14 czerwca 2017 najwazniejsze wiadomosci - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
14.06. 2017 22:27  | 

Pięć najważniejszych wiadomości na początek dnia, które prawdopodobnie znacząco wpłyną na rynek i wywołają fluktuację kursu cen.

Prognoza wzrostu stopy procentowej

W tym momencie rynek jest prawie pewny, że Fed podwyższy stopę procentową. Nawet niższe od oczekiwań dane o inflacji nie powodowały przeciwnych działań. Decyzję podejmą politycy i ekonomiści państwowi w swoich przyszłych szacunkach i średnioterminowym planowaniu. Janet Yellen, przewodnicząca Rady Gubernatorów Systemu Rezerwy Federalnej, odbędzie konferencję prasową bezpośrednio po ogłoszeniu decyzji. Można spodziewać się, że kurs USD wzrośnie po podwyższeniu stopy procentowej.

Dane inwestycyjne w Chinach

W środę Rząd Chin opublikował ogromną ilość danych ekonomicznych. Inwestorzy ściśle monitorują dostarczone informacje, ponieważ zwykle wskazują, jak funkcjonuje chińska gospodarka. Okazuje się, że obawy, że druga co do wielkości gospodarka świata traci swoją siłę, nie są bezpodstawne. Larry Hu, analityk Macquarie Capital Ltd. uważa, że można oczekiwać spowolnienia w drugiej połowie 2017 i 2018. Odwrócona krzywa dochodowości w Chinach odzwierciedla negatywne oczekiwania długoterminowe.

Unia Europejska chce powrotu Wielkiej Brytani

Wolfgang Schaeuble, minister finansów Niemiec, powiedział, że Unia Europejska z przyjmie Wielką Brytanię, co powinno powstrzymać proces rozdzielenia. Emmanuel Macron niedawno wyraził takie same odczucia podczas spotkania z premierem Wielkiej Brytanii. Rząd brytyjski jest jednak nadal zdecydowany odzyskać niezależność od Brukseli. Theresa May, początkowo apologetka ciężkiego Brexitu, została w końcu przekonana przez swoich konserwatywnych kolegów do złagodzenia swojego stanowiska. Niestabilność polityczna w regionie spowodowana przez Brexit z całą pewnością ma negatywny wpływ na brytyjską walutę.

Dyrektor Ubera opuszcza firmę

David Bonderman, dyrektor Uber Technologies Inc. opuszcza firmę po zrobieniu seksistowskiej uwagi. Nie jest to pierwszy przypadek, gdy wysoki rangą pracownik Uber zmusza się do rezygnacji po wykazaniu zachowań, które nie są tolerowane w profesjonalnym środowisku biznesowym. Na początku tego roku, Amit Singhal też opuściła firmę po oskarżeniach o napaść na tle seksualnym. Krótkoterminowa rentowność firmy i długoterminowa rentowność są zagrożone. Negatywny wizerunek i niezdrowa etyką pracy zdecydowanie nie przyczyniłyby się do wzrostu cen akcji podczas oczekiwanego IPO, które może mieć miejsce w tym roku.

Trump znów w ogniu krytyki

Ponad 190 prawników Demokratów próbuje pozwać Donalda Trumpa za to, że nie zgłasza darowizn, które otrzymały jego firmy od obcych rządów. Według prawników, działania prezydenta Trumpa łamią zasady konstytucji Stanów Zjednoczonych. Biały Dom kwestionuje zarzuty, twierdząc, że działania pana Trumpa są zgodne z prawem. Skandale polityczne, otaczające postać 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych, nie przyczyniają się do stabilności i dobrobytu narodu amerykańskiego. Choć groźba impeachmentu nie jest już bliska, to nadal jest możliwe, że największa gospodarka świata pogrąży się w niepewności politycznej i braku spójności wśród urzędników. Może to negatywnie wpłynąć na kurs wymiany dolara amerykańskiego.

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. 14 czerwca, wiadomości, dolar, Trump, Chiny, Fed, stopa procentowa, uber
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.