Trendy walutowe 26 czerwca 2017 lekki kalendarz ekonomiczny - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
27.06. 2017 23:15  | 

W piątek 23 czerwca 2017 r. opublikowano tylko jedną ważną wiadomość związaną z kanadyjską gospodarką. Rynek oczekuje na kluczowe dane ekonomiczne w celu stworzenia nowych silnych trendów.

Euro

Opublikowano mnóstwo danych ekonomicznych dotyczących Francji, Niemiec i Strefy Euro, zapewniających mieszane odczyty ekonomiczne.

Wskaźnik Markit/BME Germany Manufacturing PMI dla Niemiec był lepszy od oczekiwań z odczytem na poziomi 59,3 w porównaniu do prognozy na poziomi 59,0. Jednak zarówno PMI Niemiec, jak i PMI Markit, BME Germany dla czerwca 2017 były słabsze od oczekiwań, zarówno w porównaniu do prognoz jak i poprzednich odczytów. Odnosiło się to również do odczytów istotnych dla Strefy Euro, wykazujących ekspansję w działalności produkcyjnej oraz malejące tempo ekspansji dla sektora usług.

Trend EURUSD jest obecnie konsolidowany i szuka podstawowego katalizatora, ale wzrósł o 0,37% z 1,1143 do 1,1211.

Dolar kanadyjski

Indeks cen towarów i usług konsumenckich dla Kanady był w maju niższy od prognozy i poprzednich wyników, co wskazuje na brak presji inflacyjnej. Wynik 1,3% w porównaniu z prognozą na poziomie 1,5% nie stanowił wsparcia dla dolara kanadyjskiego, ponieważ jest bardzo bliski docelowego niskiego poziomu inflacji dla Banku Kanady. Choć wzrosty cen ropy naftowej mogłyby teoretycznie wspierać siłę dolara kanadyjskiego, niższy wynik wskaźnika CPI miał znaczący wpływ, przez co kurs USD CAD wzrósł o 0,25% z 1,3208 do 1,3309.

Obecnie trend dolara kanadyjskiego jest spadający w porównaniu do dolara amerykańskiego. Jednak jeśli utrzyma się wzrost cen ropy naftowej, to trend zniżkowy pary może ulec zahamowaniu.

Dolar amerykański

Amerykański Markit US Manufacturing PMI i Markit US Services PMI wykazały wzrost i ekspansję w przypadku Strefy Euro, ale przy zmniejszającej się stopie.

Wskaźnik sprzedaży nowych domów w maju wykazał wzrost o 2,9% w porównaniu do poprzedniego wyniku na poziomie -7,9% oraz prognozy na poziomie 3,7%, co jest korzystne dla gospodarki USA. Pozostałe dane liczbowe dotyczące sprzedaży domów w USA wykazały, że wydatki konsumpcyjne są duże, a sektor mieszkaniowy jest w dobrej kondycji i może wspierać wzrost gospodarczy. Jednak rynek walutowy wykazał niewielki entuzjazm w stosunku do rzeczywistych danych ekonomicznych. Z powyższych względów:

Kurs GBPUSD wzrósł o 0,28% z 1,2671 do 1,2745.

Kurs AUDUSD wzrósł o 0,36% z 0,7534 do 0,7586.

Kurs USDJPY spadł nieznacznie o 0.04% z 111.45 do 111.13.

Kurs USDCHF spadł o 0,24% z 0,9725 do 0,9674, częściowo ze względu na wzrost cen złota.

Kalendarz ekonomiczny, poniedziałek 26 czerwca 2017

Istnieją ważne dane ekonomiczne dotyczące amerykańskich zamówień na dobra trwałe oraz niemieckiego indeksu IFO. Z tego względu istnieje duża możliwość wahania kursu pary EURUSD, a w zależności od wyników dotyczących amerykańskich zamówień na dobra trwałe możliwe są także pewne wahania kursów innych par walutowych.

trendy walutowe, wiadomości, kursy, dolar, euro
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.