Strategie tradingowe dla opcji Low/High - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski

Strategie dla opcji Low/High

Opcje Low/High to typ CFD który generuje największy odsetek wygranych. Aby pomóc ci w zarabianiu na opcjach Low/High, przedstawiamy tu trzy najlepsze strategie które możesz użyć dla opcji Low/High.

Strategie tradingowe dla opcji Low/High

Opcje Low/High wymagają, abyś przewidział, czy ceny rynkowe wzrosną, czy też spadną w określonym przedziale czasowym. Nie ma znaczenia o ile te ceny wzrosną lub spadną. Wygrasz transakcję CFD o ile tylko cena przesunęła się o choć jeden pip we właściwą stronę.

A oto kilka strategii które możesz skutecznie użyć dla handlu opcjami Low/High:

Trading wybiciem

Trading wybiciem to jedna z najpopularniejszych strategii w CFD. Wybicia to znaczące wydarzenia które zachodzą, gdy rynek kończy formację na wykresie, na przykład wzorzec kontynuacyjny, wzorzec odwrotu albo inne ważne wydarzenie w trendzie.

Wielu konwencjonalny traderów stawia stop loss albo zlecenia z limitem w tych samych punktach. Gdy rynek osiąga ten poziom cenowy, uruchamia to te zlecenia i tworzy nagłą zmianę w podaży lub w popycie (w zależności od kierunku tych zleceń). Ten nagły napływ zleceń tworzy silny ruch, nazywany wybiciem.

Możesz użyć wybicia aby wygrać transakcję CFD: zanim cena osiągnie punkt krytyczny, zainwestuj w opcję Low/High w kierunku oczekiwanego wybicia. Wybierz krótki czas wygaśnięcia opcji (1 – 2 okresy), aby upewnić się, że twoja opcja wygaśnie w czasie, gdy wybicie będzie ciągle dominowało nad rynkiem.

Z taką strategią powinno ci się udać wygrać duży odsetek transakcji.

Trading na przecięciach średnich kroczących

Traderzy którzy preferują używanie wskaźników technicznych do generowania sygnałów, mogą używać przecięć średnich kroczących, aby inwestować w opcje Low/High. Dla tej strategii po prostu użyj dwóch średnich kroczących: jedną z większą liczbą okresów, a drugą z niższą liczbą okresów.

Średnia krocząca z mniejszą liczbą okresów będzie ściśle podążała za ruchami cen, a średnia krocząca z wyższą liczbą okresów będzie reagować wolniej. Ten prosty związek możesz wykorzystać dla uzyskania przewagi: Gdy szybsza średnia krocząca przecina wolniejszą średnią kroczącą ruchem w górę, rynek musiał przed chwilą zwyżkować. To dobra opcja aby zainwestować w opcję High z długim czasem wygaśnięcia (przynajmniej pięć okresów, a jeszcze lepiej więcej niż osiem).

Gdy szybciej poruszająca się średnia krocząca przetnie się z wolniej poruszającą się średnią kroczącą ruchem w dół, rynek musiał przed chwilą zniżkować. To dobra okazja aby zainwestować w opcję typu Low z długim czasem wygaśnięcia. Upewnij się, aby wykorzystywać średnie kroczące w środowisku zwyżkującym, ponieważ tracą one te możliwości predykcyjne w okresach ruchów cen w bok.

Jeśli chcesz całkowicie usunąć optyczną analizę trendów z twojego tradingu, pomyśl o użyciu techniki przecięcia trzech średnich kroczących. Tej strategii możesz użyć zawsze, nawet gdy rynek ruchy w bok.

Swing trading

Podczas trendu, swing traderzy starają się zarobić na każdym ruchu od wysokiego do niskiego i vice versa. Ten typ podejścia tradingowego jest idealny dla opcji Low/High. Gdy rozpoznasz słabnący trend, zainwestuj w opcję Low/High w kierunku przeciwnym do swingu. Użyj średniego do długiego czasu wygaśnięcia, około pięciu okresów. Ten ruch powinien mieć wystarczająco dużo czasu aby rozwinął się zgodnie z twoimi przewidywaniami.

Aby ocenić siłę swingu, możesz użyć oscylatorów takich jak relative strength index (RSI), linie oporu i wsparcia oraz trendów kanałów tradingowych.

Choć swing trading wymaga nieco czasu spędzonego na jego opanowaniu, jest to znakomita strategia która generuje wiele sygnałów tradingowych. Z tego powodu jest to idealna strategia dla traderów, którzy chcą szybko zarobić pieniądze: więcej sygnałów oznacza więcej możliwości handlu, a więcej tradów oznacza większy zysk.

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Adam (5.174.171.*) napisał

Proszę o kontakt    Brak

Proszę o pomoc bo jestem zielony i Nie Wiem jak się inwestuje

  Kasia (31.0.127.*) napisał

Szybko

Jestem zainteresowania

  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.