Wszystko co musisz wiedzieć o robotach CFD - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski

Wszystko co musisz wiedzieć o robotach CFD

Jeszcze kilka dni temu w ogóle nie słyszałem o Robotach CFD, a gdy się o nich dowiedziałem, od razu przykuło to moją uwagę. Początkowo wyobrażałem sobie zabawne obrazki robotów, które naprawdę handlują CFD i jak się wkrótce przekonałem - to wyobrażenie nie było wcale tak odległe od tego, co się rzeczywiście okazało na ich temat. Oprogramowanie tych robotów tradingowych to znacznie więcej niż tylko sygnały tradingowe i auto-trader. Trading z Robotami to jedyny w swoim rodzaju handel instrumentami finansowymi który korzysta z wielu narzędzi i jest nieco bardziej skomplikowany niż zwykłe dostarczania sygnałów. Trading przy użyciu robotów nie jest nowy w świecie inwestycyjnym, ale jest nowością w przypadku CFD.

 

Jak można opisać Roboty CFD?

Możemy opisać ROB jako zautomatyzowane oprogramowanie, używane w handlu CFD. Mówiąc najprościej, oprogramowanie generuje w ciągły sposób Syngały CFD i automatycznie otwiera za ciebie pozycje CFD na twoim koncie handlowym.

Rozpocząłem od wyszukania w Google czym są Roboty CFD, tak aby w pełni zrozumieć jak działa taki robot, a oto co odkryłem. Ze względu na prywatność, nie napiszę tu jakiego dokładnie używałem oprogramowania, ale xxx to zautomatyzowany dostawca sygnałów, jak również Robot CFD. Dostarcza on sygnałów dla CFD inwestorów co pozwala na automatyczne zawieranie transakcji na ich koncie, nie do końca w taki sposób jak w copy tradingu, ale całkiem podobnie. W copy tradingu wybierasz konkretną osobę do śledzenia i kopiujesz jej pozycje, a w handlu przy użyciu robota CFD twoje konto zawiera transakcje automatycznie, co jest niesamowite!

Być może trudno w to uwierzyć, ale to prawda. Musisz tylko ściągnąć na swój komputer zewnętrzne oprogramowanie robota i otworzyć konto CFD. Aby to działało, musisz zalogować się na konto i uruchomić oprogramowanie robota. Program robota przejmie kontrolę gdy tylko wykryje, że uruchomiona jest kompatybilna z nim platforma handlowa. Twój robot będzie odbierał sygnały generowane przez usługę i handlował na twoim koncie. Informacje handlowe takie jak ilość, instrument, ścieżka i czas wygaśnięcia opcji są wprowadzane przez robota który klika także na przycisk "Wprowadź" i już możesz handlować. Mamy tylko nadzieję, że jest to naprawdę tak dobre.

 

Czy Roboty CFD mogą być oszustwem?

Bez wątpienia istnieją roboty które są oszustwem. Po pierwsze musisz wiedzieć, że nie ufam zautomatyzowanym robotom albo dostawcom sygnałów; chyba że udowodnią, że posiadają rzetelne doświadczenie w uczeniu się. Handel twoimi pieniędzmi przez innych nie jest nigdy dobrym pomysłem, szczególnie gdy jest to internetowy robot. A te które przejmuja twój komputer należą do najgorszych. To całkiem podobne do ściągnięcia wirusa na swój komputer, żaden trzeźwo myślący użytkownik nie zrobiłby tego! Twoja możliwość używania komputera podczas pracy robota nie daje gwarancji, że będziesz dokładnie wiedział co się z nim wyprawia.

Staram się nie być surowy dla ludzi i firm które się tym zajmują, ani nie obniżam wartości pracy tych, którzy starają się robić dobrą robotę, ale ludzie powinni nauczyć się sami handlować. Jeśli jesteś użytkownikiem CFD, musisz naprawdę rozpocząć od samodzielnego inwestowania. Ale jeśli chcesz po prostu oddać pieniądze w inwestowanie komuś innemu, zainwestuj lepiej w standardowy fundusz emerytalny.

Handel z Robotem CFD może być także drogi. Najczęściej wymagana jest wysoka opłata subskrypcyjna której opłacenie pozwoli na to, abyś przekazał komuś wolną rękę by stracił wszystkie twoje pieniądze. Jeśli naprawdę nie masz zamiaru stracić tych pieniędzy, dlaczego by nie użyć całej tej gotówki aby się dobrze zabawić, zamiast wydawać ją na robota? Istnieje wiele darmowych źródeł z wskazówkami, strategiami i sygnałami oraz społecznych platform tradingowych takich jak CommuniTraders; nie musisz marnować swoich pieniędzy tylko po to, aby ktoś inne je za ciebie stracił!

Odczarowanie mitu ROBOTA

Jestem pewien, że każdy chciałby mieć oprogramowanie które magicznie powiększałoby jego konto za przyciśnięciem guzika. W rzeczywistości takie rozwiązanie nie istnieje, a przynajmniej nie teraz. To, co jednak jest do naszej dyspozycji to robot - albo coś do niego podobnego, z czego każdy może skorzystać. Autotradery/roboty to tylko wskaźniki techniczne zaprojektowane aby dostarczać sygnałów. Chociaż nie jestem programistą, postaram się wyjaśnić jak to działa przy pomocy mojej podstawowej wiedzy: jeśli wskaźnik (na przykład MACD) wynosi więcej niż 0, oprogramowanie automatycznie otworzy pozycję 'Call', ale jeśli MACD spadnie poniżej zera, autotrader otwiera pozycję 'Put'. Istnieją także rodzaje autotraderów które emitują sygnał dźwiękowy i wskazują na miejsce w którym MACD zmienia się powyżej albo poniżej zera. W rzeczywistości nie możemy nazwać ich autotraderami, ponieważ wszystko co robią to ostrzeganie, że możesz otworzyć nową pozycję, ale dzisiaj ten termin jest tak luźny, że ostatecznie można powiedzieć, że należą do tej samej kategorii.

Podsumowując: wskaźnik wskazuje kierunek inwestycji, a autotrader / robot zamienia ten sygnał na strzałkę na wykresie i na dźwięk, lub jeśli jest bardziej zaawnsowany - od razu otwiera pozycję na twoim koncie. Te autotradery są tak samo skuteczne jak wskaźniki na których bazują, a więc równie dobrze mógłbyś kupić wartość MACD, albo krzywą dwóch średnich kroczących, albo dowolny inny darmowy wskaźnik. Wiele z takich autoraderów albo robotów jest darmowa, ale mają często haczyki w regulaminie, więc ostrożnie oceń ich możliwości przed podjęciem decyzji. Podsumowując, chcę przy tym powiedzieć, że te wszystkie roboty to narzędzia używane przez brokerów żeby tylko zachęcić do złożenia u nich depozytu.

Sygnały generowane przez te autotradery są w większości niepoprawne i nie powinno się ich używać w handlu. Jako trader musisz sam ocenić sygnały, ponieważ nie wszystkie generują kurs w prawidłowym kierunku i stracisz pieniądze jeśli będziesz na nich grał. To nie ma znaczenia że istnieje wiele wskaźników które mogą wygenerować sygnały, ponieważ prawidłowy sygnał wymaga kombinacji kilku wskaźników. Nie twierdzę, że wiem jakie to kombinacje; wszystko zależy od twojego stylu i umiejętności inwestowania. To do ciebie należy rozróżnienie dobrego i złego sygnału.

Co najważniejsze, nie zakładaj, że sygnał może przynieść zysk tylko dlatego że wskazuje ci, że cena pójdzie w górę lub w dół. Możesz oczekiwać, że usłyszysz wszystkie możliwe terminy wprost z finansowego żargonu, takie jak algorytmiczny handel, specjalne i zaawansowane wskaźniki wbudowane w autotrader i tak dalej, ale nie daj się zwieść! Użyj zdrowego rozsądku! Zastanów się nad tym przez chwilę; czy naprawdę myślisz, że gdyby istniała osoba znająca sekret idealnych sygnałów, dzieliłaby się nim w Internecie za darmo albo za jakieś grosze? Nikt nie jest tak głupi!

 

Robot nie może być lepszy niż jego Trader.

Jeśli odnosisz sukcesy w prawidłowej identyfikacji zyskownego sygnału, możesz spokojnie używać robotów do handlu. Dla tradera byłoby katastrofalne gdyby całkowicie polegał na sygnałach generowanych przez oprogramowanie tradingowe, które nigdy nie są celne. Na autotraderze się nie wzbogacisz! A jednak to ty jako inwestor, jesteś jednocześnie autotraderem. Gdy o tym pomyślisz, wszystko co robi to oprogramowanie to ostrzeżenie cię o potencjalnie zyskownej inwestycji, a to co zrobisz z tą informacją, zależy tylko od ciebie. Oczywiście, istnieje oprogramowanie które automatycznie otwiera pozycje bez twojej zgody; to oznacza, że nie możesz przegapić sygnału, bo robot handluje na każdym z nich.

 Super Wyniki i Prawa do Przechwałek

W każdej dziedzinie życia, jeśli chcesz się przechwalać, musisz najpierw udowodnić to swoimi wynikami. Twórcy robotów uważają jednak, że ta zasada nie odnosi się do nich. Zakładają, że ludzie po prostu uwierzą w to, że są najlepsi, bo tak twierdzą. Przykro mi, że muszę przebić ten nadmuchany balon obietnic, ale nie każdy jest tak dobry, mimo że wielu tak może uważać. Problem w tym, że wiele osób lubi się oszukiwać; zamiast ciężko pracować, wolą wierzyć w to, że zarabianie dużych pieniędzy jest tak samo łatwe jak marzenie o tym.

Mają swoje "wielkie" plany, jak to wydadzą pieniądze na wakacje i życie na bogato. Wielu twórców robotów CFD twierdzi, że stworzenie ich oprogramowania wymagało wiele ciężkiej pracy, poświęcenia i doświadczeń, ale prawda jest taka, że stworzyli po prostu kolejny program który otwiera losowe pozycje i w większości przypadków - źle inwestuje. Czy znasz choć jedną osobę która stała się finansowo wolna przez użycie robotów? Nie sądzę. Ale jestem pewien że znasz kilka osób które już sparzyło się na robotach. Poszukaj trochę w Internecie, a znajdziesz setki osób lamentujących jak to zostali oszukani przez ludzi którzy sprzedają roboty. Możliwe, że istnieje dobry robot, ale jeśli go znajdę, będę potrzebował najpierw mocnych dowodów zanim zainwestuję w niego jakiekolwiek pieniądze.

Roboty nie muszą być całkowicie bezużyteczne.

Dobrą stroną robotów jest to, że mogą sprawić, że trading nie wymaga od ciebie pracy. Jeśli wybierzesz naprawdę dobre oprogramowanie, jest duża szansa, że osiągniesz wkrótce zyski. Moim zdaniem wszystko co może legalnie poprawić moje wyniki tradingowe i da mi stałe zyski nie jest zupełnie złe. Powinieneś być jednak ostrożny, ponieważ ludzie którzy tworzą te roboty mogą kiepsko inwestować, tak jak wielu innych. Wypatruj tych, którzy generują sygnały zakorzenione w standardowych i powszechnie akceptowalnych technikach analizy; oni na ogół osiągają najlepsze wyniki.

Mój Werdykt na Temat Robotów CFD

Mam duży szacunek do twórców i operatorów robotów. Udało wam się osiągniąć niezwykły i niesamowity sposób na handel na rynku CFD. Dla tych którzy chcą używać tych robotów mam radę: nie spieszcie się z zaufaniem w możliwości robotów! Bardzo często powtarzają one tylko stare pomysły z jakimś nowym dodatkiem. Nie pozwólcie także aby ktokolwiek handlował za was w ten sposób. EA to dobre miejsce żeby zacząć jeśli nie macie innego pomysłu, ale zawsze bierzcie pod uwagę, że dobry system tradingowy trzeba zbudować. Bez potu nie ma wyników, jak powiedziałby mój instruktor na siłowni. Poświęć temu pracę i czas, a wkrótce pieniądze powinny zacząć się pojawiać. Czasami droga na skróty prowadzi prosto do porażki.

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.