Tygodniowa analiza bitcoin moneta ustabilizowala sie na poziomie 16500 usd - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
14.12. 2017 12:31  | 

Wygląda na to, że wzrost Bitcoina nie ma końca. Co tydzień moneta bije nowy rekord, a ten tydzień nie był wyjątkiem. Moneta stopniowo wchodzi także w główny nurt gospodarki, w tym tygodniu na rynku amerykańskim pojawiły się pierwsze kontrakty terminowe na Bitcoin. Wiele dużych firm zaczyna akceptować bitcoiny ze względu na rosnący popyt.

Po całym wzroście, limit rynkowy osiągnął ponad 282 miliardy dolarów, a ponieważ trend wzrostowy wciąż trwa, wkrótce osiągnie 300 miliardów dolarów. Wolumen obrotów również wzrósł gwałtownie, w ciągu ostatnich 24 godzin wyniósł ponad 12 miliardów dolarów.

Najważniejsze informacje

Bitcoin osiągnął zupełnie nowy poziom w tym tygodniu: powyżej 17 400 USD

Moneta stabilizuje się powyżej 16 500 USD ze wsparciem na wysokości 16 100 USD

Para BTC / USD zyskała 45 procent w ciągu tygodnia i powyżej 8 procent w ciągu ostatnich 24 godzin.

Tydzień zaczął się powyżej 11 000 USD, a nawet przy stopniowym wzroście jego wartość była ograniczona do 12 000 USD przez prawie 36 godzin. Jednak nagle, po przekroczeniu 12 000 USD nastąpił gwałtowny wzrost i po raz pierwszy token przekroczył 17 000 USD. Jednak szczytowy opór popchnął cenę w dół.

Chociaż bessy próbowały znaleźć wsparcie na różnych poziomach, wartość BTC / USD spadła poniżej 13 000 USD, zanim się odbiła. Następnie odnotowano kolejny wzrost. Wynikał on głównie z wprowadzenia kontraktów terminowych na bitcoin. Ten wzrost ustanowił nową rekordową cenę powyżej 17 400 USD.

Para BTC / USD również wydaje się stabilizować powyżej 16 500 USD. Utworzyło się także wsparcie w wysokości 16 100 USD.

Ze względu na niedawną stabilizację tokena, stabilizują się również wskaźniki techniczne. Stoch spadł ze strefy nadmiernego zakupu do około 56 procent, a RSI do 55 procent. MACD także stabilizuje się po hossie. 100 SMA wciąż przekracza 200 SMA.

Bitcoin ma wielu krytyków na rynku, a wielu z nich mówi, że to bańka która wkrótce pęknie. Niezależnie jednak od tego, ludzie osiągają ogromne zyski dzięki rosnącej wartości BTC, który wchodzi w główny nurt gospodarki.

bitcoin, BTC, analiza, trend, cena, kryptowaluty, kryptowaluta
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.