10 faktow ktore musisz wiedziec o krypto walucie - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
09.04. 2018 15:28  | 

Musisz przeczytać wiele definicji kryptowaluty online, ale te definicje są trudne do złamania dla początkujących. Celem tego artykułu jest dostarczenie informacji, które mogą być zrozumiałe dla tych, którzy nie mają pojęcia o rynku kryptowalut. Dlatego będziemy trzymać rzeczy łatwe, proste i interesujące!

Co to jest Kryptowaluta?

Kryptowaluta lub pieniądze cyfrowe to "medium handlu" podobne do zwykłych pieniędzy, takich jak USD. Używa kryptografii do śledzenia i weryfikowania przelewów i zakupów. Kryptografia to proces, który konwertuje czytelne informacje na kody, których nie można złamać.

Na rynku istnieje wiele kryptowalut, ale najbardziej znane są;

  1. Bitcoin - pierwszy tego rodzaju i najbardziej znany
  2. Ethereum
  3. Litecoin

Ta koncepcja wydaje się intrygująca, a rosnąca popularność kryptowaluty wzbudziła wielkie zainteresowanie mas. Wielu z twoich rówieśników musiało powiedzieć, żeby "wejść do gry i wykorzystać jej rosnącą wartość". Ale zanim zdecydujesz się na zabawę na rynku, jest kilka faktów, które musisz wiedzieć o kryptowalutach.

Ta koncepcja jest nieco bardziej złożona, niż ci się wydaje

Wielu początkujących nie potrafi zrozumieć procesu wydobycia i jak uzyskać z niego maksymalne korzyści, a to tylko jedna z wielu rzeczy, które musisz wiedzieć o pieniądzach cyfrowych. Nie jest możliwe wejście na rynek i odniesienie sukcesu bez odpowiedniej znajomości kryptowaluty i jej działania. Musisz zrozumieć cały proces i wiedzieć, gdzie znajdują się zyski.

Właściciel Bitcoin pozostaje anonimowy

Chociaż tworzenie bitcoinów przypisuje się Satoshi Nakamoto, ale prawdziwa tożsamość właściciela wciąż pozostaje tajemnicą. Można powiedzieć, że Bitcoin, do dnia dzisiejszego, nie ma znanego właściciela. Ciekawe jest to, że nawet Nakamoto (kimkolwiek on jest) nie zgłosił się do własności kodu.

Istnieje ponad 1500 kryptowalut

Często zdarza się, że początkujący uważają, że krypto-waluta jest synonimem bitcoina. Będziesz zaskoczony, wiedząc, że dostępnych jest około 1500 lub więcej kryptowalut; Bitcoin był jednak pierwszym handlowym kryptowalutem i do dziś pozostaje najpopularniejszym i potężniejszym. Posiada ponad 50% obecnego rynku kryptowalut.

Kryptowaluta jest wyjątkowo niestabilna

Wartość kryptowaluty waha się szybciej niż zwykłe zapasy. Weź bitcoin jako przykład; w 2009 r. bitcoin był wyceniany na 0,003 USD; wartość ta wzrosła do 17 900 USD w grudniu ubiegłego roku, a obecnie wynosi około 6000 USD. Bitcoin przeprowadził co najmniej cztery korekty w wysokości 20% w okresie sześciu miesięcy ubiegłego roku.

Bitcoin nie jest nieskończony

Możesz myśleć, ponieważ jest produkowany cyfrowo, więc możemy nigdy nie być krótko na bitcoin; ta koncepcja jest absolutnie błędna. Wydobywanie odbywa się zgodnie ze zdefiniowanym harmonogramem. Istnieje tylko 21 milionów jednostek bitcoinów, a do roku 2140 wszystkie bitcoiny zostaną wydobyte.

Prawdziwa wartość krypto-waluty to blokowa

Blockchain jest zdecentralizowaną cyfrową księgą, która rejestruje wszystkie płatności i transakcje. Zapisy są publicznie przechowywane i utrzymywane w porządku chronologicznym. Oznacza to, że nawet jeśli tożsamość osób zaangażowanych w transakcję pozostaje ukryta, każdy może zobaczyć, jaka wartość została przeniesiona.

Decentralizacja zapewnia bezpieczeństwo kryptowaluty

Technologia Blockchain nie ma centralnego ośrodka do przechowywania informacji; jest zdecentralizowany. Dlaczego decentralizacja zapewnia bezpieczeństwo? Nie ma centralnego punktu, do którego można uzyskać dostęp w celu kradzieży wszystkich informacji związanych z krypto-walutą. Informacje są dystrybuowane między dyskami twardymi i serwerami na całym świecie, co oznacza, że ​​nawet jeśli jedna z tych lokalizacji padłaby ofiarą cyberataku, uszkodzenia byłyby minimalne i nie uniemożliwiłyby całego systemu.

Bez Portfela, bez waluty

Zasady są proste, chcesz swoje pieniądze? Dbaj o bezpieczeństwo swojego portfela! W przypadku utraty dostępu do portfela tracisz dostęp do swoich pieniędzy. Ponieważ nie ma centralnego punktu, który generuje kody, kody nie mogą być odtworzone. Więc jeśli zgubisz swój kod, nie możesz dostać kolejnego.

FBI wierzy w bitcoiny

Kilka lat temu FBI zamknęło internetowy rynek narkotykowy Silk Road i przejęło bitcoiny należące do operatorów rynku. A dziś są jednymi z największych portfeli na świecie, które są warte 120 milionów dolarów.

Istnieje ponad 600 portfeli

Jeśli zastanawiasz się, jak popularna jest krypto-waluta, na całym świecie działa ponad 600 portfeli. Aby ułatwić proces transakcji, portfele te można łączyć z kartami kredytowymi.

Wraz z rosnącym rynkiem kryptowalut, inwestorzy i firmy uważnie obserwują postępy. Jako nowa powierzchnia monet rynek rozszerzy się i stworzy wiele nowych możliwości. Nie będzie źle powiedzieć, że kryptowaluta może potencjalnie zmienić branżę finansową i sposób jej funkcjonowania.

Rozpocznij już teraz - Życie jest za krótkie żeby być biednym. kryptowaluta, fakty kryptowalutowe, 10 faktów kryptowalut, pieniądz cyfrowy, bitcoin
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.