Jak wykonać wpłatę - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Jak wpłacić pieniądze za pomocą karty kredytowej/debetowej Jak wpłacić pieniądze za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego Skrill Neteller Ukash
 

Jak wpłacić pieniądze za pomocą karty kredytowej/debetowej Jak wpłacić pieniądze za pomocą karty kredytowej/debetowej  Zalecany sposób dokonania wpłaty

Karta kredytowa lub debetowa to łatwy sposób na wpłatę pieniędzy, bowiem transakcja jest przetwarzana natychmiast.

Aby dokonać wpłaty za pomocą karty, musi ona posiadać aktywną opcję transakcji online. Niektóre karty mają transakcje online      domyślnie wyłączone, więc w takiej sytuacji należy zwrócić się do banku z zapytaniem o możliwość korzystania z karty podczas realizowania płatności online. Jeśli próbowali Państwo dokonać wpłaty kartą, a operacja nie powiodła się, należy skontaktować się z bankiem. Niektóre banki włączają tę funkcję na żądanie, inne pozwalają zrobić to samodzielnie za pośrednictwem bankowości internetowej.

Jeśli rzeczywiście nie możecie Państwo używać swojej karty online lub nie chcecie wprowadzać danych karty przez Internet, zawsze pozostaje skorzystanie z jednej z poniższych opcji.

Jak wpłacić pieniądze za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego Jak wpłacić pieniądze za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego  Zalecany sposób dokonania wpłaty

Wszyscy brokerzy oferują możliwość dokonywania wpłat za pomocą przelewu bankowego. Ogólnie rzecz biorąc, zazwyczaj dostępne są dwie opcje - wpłata na rachunek bankowy brokera ulokowany albo w banku w tym samym kraju, albo zagranicznym. Opcje przelewu są często określane przez brokerów w następujący sposób: "Wire Transfer" oraz "Fast Bank Transfer". Gdziekolwiek ujrzysz opcję "Fast Bank Transfer", wybierz właśnie ją, ponieważ oznacza ona lokalny rachunek bankowy w większości krajów na całym świecie - taka operacja jest łatwiejsza do przeprowadzenia i tańsza.

Jeśli broker ma tylko rachunek w banku zagranicznym, konieczne będzie zrealizowanie przelewu międzynarodowego, z którym zazwyczaj związane są dodatkowe opłaty, a dodatkowo może on potrwać kilka dni. W tym przypadku lepiej jest dokonać wpłaty kartą kredytową. Jednakże, jeśli naprawdę chcesz wysłać tradycyjny przelew bankowy, możesz to zrobić za pośrednictwem bankowości internetowej lub w najbliższym oddziale banku.

Skrill Jak wpłacić pieniądze przy użyciu Skrill

Skrill/Moneybookers jest usługą typu portfel elektroniczny bardzo podobną do PayPal. Możesz ją wykorzystać do uzyskania dostępu do pieniędzy w dowolnym miejscu na świecie. Jest bardzo łatwa w użyciu - można wpłacać pieniądze na konto Skrill za pomocą standardowego przelewu bankowego. Kiedy masz już pieniądze na swoim koncie Skrill, możesz teraz dokonać wpłaty, dokonać płatności przez Internet lub wysłać pieniądze do konkretnej osoby. Nie musisz wtedy korzystać z karty kredytowej/płatniczej, a wszystkie płatności są zawsze przetwarzane natychmiast.

Proponujemy zapoznać się z poradnikiem na temattworzenia konta Skrill oraz dokonywania pierwszej wpłaty.

Neteller Jak wpłacić pieniądze przy użyciu Neteller

Netellerjest portfelem online, który pozwala płacić szybko i bezpiecznie. Działa na zasadzie podobnej do serwisów PayPal oraz Skrill (aby dokonać wpłaty, można skorzystać z usług Skrill lub Neteller, PayPal nie jest obsługiwany). Neteller, który został założony w 1999 roku, posiada licencję bankową. Możecie Państwo skonfigurować konto w Neteller za darmo, a operacje bankowe nie są obłożone prowizją.

Zapoznaj się z samouczkiem jak utworzyć konto Neteller i jak wykonać pierwszą wpłatę

Ukash Jak wpłacić pieniądze przy użyciu Ukash

Ukash jest systemem kuponów przedpłaconych. Jeśli wolisz płacić gotówką, a nie kartą kredytową, możesz rozważyć wpłaty za pośrednictwem Ukash. To bardzo prosta sprawa. W większości krajów kupony takie są sprzedawane w sklepach spożywczych, kioskach i na stacjach benzynowych.

Sprawdź na stronie internetowej Ukash gdzie znajduje się najbliższy punkt sprzedaży. Gdy dotrzesz do punktu sprzedaży, możesz zakupić w nim kupon gotówkowy (na kwotę 200 lub 500 €, kupony o niższych wartościach nie mogą być wykorzystywane na potrzeby tradingu). Na każdym kuponie wydrukowany jest 19-cyfrowy kod PIN. Zachowaj ten kod, jego podanie jest niezbędne podczas realizowania wpłaty. Zarejestruj się w serwisie brokerskim i wybierz Ukash jako metodę wpłaty, a następnie wpisz swój kod PIN w odpowiednim polu. Pieniądze znajdą się na Twoim koncie praktycznie natychmiast. Usługa jest bezpłatna i objęta licencją przez banki krajowe we wszystkich krajach europejskich.

 
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  HighLow

Highlow Markets Pty Ltd
Licencjonowany australijski broker, który oferuje trading walut i wskaźników. Są idealni dla bardziej doświadczonych traderów.
Moja szybka porada: Skontaktuj się z ich obsługą a dadzą Ci konto demo, gdzie możesz testowąć wszystko z wirtualnymi $10000.
Minimalna wpłata: $50
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.