Trendy na rynku walutowym 16 czerwca usd wzrosl po podwyzszeniu stop procentowych przez fed - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
16.06. 2017 21:58  | 

Podwyższenie stóp procentowych przez Fed było głównym wydarzeniem, na którym skupiliśmy się wczoraj. W wyniku tej wiadomości dolar umocnił się w stosunku do większości swoich odpowiedników. Funt brytyjski był jedyną walutą, która zdołała wzrosnąć w stosunku do dolara. Warto zauważyć, że ten trend zdarzył się w świetle rozczarowujących wyników sprzedaży detalicznej w Wielkiej Brytanii.

Dolar australijski

Stopa bezrobocia w maju dla Australii była lepsza niż oczekiwano: 5,5% w porównaniu z prognozą na poziomie 5,7%. Jednocześnie liczba zmian w zatrudnieniu była znacznie większa niż oczekiwano: 42,0 tys. w porównaniu do prognozowanych 10,0 tys. Choć wzrost liczby nowozatrudnionych i spadek bezrobocia są bardzo pozytywne dla australijskiej gospodarki, ponieważ odzwierciedlają wzrost i dobrą kondycję rynku pracy, to dolar australijski nie zdołał wzrosnąć w stosunku dolara amerykańskiego. Kurs AUDUSD spadł z 0,7632 do 0,7569.

Frank szwajcarski

Nie zaskakuje fakt, że Szwajcarski Bank Narodowy pozostawił kluczową stopę procentową na niezmienionym poziomie -0,75%. Ceny złota były pod presją sprzedaży prawie -1.50% przy 1256 USD za uncję, co oznacza, że frank szwajcarski stracił na wartości wobec dolara amerykańskiego, a kurs USDCHF wzrósł z 0.9704 do 0.9770 lub + 0.43%.

Funt brytyjski

Bank Anglii nie zaskoczył rynku walutowego i utrzymał stopę procentową na niezmienionym poziomie 0,25%. Sprzedaż detaliczna w maju była mniejsza niż przewidywano: -1,6% w porównaniu z prognozowanym -1,0% w ujęciu miesięcznym. W ujęciu rocznym wyniki sprzedaży detalicznej również nie były zgodne z prognozami. Rzeczywisty wynik wyniósł 0,6%, a prognoza 1,9%. Czy mamy do czynienia ze spadkiem popytu konsumenckiego, który może doprowadzić do osłabienia wzrostu gospodarczego w najbliższej przyszłości?

Jest jeszcze za wcześnie na wysnucie takiego wniosku. Jednakże wyższe wyniki inflacyjne na które wskazuje opublikowany we wtorek 13 czerwca 2017 r. przewyższający prognozy wskaźnik cen towarów i usług konsumenckich, może z pewnością zaważyć na decyzji Banku Anglii o podwyższeniu stóp procentowych w przyszłości. Funt brytyjski mimo słabych odczytów Sprzedaży Detalicznej wzrósł wobec dolara amerykańskiego i kurs GBPUSD wzrósł z 1.2691 do 1.2795.

Silny wzrost funta był przede wszystkim wynikiem decyzji dotyczącej stopy procentowej. Scenariusz podwyższenia stopy procentowej w najbliższej przyszłości jest możliwy, ponieważ ostatnio niektórzy członkowie posiedzenia komitetu polityki pieniężnej głosowali za jej podwyżką.

Dolar amerykański

Niektóre wyniki ekonomiczne dotyczące gospodarki amerykańskiej, w tym niższy od oczekiwań wskaźnik roszczeń bezrobotnych, okazały się być pozytywne dla dolara amerykańskiego. Niższy od prognoz wskaźnik wielkości produkcji przemysłowej nie miał wpływu na wzrost gospodarczy w maju, co nie przeszkodziło dolarowi amerykańskiemu wzrosnąć w stosunku do Euro, dolara kanadyjskiego i jena japońskiego.

Kurs EURUSD spadł o -0.63% z 1.1229 do 1.1132.

Kurs USDCAD wzrósł z 1.3226 do 1.3308.

Kurs USDJPY wzrósł o + 1,23% z 109,40 do 110,98.

Główne wydarzenia z kalendarza ekonomicznego w piątek 16 czerwca 2017 roku

Głównymi wiadomościami ekonomicznymi są decyzje dotyczące stopy procentowej opublikowane przez Bank Japonii, indeks cen towarów i usług konsumenckich w strefie Euro, amerykański przetarg na budowę mieszkań i badanie zaufania opublikowane przez Uniwersytet w Michigan.

Można się spodziewać zmienności kursu USDJPY, EURUSD, a nawet GBPUSD, ze względu na słaby wynik sprzedaży detalicznej w Wielkiej Brytanii, co ma bardzo duże znaczenie, gdyż odzwierciedla osłabienie wzrostu gospodarczego.

rynek walutowy, forex, trendy, analiza, dolar, funt, frank, kalendarz ekonomiczny
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.