Skrot wiadomosci na dzien 8 czerwca 2017 - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
08.06. 2017 20:12  | 

Pięć najważniejszych w dniu dzisiejszym wiadomości. Te wydarzenia w dużym stopniu mogą wpłynąć na rynek i wywołać fluktuacje kursu wymiany walut.

Katarskie wojsko jest gotowe do walki

Wczoraj Katar postawił swoje wojska w stan gotowości po otrzymaniu ultimatum od Arabii Saudyjskiej. Ten mały naród organizuje swoją obronę na wypadek interwencji militarnej. Katarskie powiązania z Hamasem oraz Państwem Islamskim uznanymi za organizacje terrorystyczne, stały się oficjalnym pretekstem dla morskiej blokady oraz przedstwaienia listy 10 żądań zaproponowanych przez przywódcę saudyjskiej i antykatarskiej koalicji. Niektórzy eksperci twierdzą, że prawdziwą przyczyną jest rosnąca niezależność Kataru dotycząca spraw zagranicznych oraz eksportu gazu. Militarny konflikt w tym rejonie wydaje się być prawdopodobny i może spowodować wzrost cen ropy naftowej.

Wybory w UK

Nadchodzące wybory w Wielkiej Brytanii, które będą miały miejsce w czwartek, ukształtują przyszłość tej wyspy i zamieszkujących ją ludzi na najbliższe lata. Relacje z Unią Europejską, polityka dotycząca gospodarki i rosnące zagrożenie terroryzmem są głównymi zmartwieniami brytyjskich wyborców. Socjalistyczna Partia Pracy może wprowadzić więcej regulacji prawnych i znacząco utrudnić życie brytyjskim przedsiębiorcom. Jednakże nie można jednoznacznie stwierdzić, że Konserwatyści bazujący głównie na populistycznej retoryce, st rhetoric, will zderegulują rynek. Funt brytyjski może w najbliższych dniach doświadczyć znacznych fluktuacji, nawet kilka dni po wyborach.

.

Europejski Bank Centralny

Europejski Bank Centralny, główny polityczny i finansowy gracz Unii Europejskiej, ma dzisiaj opublikować raport dotyczący inflacji. Ze spadającymi cenami energii, projekcje dotyczące wzrostu PKB są pozytywne. Spodziweany jest też spadek inflacji. Dla następujących lat zaczynając od 2017 roku, przewiduje się wzrost cen o 1,5% rocznie.

Ryzyko kryzysu na rynku amerykańskim jest najwyższe od 2008 roku

Bill Gross, guru i manager w Janus Global Unconstrained Bond Fund, ostrzegł inwestorów przed kryzysem na rynku amerykańskim, który może być porównywalny do tego w 2008 roku. Eksperci twierdzą, że kapitał obligacyjny jest niedowartościowany, a kapitał akcyjny przewartościowany. Zatem obecnie formuje się gigantyczna bańka. W takich okolicznościach wcześniej czy później nastąpi korekta.

Zeznanie Comeya

Były dyrektor FBI, James Comey, będzie dzisiaj zeznawał przed Kongresem. Twierdzi się, że były dyrektor nie będzie w stanie przedstawić żadnych dowodów przeciwko Trumpowi. To może wywołać kolejny wzrost gospodarczych niepokojów pośród inwestorów. Trwająca polityczna niestabilność towarzysząca 45 Prezydentowi Stanów Zjednoczonych Ameryki, może negatywnie wpłynąć na dolara i amerykańską gospodarkę.

wiadomości, katar, wybory, uk, dolar, trump, europejski bank centralny
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.