Trendy w tym tygodniu - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
10.06. 2017 23:10  | 

Ten tydzień był niewiarygodnie bogaty w wydarzenia, generujące liczne szanse handlowe. Przyjrzyjmy się wybranym zagadnieniom.

Wydory w UK

W tym tygodniu Wielka Brytania wybrała partię, która zasługuje na przewodzenie krajowi w przyszłości. Wybory ledwo się rozpoczęły, a od razu zauważono zwiększoną zmienność kursu par walutowych, w tym GBP. Partia Konserwatystów straciła 13 mandatów, podczas gdy ich główni konkurenci z Partii Pracy zyskali 32 mandaty. Partia Konserwatywna nadal ma najwięcej mandatów, ale nie stanowi większości. Taką sytuację określa się terminem zawieszony parlament. Wprowadzenie nowych przepisów oraz w już istniejących zapisach będą teraz znacznie trudniejsze. W rezultacie funt osłabił się w stosunku do innych głównych walut, tracąc prawie 2 procent w stosunku do USD.

Międzynarodowy ostracyzm w stosunku do Kataru

Nikt nie zauważył poważnego międzynarodowego skandalu, który pojawił się zaledwie kilka dni po wizycie Prezydenta USA na Bliskim Wschodzie. Jednak to się stało, a teraz stwarza zagrożenie dla dobrobytu Kataru - malutkiego, ale bardzo zamożnego kraju Zatoki Perskiej. Arabia Saudyjska - i wielu jej sojuszników - oskarżyła Katar o zmowę z Hamasem i Państwem Islamskim, międzynarodowymi organizacjami terrorystycznymi. Wszystkie drogi powietrzne, morskie i lądowe zostały zamknięte pomiędzy krajami. Niektórzy eksperci uważają, że to nie terroryzm jest przyczyną konfliktu z Arabią Saudyjską, ale raczej niezależna polityka zagraniczna Kataru. Bez względu na motywację stojącą za tą decyzją, w poniedziałek ceny ropy naftowej wzrosły gwałtownie. Po czym we wtorek nastąpił gwałtowny spadek i zastój rynku przez resztę tygodnia.

Zeznania Comey\'a

Były dyrektor FBI - James B. Comey zeznawał w czwartek w Capitol Hill. W tej chwili nie ma dowodów na to, że Donald Trump ma powiązania z Rosją lub że zmusił Comey\'a, aby zlikwidował śledztwo Flynn\'a. Jared Kushner, zięć Trumpa i starszy doradca, zwrócił uwagę w związku z trwającym śledztwem.

Dolar odzyskał część swojej utraconej wartości, ponieważ zanikają polityczne niespójności wokół 45-go Prezydenta Stanów Zjednoczonych.

WWDC 2017

WWDC 2017 nie wpłynęło znacząco na ceny akcji AAPL.

5 czerwca Apple publicznie ogłosiło iOS 11, nowe wersje iMac, MacBook Pro i MacBooks, a także HomePod. Rynek zareagował na wydarzenie nieznacznym wzrostem cen akcji Apple. WWDC 2017 jednak nie zaskoczyła opinii publicznej i podobnie jak w przeszłości, zmotywowała inwestora do wykupu udziałów firmy Apple. Niemniej jednak, w ciągu ostatniego roku akcje AAPL stale rosły, dodając więcej niż 50 procent w ciągu 12 miesięcy.

Akcje BABA ciągle rosną

Chiński gigant e-commerce ucieszył inwestorów w piątek, twierdząc, że sprzedaż firmy wzrośnie 45 do 49 procent w 2007 r. Akcje spółki wzrosły ponad 40 procent od początku bieżącego roku. Eksperci uważają, że za gwałtownym wzrostem przemawia skupienie się na nowatorskich technologiach oraz ekosystemach produktów i usług firmy Alibaba.

Bańka Bitcoina

Król wszystkich kryptowalut - Bitcoin, stale rośnie od ostatniej korekty 27 maja. Uważa się, że Bitcoin jeszcze wzrośnie. Niektórzy twierdzą, że nie ma limitu tego wzrostu. Cała sytuacja jednak przypomina bańkę. Kiedy wewnętrzna wartość aktywów zostanie zapomniana, a skupienie się zostanie przesunięte na wartość \"handlową\", może dojść do pęknięcia bańki. Pytanie brzmi: kiedy to nastąpi?

trendy, wybory, uk, dolar, katar, trump, bitcoin
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.