Webmoney Platnosci - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
27.06. 2017 19:00  | 

WebMoney

WebMoney Transfer (powszechnie określany jako WebMoney) to platforma umożliwiająca użytkownikom przekazywanie funduszy innym użytkownikom - zarówno kupującym, jak i rówieśnikami. Podczas gdy inne platformy zwykle przechowują wagi w oryginalnej walucie, WebMoney faktycznie przekształca fundusze w "jednostki WebMoney" w różnych typach "torebki".

Niezależnie od liczby portmonetek lub oryginalnej waluty (wśród platform obsługujących platformę) użytkownicy mogą przenosić w czasie rzeczywistym do innych użytkowników. Salda są następnie używane do dokonywania innych zakupów lub przelewów, lub są wymieniane na lokalną walutę w zatwierdzonym wylocie lub specjalnym kiosku.

Skąd pochodził WebMoney?

WebMoney powstał w 1998 roku w Moskwie, w Rosji i był jednym z pierwszych tego typu rozwiązań płatniczych. Dzięki platformie, która faktycznie przekształca przesłane środki w walutę specyficzną dla usługi WebMoney, usługa poprzedza Bitcoin i inne wirtualne monety; Ale w tym samym czasie model biznesowy nigdy nie koncentrował się na tej funkcji usługi. Raczej platforma została zaprojektowana, aby ułatwić przelew pieniędzy, czy to od nabywcy do sprzedającego, czy od peer-to-peer.

Platforma zyskała dużą popularność i międzynarodowy zasięg. W Rosji platforma zyskała natychmiastową uwagę na powstrzymanie się od potrzeby powiązania informacji bankowych z kontami WebMoney; Ponieważ fundusze są trzymane przez gwaranta w wirtualnej walucie, a ostatecznie przekazane przez to samo, użytkownicy nie potrzebują konta bankowego, aby korzystać z tej usługi.

WebMoney cieszył się pewnymi zaletami w przypadku wczesnego rozpoczęcia. Nadal odróżniał się od swojego unikalnego modelu gwarancyjnego i z powodzeniem rozszerzył się na rynki międzynarodowe.

WebMoney szybko zbudował dodatkowe usługi dla użytkowników, które dodały do ​​już atrakcyjnej, bezpiecznej oferty platformowej. Karty pre-paid Card WebMoney wzrosły z popularności, a firma rozszerzyła zasięg za granicę. W platformie została wbudowana wiele "portmonetek", aby obsługiwać dodatkowe waluty i kraje. Platforma obsługuje również komunikację między użytkownikami, zarówno tekstową, jak i głosową; Ponadto dzięki nowej aplikacji mobilnej można teraz zintegrować sprawdzanie poprawności transakcji w smartwatchach i innych urządzeniach.

Dzięki dziesiątkom milionów użytkowników i 100 000 sklepom internetowym akceptującym płatności WebMoney i 12 826 miastom w 95 krajach z zainstalowanymi kioskami do finansowania / wycofania, WebMoney może świętować wysoki poziom sukcesu prawie 20 lat po jego idei.

Kto korzysta z usługi WebMoney?

Płatności WebMoney można realizować za pośrednictwem kart pre-paid w jednym z dziesiątków tysięcy kiosków zainstalowanych na całym świecie lub online, uzyskując dostęp do platformy za pośrednictwem interfejsów komputerów stacjonarnych lub przenośnych. Dołączyło do niej ponad 32 miliony użytkowników, co jednocześnie wykazuje sukcesy platformy, a także zapewnia to; Ponieważ użytkownicy mogą dokonywać transferów tylko do innych użytkowników WebMoney, więcej kont oznacza więcej użytkowników, którzy mogą płacić, a większe prawdopodobieństwo kontynuowania korzystania z platformy.

"Portmonetki" dostępne na platformie są zaprogramowane na konkretne waluty i określone lokalizacje geograficzne, ale można nimi zarządzać jednocześnie na jednym koncie, używając "menedżerów portfela".

Dzisiejsze "portmonetki" na stronie internetowej to:

 • Z-Purse: certyfikat towarowy w dolarach amerykańskich
 • E-Purse: pieniądz elektroniczny w euro
 • R-torebka: bankomat na okaziciela w rublu rosyjskim
 • U-Purse: skargi na konta bankowe w Ukranskiej Hrywnie
 • B-torebka: elektroniczne rubryki białoruskie
 • K-Purse: odbiór praw do otrzymania od gwaranta EKZT od pewnej kwoty
 • G-Purse: zaopatrzenie magazynu w złoto w magazynach certyfikowanych
 • X-portmonetka: własność przechowywana do publikowania wpisów w globalnej publicznej bazie danych sieci Bitcoin

I menedżerowie torebki na platformie to:

 • WM Keeper Standard (zawiera interfejs mobilny)
 • Keeper WebPro (lekki)
 • WM Keeper WinPro (dla MS Windows)
 • WM Keeper dla sieci społecznościowych

Co sprawia, że ​​WebMoney jest wyjątkowy?

WebMoney różni się od innych ładowanych platform płatniczych, ponieważ konwertuje obsługiwane waluty na jednostki WebMoney. Salda są utrzymywane przez gwarorów, co zwiększa stabilność platformy, która w innym przypadku nie ma przynależności do banków lub wsparcia. I poprzez unikanie potrzeby zweryfikowania informacji bankowych, platforma kończy się łatwiejsza w obsłudze i dostępna dla znacznie większej populacji.

Transfer może być dokonany na dowolnym innym koncie WebMoney, czy to w płatnościach za towary lub usługi, czy jako transakcje typu każdy z każdym. Nie ma żadnych kosztów na utworzenie konta, ale firma WebMoney pobiera niewielką opłatę za transakcję, w przeciwieństwie do nowszych dostawców, którzy naśladowali model lub podjęli je w innym kierunku od tego czasu. Niemniej jednak, przy minimalnych opłatach, platforma jest nadal popularna, a w wielu społecznościach wschodniej Europy stało się niezbędnym środkiem zarządzania pieniędzmi.

Wraz ze wzrostem popularności WebMoney był w stanie rozszerzyć swoją ofertę na 95 krajów na całym świecie. Natychmiastowy system transferu może być również wykonany z nowymi kartami przedpłaconymi, we wszystkich przypadkach połączonymi z kontem użytkownika WebMoney. 100 000 sprzedawców online obsługuje WebMoney jako typ płatności, a sieć użytkowników obejmuje obecnie ponad 30 milionów na całym świecie.

Platforma ma minimalną kwotę wypłaty w wysokości 10 USD, a maksymalna transakcja na kwotę 5.000 USD. To w połączeniu z dostępnością transferową tylko w euro lub dolarach amerykańskich oraz niewielką opłatą za transakcję i WebMoney zostały wyeliminowane, aby utrzymać opłacalność jako platformę transferu pieniędzy online z nową konkurencją. Firma poczyniła znaczne postępy w ogólnym rozszerzeniu swoich usług finansowych: wprowadzono do usługi dodatkowe rozwiązania typu "każdy z każdym", a także internetowe platformy transakcyjne i nowe usługi dla sprzedawców.

Złóżmy to. Głównymi zaletami WebMoney są:

 • Dostępny w 95 krajach, w sumie 32 milionów użytkowników
 • Bezpłatnie założyć konto
 • Bezpłatnie przeładuj konto lub otrzymasz fundusze
 • Doładowane środki są dostępne natychmiast
 • Rozwiązania transgraniczne zapewniają przechowywanie funduszy w jednostkach WebMoney
 • Pewność sprawdzonych zabezpieczeń informacji
 • Nie musisz łączyć konta bankowego
 • Nowe integracje mobilne i możliwości weryfikacji

Głównymi wadami są:

 • Przelewy dostępne są wyłącznie w euro i dolarach amerykańskich
 • Nadawca i odbiorca muszą używać platformy, aby umożliwić transfer
 • Minimalne transakcje i czapki
 • Opłaty za transakcję

WebMoney był wcześnie na grę i zdecydowanie "dostał robaka". Przynajmniej tak się stało na rosyjskim rynku. Dodatkowe "portmonetki" zostały zaprogramowane na platformie, aby wspierać rosnącą obecność firmy w innych krajach, głównie w Europie Wschodniej, oraz zwiększać zgodność z trendami handlu elektronicznego i pozostać konkurencyjnymi na ciągle zmieniającym się rynku.

Transfery środków w czasie rzeczywistym nadal są popularną formą płatności na całym świecie, a WebMoney pozostaje atrakcyjny jako usługa, która nie wymaga informacji bankowych - a nawet konta bankowego. Model gwarancji i przeliczanie środków na jednostki WebMoney odniósł sukces we wszystkich interfejsach platformy: zarówno w komputerach stacjonarnych, jak i na urządzeniach mobilnych oraz w pre-paid kartach WebMoney.

WebMoney Transfer był w bloku. W kontekście rozwiązania firmy rozliczeniowej, 20-letni pomysł może zagubić się na dzisiejszym rynku. Długoletni sukces WebMoney wskazuje jednak, że zapotrzebowanie na ten typ rozwiązań płatniczych wciąż istnieje.

Przelewy webmoney, rosyjskie metody płatności, portfele internetowe webmoney, portfele webmoney, przechowalnia wm, portmonetki internetowe, portmonetka z rosyjskiego bitcoina
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Binary Option Robot

Ten program może grać zamiast ciebie. :-) Wszystko, co musisz zrobić, to go zainstalować, zarejestrować się i wykonać wpłatę. Robot automatycznie optymalne transakcje i będzie przeprowadzać je za Ciebie.
Moja szybka porada: Polecam to narzędzie szczególnie początkującym, ponieważ wystarczy tylko włączyć komputer, a oprogramowanie zarabia pieniądze na własną rękę.
Minimalna wpłata: $250
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.