20 czerwca 2017 skrot wiadomosci - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
20.06. 2017 20:34  | 

Pięć najważniejszych wiadomości na początek dnia. Te zdarzenia mogą mieć wpływ na rynek i powodować wahania kursów walut. Przeczytaj, aby być poinformowanym.

Obniżenie ratingu głównych australijskich banków

Australijska bańka mieszkaniowa zaczyna mieć wpływ na życie zwykłych Australijczyków i stan gospodarki narodowej. Moody\'s obniżył rating czterech największych banków Australii - ANZ, Commonwealth, NAB i Westpac. Według australijskiego organu regulacyjnego (Australian Prudential Regulatory Authority), udział ryzykownych kredytów hipotecznych w aktywach ww. banków powinien zostać zmniejszony w celu złagodzenia ryzyka.

Stanley Fischer: należy więcej zrobić

Stanley Fischer, wiceprzewodniczący Departamentu Rezerwy Federalnej, ostrzegł ekonomistów i polityków, że należy zrobić więcej, aby uniknąć nadchodzącego kryzysu. Według niego wiele zostało już zrobione, a ostatnie działania podjęte przez Fed są dobre pod kątem poradzenia sobie z nadchodzącą recesją, ale nie są wystarczająco jasne. Według Fischer, system finansowy Stanów Zjednoczonych jest zdrowszy i bardziej stabilny niż przed 2008 r. Testy warunków skrajnych dla banków są jednym z proponowanych przez niego rozwiązań.

Rekordowo niskie ceny ropy mają się utrzymać

Ceny ropy naftowej pozostają na niskim poziomie. W poniedziałek Brent futures na rynku amerykańskim wyniósł 46,91 USD za baryłkę, podczas gdy West Texas Intermediate - 44,20 USD, najniższy wynik od 29 listopada. OPEC i inne kraje produkujące ropę naftową zgodziły się na redukcję wydobycia o 1,8 miliona baryłek dziennie, ale ich inicjatywa wydaje się daremna w stosunku do rozkwitu amerykańskiego przemysłu łupkowego. Rosnąca podaż od producentów Stanów Zjednoczonych i powolny popyt spowodowały spadek cen ropy naftowej.

USD zyskuje w stosunku do JPY

Oczekiwania dotyczące wzrostu inflacji, a co za tym idzie, podwyżki stóp procentowych dla amerykańskiej waluty pomogły dolarowi amerykańskiemu osiągnąć wysoką pozycję w stosunku do jena japońskiego. Na koniec poniedziałkowej sesji, dolar notowany był na poziomie 111.68 jenów. Uważa się, że odpowiedzialny jest za to prezydent Fed w Nowym Jorku - William Dudley, ponieważ ogłosił, że zachowanie rynku pracy może doprowadzić do wzrostu inflacji.

Śledztwo w sprawie Barclays

Barclays i jego czterech byłych szefów będą odpowiadać na zarzuty karne Serious Fraud Office w Wielkiej Brytanii. Uwagę urzędników zwróciła transakcja na rzecz inwestorów z Kataru, wykonana podczas nagłego zbierania 12 mld funtów w 2008 r. Były prezes, były szef wykonawczy, były szef bankowości inwestycyjnej i ex-europejski szef instytucji finansowych zostali oskarżeni o konspirację w celu popełnienia oszustwa za pośrednictwem fałszywej reprezentacji.

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. wiadomości, rynek, Australia, rating, Fisher, kryzys, ropa naftowa, łupki, dolar amerykański
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.