5 faktow dotyczących dochodow Cisco - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
20.05. 2017 13:29  | 

17 maja 2017 roku Cisco Systems Inc (CSCONSQ) zaraportowało dochody za Q3 2017. Poniżej przedstawiono pięć kluczowych czynników związanych z raportem dochodów.

1. Rosnąca cena akcji

Od początku roku cena akcji Cisco wzrosła o 12%. Ponadto cena rosła konsekwentnie w ciągu ostatnich 12 miesięcy, zyskując ponad 17% w ostatnim roku.

2. Dochód

CISCO Systems Inc zaraportował dodatni wynik finansowy (6% wzrostu) w poprzednim kwartale. Cena akcji w Q2 wyniosła 0.57 USD. Ponadto należy wspomnieć, że firma wykazuje dodatni wynik finansowy od 7 kwartałów.

Prognozy przewidują, że w kolejnym ogłoszeniu cena akcji wyniesie 0.58 USD.

3. Konkurencja

Na rynku IT występuje silna konkurencja. Dostęp do tańszych i bardziej zaawansowanych technologii pozwolił mniejszym firmom wejść na rynek i uzyskać marginalny udział w rynku. To spowalnia wzrost Cisco.Aby pozostać konkurencyjnym na rynku, Cisco będzie musiało zdywersyfikować ofertę produktową.

4. Dywidenda

W 2016 roku, Cisco dostarczyło dywidendę na poziomie 0,89 USD, osiągając tym samym wzrost o 14.10% rok do roku. Przewiduje się, że dywidenda w 2017 roku 1.08 USD, co odzwierciedlałoby wzrost o 21.8% rok do roku.

5. Partnerzy

Cisco rozwija współpracę z IBM, Pure Storage oraz salesforce.com w celu dywersyfikacji. W marcu tego roku, firma wykupiła AppDynamics jako część strategii rozwoju opartej na wykorzystaniu nowych możliwości. To umożliwia rozwój w segmencie monitoringu oraz daje możliwość na polepszenie raportu finansowego w Q3 2017. Trafność zakupu może potwierdzać uzyskany w ubiegłym roku wynik finansowy AppDynamics, którego zyski wzrosły o 50%.

W dłuższej perspektywie, konkurencja w sektorze technologii sieci komputerowych będzie coraz większa. W tej przestrzeni w szybkim tempie będzie przybywać nowych firm, które będą opóźniać wzrost Cisco.

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. Cisco, analiza, dochód, dywidenda, akcje, zysk
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Binary Option Robot

Ten program może grać zamiast ciebie. :-) Wszystko, co musisz zrobić, to go zainstalować, zarejestrować się i wykonać wpłatę. Robot automatycznie optymalne transakcje i będzie przeprowadzać je za Ciebie.
Moja szybka porada: Polecam to narzędzie szczególnie początkującym, ponieważ wystarczy tylko włączyć komputer, a oprogramowanie zarabia pieniądze na własną rękę.
Minimalna wpłata: $250
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.