Spadek audusd przed decyzja fed dotyczaca stop procentowych - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
03.05. 2017 23:51  | 

W środę na skutek wiadomości dotyczących amerykańskich decyzji stóp procentowych, australijski dolar (AUD) spadł w stosunku do dolara amerykańskiego (USD), zmniejszając cenę pary walutowej AUDUSD do poziomu poniżej 0.7550.

Trend powinien pozostać zniżkujący ze względu na niski szczyt w ostatnim ruchu zwyżkującym.

Analiza techniczna

Para AUDUSD jest sprzedawana około 0.7507. Wsparcie może być notowane na poziomie około 0.7500, liczba psychologiczna powyżej 0.7491, krótkoterminowy poziom wsparcia horyzontalnego co daje 0.7466, dolną linię trendu.

Z drugiej strony, opór może być notowany na poziomie około 0.7527, 23.6% zniesienia Fibonacciego powyżej 0.7543, górna linia poziomu wsparcia co daje 0.7600, liczbę psychologiczną. Przełamanie i zamknięcie powyżej 0.7600 oporu powinno odnowić zainteresowanie zakupem, potwierdzając ruch w kierunku obszaru oporu na poziomie 0.7667. Trend powinien pozostać zniżkujący tak długo jak strefa oporu na poziomie 0.7600 pozostanie nietknięta.

Jak cena pary AUDUSD reagowała na wcześniejsze decyzje dotyczące stóp procentowych?

Para AUDUSD spadła po opublikowaniu ostatniego raportu dotyczącego polityki pieniężnej ponieważ Bank Rezerwy Federalnej zwiększył wzorcową stopę procentową z 0,75% do 1,0%, pomimo że było to zgodne z przewidywaniami ekonomistów.

Jednakże, para nie wykazała zauważalnego ruchu po publikacji lutowego raportu dotyczącego polityki pieniężnej ponieważ zgodnie z przewidywaniami ekspertów, Bank Rezerwy Federalnej utrzymał stopy procentowe na stałym poziomie.

Możliwości handlowe

Zakup opcji sprzedaży AUDUSD może być dobrą strategią jeśli Amerykański Bank Centralny niespodziewanie zwiększy stopy procentowe.

Zakup opcji kupna AUDUSD może być dobrą strategią jeśli stopy procentowe nie zmienią się.

Jakimi aktywami handlować

W dodatku do pary AUDUSD, trading parami USDCAD, USDCHF, USDJPY oraz EURUSD może być dobrą strategią ponieważ wyżej wymienione pary są wysoce reaktywne na ogłoszenia dotyczące polityki monetarnej.

AUD, USD, AUDUSD, spadek, analiza, raport Fed, stopy procentowe, trading
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.