Skrot wiadomosci 12 lipca 2017 - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
13.07. 2017 00:23  | 

Pięć najważniejszych wiadomości na początek dnia. Te zdarzenia mogą mieć wpływ na rynek i powodować wahania kursów walut. Przeczytaj, aby być poinformowanym.

Raport dochodów Fastenal

Czas publikacji: 13:30 GMT

Wiodący dystrybutor materiałów budowlanych mający siedzibę w Minesocie w Stanach Zjednoczonych (NASDAQ FAST) poinformuje o dochodach uzyskanych w 2Q 2017 przed otwarciem rynku. Prognoza konsensusu na jedną akcję (EPS) za kwartał wynosi 0,5 USD. Raportowany EPS w tym samym kwartale ubiegłego roku wyniósł 0,45 USD, co można uznać za pozytywny sygnał dla firmy. Akcje FAST mogą doświadczyć wahań kursu w środę na początku sesji.

Oświadczenie prezesa Fed - Janet Yellen

Czas publikacji: 14:00 GMT

Prezes Rezerwy Federalnej Janet Yellen powinien udzielić informacji o perspektywach gospodarczych i niedawnych zmianach w polityce pieniężnej. W trakcie zeznania będzie można obserwować wahania kursów dla wszystkich par walutowych, w tym dolara amerykańskiego. Kierunek akcji cenowej zależy ostatecznie od informacji przekazanych przez Janet Yellen. Fed ma prawo wyznaczyć krajową stopę procentową, a zatem może wywierać wpływ na kurs wymiany waluty krajowej.

Decyzja BoC dotycząca stóp procentowych

Czas publikacji: 14:00 GMT

Fed nie jest jedynym centralnym organem finansowym, który ma dzisiaj przekazać ważne wiadomości ekonomiczne. Bank Kanady ogłosi swoją decyzję w sprawie krótkoterminowej stopy procentowej, która może potencjalnie wpłynąć na kurs wymiany waluty krajowej. Społeczność handlowa oczekuje, że stopa procentowa zostanie przywrócona do poziomu 0,75% po raz pierwszy od maja 2015 r. Zwiększenie stopy procentowej z pewnością doprowadzi do umocnienia dolara kanadyjskiego.

Inwentaryzacja ropy naftowej

Czas publikacji: 14:30 GMT

Administracja Informacji o Energii będzie informowała o stanach magazynowych ropy naftowej w Stanach Zjednoczonych o 14:30 GMT. Wskaźnik mierzy ilość beczek ropy naftowej zgromadzonych przez firmy handlowe w całym kraju. Jeśli zapasy wzrosną, ceny ropy spadną, odzwierciedlając spadający popyt. Z kolei można spodziewać się, że ceny ropy wzrosną w przypadku zmniejszenia zapasów. Eksperci uważają, że liczba beczek handlowych ropy naftowej spadnie o 2,85 mln.

Brytyjski Indeks Średnich Zarobków (Maj)

Czas publikacji: 08:30 GMT

Indeks Średnich Zarobków jest corocznie publikowany przez Urząd Statystyczny. Wskaźnik odzwierciedla zmianę zarobków i premii otrzymywanych przez pracowników. Zarobki determinują siłę nabywczą ludności i wpływają na segment konsumpcyjny krajowego PKB.

Wynik wyższy od oczekiwań (rosnące zarobki i premie) może doprowadzić do wzrostu wartości GBP, niższy od oczekiwań może spowodować spadek kursu waluty brytyjskiej.

skrót wiadomości, 12 lipca, kalendarz ekonomiczny, fastenal, fed, bank kanady, stopa procentow, Brytyjski Indeks Średnich Zarobków a
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.