5 powodow opcje binarne lepsze niz kryptowaluty - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
18.02. 2018 00:00  | 

W ostatnim czasie kryptowaluty takie jak Bitcoin, Ethereum albo Litecoin zdobyły szturmem serca i portfele inwestorów, wywołując prawdziwy boom na zakupy tych internetowych środków płatniczych. Te nowe instrumenty finansowe wydają się być jednak niedostatecznie stabilne i pod względem możliwości zarabiania są mniej dojrzałe niż ich stateczny kuzyn – opcje binarne. W tym artykule przedstawię, dlaczego zarabianie na opcjach binarnych jest lepszym pomysłem od niepewnych kryptowalut. Zobaczcie 5 powodów, dla których opcje binarne są zyskowniejsze niż kryptowaluty.

Potencjalne zyski z opcji binarnych są dużo większe. Jak łatwo samodzielnie obliczyć, pojedyncza transakcja opcji może dać nam nawet niecałe 100% zysku, natomiast w przypadku tych drugich instrumentów, na tak duży zysk trzeba czekać bardzo długo. Co więcej, jak pokazuje ostatnich kilka tygodni, kryptowaluty zaliczają niezwykle duże spadki. Od końca grudnia ich wartość spada już o ponad siedemdziesiąt procent i wydaje się, że do teraz nie widać jeszcze bariery, o którą cena tych instrumentów mogłaby się oprzeć. Osoby które wiedzą jak zarobić kasę trzymają się teraz z dala od tak niepewnych walorów finansowych.

Bariera wejścia w kryptowaluty jest większa niż inwestycja w opcje binarne. Największa kryptogiełda świata, zlokalizowany na Tajwanie Bitfinex wymaga aż 10 000 dolarów minimalnej wpłaty. Jak widać, drobni ciułacze nie będą mieli w ogóle możliwości kupowania tam i sprzedawania instrumentów finansowych. Dla porównania, popularni brokerzy opcji binarnych umożliwiają najczęściej handel od 100 dolarów lub nawet mniej, dzięki czemu wcale nie musisz mieć dużego kapitału na start i możesz spróbować swoich sił z początkowo małymi wpłatami. Jest to również bezpieczniejsze niż przelewanie dużych kwot do niesprawdzonej giełdy zlokalizowanej na drugim końcu świata.

Łatwiej przewidzieć kurs opcji binarnych niż Bitcoina. Na ceny opcji mają wpływ fundamentalne wydarzenia ze światowych rynków: zmiany stóp procentowych, polityka banków centralnych oraz wszystkie inne wydarzenia które z łatwością sprawdzimy w popularnych portalach dla inwestorów takich jak Bankier albo Business Insider. Z kolei zmiany cen Bitcoina czy Ethereum są niejasne i niezrozumiałe, co prowadzi nas do kolejnego argumentu.

Rynek walutowy jest płynny i nie podlega manipulacji, a kryptowalutami manipulują giełdy i konsorcja miningowe. Ta smutna prawda znajduje odzwierciedlenie w fakcie, że tylko 4 adresy blockchain kontrolują 95% podaży Bitcoina – są to duże giełdy, zlokalizowane w Azji. Z kolei na kursy walut nie ma wpływu i nie może mieć jedna instytucja, ponieważ w praktyce to jest prawdziwie zdecentralizowany instrument finansowy. Ponieważ wielu graczy jednocześnie wykonuje operacje na rynkach międzynarodowych – banki centralne, rezerwy finansowe, fundusze inwestycyjne, prywatni inwestorzy, końcowa wartość kursu nie może być regulowana przez jedną instytucje. Powoduje to, że binarne opcje walutowe to najczystsza i najbardziej uczciwa forma inwestowania.

Rynek opcji jest dużo bardziej dojrzały i uregulowany niż kryptowalutowy. Wystarczy jedna plotka, aby zachwiać rynkiem kryptowalut wpływając na wahania kursu nawet do kilku procent dziennie. Jak można zarobić pieniądze na tak nieuczciwym rynku? Znacznie bardziej dojrzałym i przewidywalnym rynkiem finansowym są waluty, którym w praktyce obca jest manipulacja. Bańka Bitcoina wydaje się właśnie pękać, a zatem teraz jest najlepszy moment aby upłynnić wszystkie aktywa, zamienić je na gotówkę i założyć konto u brokera opcji binarnych. Życzymy wam wielu zysków i pamiętajcie, że pieniądze to nie wszystko w życiu!

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. inwestowanie,opcje binarne,zarabianie,forex,kryptowaluty
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.