Skrot wiadomosci 11 lipca 2017 - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
12.07. 2017 09:20  | 

Pięć najważniejszych wiadomości na początek dnia. Te zdarzenia mogą mieć wpływ na rynek i powodować wahania kursów walut. Przeczytaj, aby pozostać poinformowanym.

Raport dochodów PepsiCo

Czas publikacji: 13:30 GMT

11 lipca, PepsiCo (NYSE PEP) planuje ogłosić swoje dochody za drugi kwartał 2017 roku, przed otwarciem rynków. Słodki napój spirytusowy i słone napoje były gorsze od S&P 500, ale wciąż mają potencjał aby wykazać dobre wyniki finansowe w przyszłości. Zysk na akcję powinien umiarkowanie wzrosnąć z 1,35 dolara w lipcu 2016 r. do 1,4 dolara. Raporty dotyczące dochodów mogą powodować wahania kursów walut: pozytywne, jeśli dane ujawnione w raporcie będą satysfakcjonujące dla inwestorów i negatywne, jeśli ważne wyniki nie spełnią oczekiwań.

Australijski indeks zaufania

Czas publikacji: 01:30 GMT

Indeks zaufania NAB przedstawia informacje o aktualnych warunkach biznesowych w Australii. Indeks jest obliczany na podstawie badania telefonicznego 600 małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Im lepsze wyniki, tym bardziej pozytywnie będą wyglądać perspektywy australijskiej gospodarki w nadchodzącym miesiącu. NAB wzrósł drugi miesiąc z rzędu, co może oznaczać powolną poprawę warunków prowadzenia działalności gospodarczej w kraju i rewitalizacji przedsiębiorstw z Australii.

Przemówienia urzędników Banku Anglii

Czas publikacji: 09:00 GMT, 11:00 GMT

Dwaj urzędnicy Banku Anglii mają zaplanowane przemówienia 11 lipca o godzinie 09:00 i 11:00 czasu GMT. Bank Anglii ma ostateczną władzę nad krótkoterminowymi stopami procentowymi i w związku z tym może mieć wpływ na kurs brytyjskiej waluty. Wzrost referencyjnej stopy procentowej najprawdopodobniej doprowadzi do wzrostu wartości GBP, a jej spadek może doprowadzić do obniżenia kursu waluty GBP.

JOLTs Job Openings (Maj)

Czas publikacji: 14:00 GMT

11 lipca Amerykańskie Biuro Statystyki Pracy opublikuje wyniki JOLTs Job Openings. Wskaźnik pokazuje wszystkie oferty pracy z ostatniego dnia miesiąca. Zatrudnienie jest jednym z kluczowych wskaźników gospodarki narodowej, ściśle monitorowanym przez profesjonalnych przedsiębiorców i ekonomistów. Wskaźnik odzwierciedla ilość miejsc pracy, które przedsiębiorstwo jest gotowe zaoferować na rynku pracy. Z reguły wyższe liczby wskazują na rozwijającą się gospodarkę, co wpływa na wzrost kursu waluty krajowej.

Wynik wyższy od oczekiwań będzie pozytywny dla dolara, niższy od oczekiwań będzie miał negatywny wpływ na kurs dolara.

Przemówienie przedstawicieli FOMC

Czas publikacji: 16:30 GMT, 17:20 GMT

Federalny Komitet Otwartego Rynku (FOMC) jest częścią rezerwy federalnej. Komitet jest odpowiedzialny za nadzorowanie operacji otwartego rynku w Stanach Zjednoczonych. Organ rządowy decyduje o podaży pieniądza i kluczowej stopie procentowej, z których oba mogą poważnie wpłynąć na kurs wymiany waluty krajowej. Dwaj przedstawiciele FOMC publicznie wypowiedzą się dzisiaj o 16:30 GMT i 17: 20 GMT. W zależności od kontekstu wiadomości, kurs dolara amerykańskiego może wzrosnąć lub spaść w stosunku do innych walut.

kalendarz ekonomiczny, wydarzenia, wiadomości, 11 lipca, kurs walut
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Binary Option Robot

Ten program może grać zamiast ciebie. :-) Wszystko, co musisz zrobić, to go zainstalować, zarejestrować się i wykonać wpłatę. Robot automatycznie optymalne transakcje i będzie przeprowadzać je za Ciebie.
Moja szybka porada: Polecam to narzędzie szczególnie początkującym, ponieważ wystarczy tylko włączyć komputer, a oprogramowanie zarabia pieniądze na własną rękę.
Minimalna wpłata: $250
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.