Usdjpy wyglada bezbronnie w obliczu wiadomosci dotyczacych zamowien fabryk w usa - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
04.05. 2017 23:48  | 

Dolar amerykański (USD) spadł w czwartek w stosunku do jena japońskiego (JPY), zmniejszając cenę pary walutowej USDJPY do wartości poniżej 113.00 na skutek wiadomości dotyczących amerykańskich zamówień fabryk.

Trend pozostaje wzrostowy ze względu na wysoki szczyt w ostatnim ruchu zwyżkowym.

Analiza techniczna

Para jest sprzedawana około 112.69. Wsparcie może być notowane około 112.40, różowa linia trendu jak i 23.6% zniesienia Fibonacciego są powyżej 112.00, liczba psychologiczna 111.69.

Z drugiej strony, opór jest notowany na poziomie około 112.88, obszar średniego oporu horyzontalnego powyżej 113.00, górna linia trendu oznaczona na wykresie kolorem czerwonym daje 115.50, długoterminowy poziom oporu.

Jak para USDJPY zareagowała na poprzednie wiadomości dotyczące zamówień fabryk?

Para USDJPY nie wykazała wyraźnej zmiennośći po opublikowaniu dwóch ostatnich rapotów dotyczących zamówień fabryk ponieważ ich rzeczywisty wynik był zgodny z przewidywaniami ekspertów. Wyniósł odpowiednio 1,0% i 1,2%.

Jak handlować dzisiejszymi wiadomościami dotyczącymi zamówień fabryk?

Zakup opcji kupna USDJPY może być dobrą strategią jeśli dane dotyczące zamówień fabryk będą lepsze niż prognoza.

Zakup opcji sprzedaży USDJPY może być dobrą strategią jeśli dane dotyczące zamówień fabryk nie będą zgodne z przewidywaniami ekonomistów.

Pozostałe aktywa

W dodatku do pary USDJPY, trading EURUSD, GBPUSD oraz USDCHF także może być dobrą strategią ponieważ wyżej wymienione pary walutowe są wysoce reaktywne na wiadomości dotyczące zamówień fabryk w USA.

dolar, jen, usdjpy, raport zamówień fabryk, analiza, trading
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Binary Option Robot

Ten program może grać zamiast ciebie. :-) Wszystko, co musisz zrobić, to go zainstalować, zarejestrować się i wykonać wpłatę. Robot automatycznie optymalne transakcje i będzie przeprowadzać je za Ciebie.
Moja szybka porada: Polecam to narzędzie szczególnie początkującym, ponieważ wystarczy tylko włączyć komputer, a oprogramowanie zarabia pieniądze na własną rękę.
Minimalna wpłata: $250
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.