Stripe Platnosci - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
27.06. 2017 18:49  | 

Naszywka

Firma Stripe, z siedzibą w San Francisco, USA, jest firmą oferującą rozwiązania płatności biznesowych dla witryn sprzedawców. Wraz z najszybszym rozwojem tego rodzaju działalności, marketing firmy Stripe koncentruje się głównie na interfejsie aplikacji (API) i zmienności ich produktów; Firmy mogą samodzielnie sprawdzać wózki wycieczkowe i platformy płatnicze zgodnie z ich konkretnymi potrzebami. Chcesz zaakceptować ApplePay? Bitcoina? Stripe ma dostępne kodowanie i profesjonalne konsultacje dla firm, aby szybko skonfigurować i akceptować płatności w dowolnych metodach dla nich sensu.

Za kulisami wszystkie kodowanie płatności są instalowane na witrynach handlowych. Wszystkie z nich mają interfejs API. Ale firma Stripe przemawia do przedsiębiorców głosem dewelopera: ich produkt daje większą elastyczność dla tych, którzy wiedzą, jak wykorzystać najbardziej sprzyjającą personalizację platformy płatniczej dostępną na rynku.

Skąd pochodził Stripe?

Historia opowiada się za tym, że model "Stripe" był produktem prostej obserwacji: w pierwszej dekadzie XXI wieku wydawało się, że łatwiej jest wprowadzać firmy internetowe, a jednak przestrzeń płatnicza nie znalazła rozwiązań dopasowanych do nowych Stawka kupców pojawiających się w internecie. Stripe został wprowadzony do testów beta w 2010 roku i rozpoczął się publicznie w 2011 roku, a nawet zanim otworzyli drzwi, rozpoczęcie działalności otrzymało finansowanie akceleratorów i było na dobrej drodze do wczesnego sławy.

Stripe chciał "budować online firmy." Firma Stripe wprowadziła do obrotu jako "kompletny zestaw narzędzi dla firm internetowych", oferując rozwiązania płatnicze zindywidualizowane na potrzeby kupca z najprostszym interfejsem programu aplikacyjnego, który został jeszcze zaobserwowany w 2011 roku.

Pomysł zajął się, a Stripe otrzymał w 2011 roku miliony inwestycji; A miliony i miliony w 2012 r. Ich usługi były głęboko zakorzenione w ich uproszczonym i łatwo adaptowalnym interfejsie API, a produkt, który szybko znalazł firmy, dodał do swoich witryn nowe metody płatności, które zyskały popularność. Żadny kupiec Stripe martwi się, że utkniesz w platformie płatności, która nie może przetworzyć nowej nowej rzeczy.

Reklama paskowa przemawia przede wszystkim deweloperom, a wiedza programistyczna jest konieczna dla niektórych z nich; Jednak w sukcesie firmy Stripe firma opracowała także platformy, które można przenieść na strony internetowe i pozostawić jako takie.

Firma otrzymała do tej pory ponad 450 mln USD środków finansowych i pozostaje w czołówce badań i rozwoju rozwiązań płatniczych. W 2014 r. Firma Stripe zaczęła przetwarzać transakcje Bitcoin; W 2015 r. Wprowadziły systemy wykrywania nadużyć w uczeniu maszyn; W 2016 roku Stripe zajęła 4 miejsce na liście Forbes Cloud 100. W 2017 roku firma Stripe ma teraz 100 000 firm działających w ponad 100 krajach, z dziewięcioma biurami na całym świecie i ponad 704 pracownikami.

Kto używa Stripe?

Punktem widzenia jest fakt, że kupiec online; Konsultuje się bezpośrednio z kupcami, aby wspierać koktajl rodzajów płatności, które mają sens dla każdego. Witryna Stripe mówi, że ich klienci są firmami "myślącymi dalej". I język "początkujący programista" wprowadzony do marketingu Stripe jasno wskazuje, że dostarczają one rozwiązania dla firm, które mogą zastosować rozwiązanie oparte na kodzie i zastosować je.

W obecnej manifestacji zaledwie sześć lat po podaniu się do publicznej wiadomości, firma Stripe dosłownie oferuje setki usług i ostatecznie dąży do zapewnienia każdej stronie rozwiązania, które można sobie wyobrazić dla swoich klientów. Pasek narzędzi Stripe nabywa nowe narzędzia co miesiąc, chociaż ich podstawa jest nadal oparta na rozwiązaniach płatniczych, które firmy mogą pisać na swojej stronie internetowej z spersonalizowanymi funkcjami, które najbardziej dla nich sensu. Z firmą Stripe firma online może zaakceptować:

 • Karty kredytowe i debetowe, karty pre-paid;
 • ApplePay i długą listę e-portfeli;
 • I płatności bezpośrednio z tweetów opublikowanych na Twitterze.

Usługi wsparcia dotyczącego Stripe obejmują, poza ich pakietami rozwiązań do płatności:

 • Wsparcie techniczne i konsultacje;
 • Zapobieganie oszustwom;
 • Sprawozdawczość i dokumentacja;
 • Integracja rachunkowości;
 • Webhooks;
 • Konwersje walut;
 • Dostęp do długiej listy partnerów z powiązanymi usługami.

Co sprawia, że ​​Stripe jest wyjątkowy?

Stripe nazywa się "kompletnym zestawem narzędzi handlowych stworzonym dla deweloperów". Założyciele mieli wystarczającą wiarę w społeczności firm online, że zdecydowali się zaoferować im bardziej spersonalizowany produkt dla tych, którzy mają wiedzę na temat planowania powierzchni, aby naprawdę z niej skorzystać. Platforma Stripe umożliwia akceptantom akceptowanie płatności za pośrednictwem rosnącej listy opcji płatności.

Firma ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych i wymaga rachunku bankowego w Stanach Zjednoczonych - zapytał, jak mają klientów w ponad 100 krajach? Rachunki bankowe w Stanach Zjednoczonych nie są najłatwiejsze do założenia z zagranicy. Ale Stripe miał rozwiązanie: w 2016 r. Uruchomili Atlas, usługę łatwego włączenia amerykańskiej firmy i utworzenia amerykańskiego konta bankowego, aby uzyskać dostęp do platformy Stripe. Najlepsza jest to, że gdy kupiec zrobi to, ich platforma może obsługiwać dowolne rodzaje płatności mają sens dla ich rynku, a firma Stripe może konwertować fundusze w 135 walutach światowych.

Oprócz swojej nowej wersji Atlas firma Stripe ma silną pozycję na całym świecie, z dziewięcioma biurami na całym świecie. Jednak dostępność środków jest uzależniona od dwudniowego okresu ważności dla kupców w Stanach Zjednoczonych i Australii oraz od siedmiu dni roboczych, gdzie indziej. Ich technologia jest innowacyjna, a firma jest odpowiedzialna za początkowy duch i profesjonalną wiedzę, jednakże firma Stripe ma wiele do zerwania w przypadku nadużyć finansowych, a następnie ma problemy z bezpieczeństwem, co może sprawić, że klienci międzynarodowi wstrzymają się.

Firmy mogą sprzedawać produkty bezpośrednio z tweetów lub sponsorować projekt crowdfunding, synchronizować zewnętrzne systemy księgowe ze swoim kontem Stripe i w pełni wykorzystać wszelkie dostępne narzędzia płatności. Stripe nawet odkrywa sposoby, aby otworzyć drzwi do kubańskich firm internetowych, aby zacząć sprzedawać amerykańskiej publiczności. Dzięki niespodziewanie silnej pojemności, przemyślany i odświeżająco prosty interfejs API pozwala przedsiębiorstwom budować rozbudowane platformy płatnicze tak szybko, jak się pojawiają.

Złóżmy to. Głównymi zaletami firmy Stripe są:

 • Bardzo zindywidualizowane
 • Dostępnych jest ponad 130 walut
 • Opcje powtarzających się faktur i e-faktury
 • Rozbudowane usługi raportowania i integracji dostępne
 • Opłaty za transakcję bez całkowitego kosztu miesięcznego
 • Dostępna na całym świecie

Głównymi wadami są:

 • Kupcy potrzebują trochę wiedzy kodującej
 • Sesja trwająca siedem dni w celu uzyskania dostępności środków poza Stanami Zjednoczonymi lub Australią
 • Złożona lista produktów oznacza wiele opłat, aby śledzić

Stripe to stosunkowo młoda platforma płatnicza, która wykorzystała niezwykły czas. Z ponad 450 milionów dolarów w finansowaniu w ciągu siedmiu lat, firma wykorzystała fundusze do dobrego wykorzystania w ciągłym rozwoju i rozszerzaniu oferty produktowej. Platforma jest przeznaczona dla programistów, jednak podstawowa wiedza w zakresie kodowania jest zazwyczaj wystarczająca, aby uzyskać płatności i działać w witrynie sprzedawcy. Buzzwords, takie jak Bitcoin, crowdfunding i ApplePay to plac zabaw dla firmy; Z platformą, która może być tak starannie spersonalizowana, firmy internetowe mogą skonfigurować model, który dla nich działa. I z obecnością w ponad 100 krajach i wymianą walutową między 130 walutami, Stripe może być internetowym rozwiązaniem biznesowym dla niemal każdego.

Stripe może być "kompletnym zestawem narzędzi handlowych" dla firm internetowych. Solidna platforma umożliwia sprzedawcom online stoczyć do przodu, a ostatecznie zwiększyć sprzedaż.

Przesunięcia paskowe, płatności w e-commerce z paskiem, proste paski, łatwe płatności online, najlepsza metoda kupiecki e-commerce, metoda płatności usa
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 

  Binary Option Robot

Ten program może grać zamiast ciebie. :-) Wszystko, co musisz zrobić, to go zainstalować, zarejestrować się i wykonać wpłatę. Robot automatycznie optymalne transakcje i będzie przeprowadzać je za Ciebie.
Moja szybka porada: Polecam to narzędzie szczególnie początkującym, ponieważ wystarczy tylko włączyć komputer, a oprogramowanie zarabia pieniądze na własną rękę.
Minimalna wpłata: $250
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.