Trading eur usd przed publikacja wskaznika cen konsumpcyjnych dla strefy euro - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
19.04. 2017 17:30  | 

Raport CPI jest uważany za kluczowy wskaźnik inflacji. Euro (EUR) gwałtownie wzrosło w stosunku do dolara amerykańskiego (USD) w środę zwiększając kurs pary EURUSD do poziomu powyżej 1.0700.

Analiza techniczna

Para EURUSD jest sprzedawana około 1.0719. Opór notowany około 1.0800, liczba psychologiczna powyżej 1.0828, krótkoterminowy opór horyzontalny co daje 1.0915, najwyższy ostatni wzrost w wyższej ramie czasowej. Przełamanie i zamknięcie na 1.0915 oporu powinno odnowić zainteresowanie zakupem, potwierdzając ruch w kierunku 1.1000 oporu, co jest krytycznym poziomem psychologicznym.

Z drugiej strony, wsparcie jest notowane około 1.0684, 38.2% zniesienia Fibonacciego. Obszar oporu, jak zademonstrowano na godzinnym wykresie, jest powyżej 1.0666, zbieżność 50% zniesienia Fibonacciego i niższej linii trendu daje 1.0651, różowa linia wsparcia jak i 61.8% zniesienia Fibonacciego. Trend jest rosnący tak długo jak 1.0651 strefa oporu pozostaje nienauszona.

Jak kurs EURUSD zareagował na poprzednie raporty CPI?

Kurs EURUSD spadł ponad 50 punktów po opublikowaniu wskaźnika cen konsumpcyjnych dla strefy euro w ostatnim miesiącu. Opublikowany 31 marca 2017 roku raport ujawnił, że CPI wyniósł 1.5% w marcu w porównaniu do prognozowanego wyniku na poziomie 1.8%.

Jednakże para walutowa EURUSD nie wykazała żadnej niestabilności po opublikowaniu lutowego raportu CPI ponieważ rzeczywiste wyniki były skorelowane z przewidywaniami ekonomistów: odpowiednio 2.0% w porównaniu prognozowanych 2.0% .

Jak tradować danymi dotyczącymi CPI?

Zakup opcji sprzedaży EURUSD na obecnym poziomie może być dobrą strategią jeśli dane CPI okażą się gorsze niż prognoza.

Zakup opcji kupna EURUSD może być dobrym ruchem jeśli CPI przewyższy prognozę ekonomistów.

Jakimi aktywami tradować?

W dodatku do pary EURUSD, trading parami EUR/GBP, EUR/AUD, EURJPY i EURCAD może być dobrym ruchem ponieważ wyżej wymienione pary walutowe są wrażliwe na zmiany CPI.

CPI, analiza, EURUSD, handlowy, kurs
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.