7 najlepszych inwestycji wedlug warrena buffeta - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
19.04. 2017 21:55  | 

Jako jeden z najlepszych inwestorów na świecie, Warren Buffet ma ustalone metody identyfikacji najlepszych akcji, które dostarczają odpowiedniego zysku. Poniżej lista 7 najlepszych inwestycji w 2017 roku./p>

1. MT Bank (MTBNYSE) stopa dywidendy 1.81%, Kwiecień 2017

MT Bank ma dobre notowania do drugiej połowy 2016, co jest wynikiem wyboru Trumpa na prezydenta oraz polityki US Fed dotyczącej podniesienia stóp procentowych. Korzystne środowisko oraz spodziewana redukcja stopy podatku korporacyjnego na rok 2017 wskazują, że bank osiągnie w tym roku zwiększone zyski. Sukces banku został napędzony zarówno przez menadżerów jak i silny bilans.

2. Monsanto (MONNYSE) stopa dywidendy 1.86%, Kwiecień 2017

Monsanto jest stosunkowo nowym dodatkiem do portfolio Warrena Buffeta. W przeciwieństwie do dotychczasowych akcji, te mają potencjał krótkoterminowych zysków. Obecnie trwający zakup od Bayera za 128 USD za akcję przyniesie dochód niezależnie od tego czy dojdzie do porozumienia czy nie, ponieważ Bayer zgodził się zapłacić największemu dostawcy nasion 2 mld USD.

3. US Bancorp (USBNYSE) stopa dywidendy 2.17%, Kwiecień 2017

Jako główny bank oparacyjny na rynku amerykańskim jest w stanie zyskać z powodu tych samych warunków co bank M&T. Lepsze warunki polityczne i ekonomiczne na terenie USA pomagają sektorowi bankowemu i finansowemu zwiększyć zyski.

4. Kraft Heinz (KHCNSQ) stopa dywidendy 2.51%, Kwiecień 2017

Dodany do portfolio w 2015 roku w wyniku fuzji Kraft Foods z Heinz, akcje Berkshire’s stanowią około 25% wszystkich udziałów. Firma zyskała na ekonomii skali poprzez połączenie dwóch ogromnych biznesów branży spożywczej. Eksperci spodziewają się uzyskania wzrostu w średnim lub długim okresie czasu. W 2016 roku, firma zaraportowała 2.35 USD dywidendy, a 38.24% wzrost rok do roku. W 2017 roku, eksperci spodziewają się 2.41 USD dywidendy, 2.55% wzrost rok do roku.

5. Phillips 66 (PSXNYSE) stopa dywidendy 3.2%, Kwiecień 2017

Phillips 66 zaraportował 2.45 USD dywidendy w 2016, 12.39% wzrost rok do roku. Eksperci prognozują 2.63 USD dywidendy w 2017, 7.27% wzrost rok do roku. Firma ma silną pozycję w sektorze naftowym, którą zawdzięcza dużym barierom wejścia. Ponadto Phillips 66 jest zarządzany przez managerów, którzy stosują agresywną politykę odkupywania akcji, co warunkuje stabilny wzrost dywidendy.

6. Coca-Cola (KONYSE) stopa dywidendy 3.25%, Kwiecień 2017

Jedna z najbardziej ulubionych Buffeta, Coca Cola znajdowała się w portfolio Berkshire przez ponad ćwierć wieku. Poparte solidnymi podstawami zdolności zarządzania, wykorzystały ogromną siłę marki Coca Cola oraz wydajną sieć dystrybucji, w celu wygenerowania dalszego wzrostu.

7. General Motors (GMNYSE) stopa dywidendy 4.48%, Kwiecień 2017

GM jest amerykańską korporacją zajmującą się projektowaniem, produkcją, sprzedażą oraz dystrybucją samochodów oraz ich części. Oferuje także usługi finansowe. GM ma największą stopę dywidendy w portfolio Berkshire Hathaway. Eksperci oczekują długoterminowego wzrostu GM na podstawie planów wykorzystania możliwości rynku w Chinach oraz innych zagranicznych krajach.

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. akcje, warren buffet, portfolio, zysk, giełda, coca cola, dywidenda, monsanto, us bancorp, kraft heinz, phillips 66, general motors
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.