnia, aż do momentu gwałtownego wzrostu do ​​4,2 USD. Poprzedni opór powyżej 4,0 USD ponownie zadziałał i spowodował ruch w dół.

Na wykresie dziennym para IOT / USD znalazła wsparcie na poziomie 3,2 USD i obecnie próbuje odzyskać swoją wartość. Para kosztuje około 3,5 USD, a strata wynosi około 2,2 procent.

Po wycofaniu ze szczytu, 200 SMA przekroczyło 100 SMA. Krzywa cenowa oscyluje od 38,2 do 61,8 procent poziomów Fibonacciego przez większą część tygodnia.

Wraz z ostatnią poprawą, ruchome oscylatory również wzrosły, ale wkrótce zbliżyły się do znaku nadmiernego zakupu. Stoch wskazuje na 77 procent, RSI na 58 procent. MACD odzyskuje.

W stosunku do Bitcoina, MITOA poruszało się głównie pomiędzy oporem i pasmem wsparcia odpowiednio od 0,00027 BTC do 0,00023 BTC. Obecnie para jest notowana około 0,00024 BTC.

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. analiza, IOTA, kryptowaluta, kryptowaluty, trend, IOT, BTC
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.