Two plan finansowy opcje binarne - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
20.10. 2017 00:00  | 

Jeśli zamierzasz rozpocząć wspaniałą przygodę i zarabiać z domu inwestując pieniądze w opcje binarne, musisz mieć dobry plan. Dotyczy to zresztą każdej dziedziny życia, ale tu dobry plan jest szczególnie istotny: ścisłe zarządzenie pieniędzmi, zapisywanie zysków w formie pamiętnika inwestora i nauka z porażek, które zdarzają się każdemu pozwoli ci na rozwijanie wiedzy z obrotu instrumentami finansowymi i na coraz większe zyski. Zarabianie na opcjach binarnych wymaga dokładności i precyzji oraz nieco pracy, a ta będzie łatwiejsza gdy zbudujesz solidny plan. Zapraszamy na nasz przewodnik po dobrym planie finansowym dla twojej inwestycji.

Na początek zdecyduj jakie kwoty chcesz przeznaczyć na otwieranie pozycji opcji binarnych. Nie zalecamy jednocześnie używanie całego kapitału, tylko rozpoczęcie tradingu powoli, oczywiście najpierw testując wszystkie możliwości i strategie na koncie wirtualnym – demo. Po drugie, określ swój zakres instrumentów finansowych w jakie będziesz inwestował. Pisaliśmy już o tym wiele razy, ale warto przypomnieć, że zależy od tego poziom ryzyka i oczekiwane zyski. Mówiąc prościej, sam zdecyduj na czym można zarobić. Wybierz takie instrumenty o których masz największą wiedzę i zapisz je w swoim planie. Walutami handluje się bardzo szybko i decyduje się na nie większa ilość początkujących graczy, lecz jeśli masz już doświadczenie możesz wybrać kontrakty na surowce, lub nawet CFD na indeksy i akcje. Wymagają one nieco większej wiedzy, ale potencjalne zyski mogą być łatwiejsze do osiągnięcia.

Następnym elementem jest wyznaczenie sobie czasu tradingu. Dotyczy to zarówno godzin otwierania pozycji PUT i CALL, jak i czasu ich wygaśnięcia, a oba są równie ważne dla odniesienia sukcesu w handlu instrumentami finansowymi. Wynotuj starannie godziny ważnych wydarzeń – newsów finansowych dla wybranych instrumentów i unikaj otwierania pozycji przed raportami rynkowymi. Jeśli Bank Japonii publikuje w poniedziałki rano dane o inflacji, zaczekaj do popołudnia przed otwieraniem krótkoterminowych pozycji. Gwałtowne zmiany cen jakie mogą nastąpić w rezultacie nieoczekiwanych przez analityków danych zapewne pokrzyżują twoje przewidywania, a tym samym sprawią, że stracisz pieniądze na niezrealizowanej pozycji. Czas wygaśnięcia określa z kolei po ilu minutach, godzinach lub dniach twoja pozycja zostanie zamknięta i w zależności od poprawnie określonego kursu zostanie wypłacona ci premia. Kluczem do osiągania dużego zysku jest właśnie prawidłowa ocena czasu wygaśnięcia. Sama prawidłowa analiza trendu nie wystarcza, bo nawet w mocnym trendzie zdarzają się chwilowe dewiacje w kierunku kursu, które na wykresie świecowym możesz zobaczyć jako duże czerwone lub zielone świece. Na ogół długie czasy wygaśnięcia to możliwość łatwiejszej oceny długoterminowych trendów.

Na zakończenie każdego dnia tradingowego w swoim planie powinieneś przygotować podsumowanie. Pomoże ci ono w analizie dokonanych transakcji i ulepszeniu wyników na przyszłość. A jak powinien wyglądać taki dziennik tradera? To już zależy od twoich preferencji: jedni wolą zapisywać to w Excelu, w którym możesz także od razu dokonywać kalkulacji, a innym wystarczy notes i ołówek. Powinno się w nim znajdować miejsce na daty i godziny transakcji, rezultat, zyski i stratę oraz uwagi, niezależnie od formy dziennika. Wzory planów tradingowych znajdziesz także w Internecie, na różnych stronach poświęconych Forexowi i opcjom. Warto później cyklicznie wracać do tego planu finansowego i analizować go aby wyciągać wnioski i stać się jeszcze lepszym traderem. Dobry plan to podstawa i to nie tylko w handlu opcjami binarnymi!

inwestowanie,opcje binarne,zarabianie,plan
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.