Recenzja xtrade binary robot czy to rzetelne oprogramowanie - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
29.06. 2017 23:17  | 

Oficjalna strona: xtradebinary.com

Witam wszystkich, dziś ujawnimy kolejnego kandydata, który ma wszystko, czego potrzeba, aby dołączyć do naszej listy oszustów. XTrade Binary Robot jest automatycznym serwisem handlującym opcjami binarnymi. Jest bezpłatny, a jego współczynnik wygranej wynosi około 90%. Ta usługa ma sprawić, że staniesz się bogaty. Jednak jedyną rzeczą, której będziesz świadkiem, jeśli zarejestrujesz się na stronie oprogramowania, będzie utrata zainwestowanych pieniądzy!

Kto stoi za XTrade Binary Robot?

Właściwie nie wiemy, kto jest twórcą XTrade Binary Robot. Na stronie xtradebinary.com znajduje się informacja kontaktowa, ale nie ma nazwy firmy. Jedyne informacje, które widzimy to tylko telefony i e-maile. W rzeczywistości brak pełnych informacji czyni usługę anonimową i tak jest w przypadku XTrade Binary Robot. Anonimowość może być niebezpieczna i często wskazuje na oszustwo!

Jak działa XTrade Binary Robot?

Działanie serwisu nie jest jasne! Nie ma żadnej informacji o tym, jak ta platforma działa, jakie są zasady oraz użyty algorytm. Z tego względu należy uznać to oprogramowanie za czyste oszustwo!

Niepokojące informacje!

XTrade Binary Robot daje możliwość korzystania z konta demonstracyjnego. Celem tego jest pokazanie, jak działa oprogramowanie. Jednak bądź ostrożny, gdyż jest to sztuczka często wykorzystywana przez oszustów, która ma Cię zachęcić do otwarcia prawdziwego konta i zainwestowania pieniędzy. Rachunek demonstracyjny może być bardzo niebezpieczny, ponieważ handel nie odbywa się na rzeczywistych rynkach. Zwykle konto demo jest dostarczane jako sposób na oszukanie użytkownika. Po otwarciu nowego konta handlowego, wpłacie depozytu i rozpoczęciu handlu na rzeczywistych rynkach, możesz zacząć tracić swoje pieniądze. Ze względu na kompletną anonimowość serwisu, nie będziesz mógł złożyć reklamacji. Zatem, uważaj jak inwestujesz swoje pieniądze! Poza tym, widzieliśmy ten typ oszustwa pod różnymi nazwami np. TBO Trading i Option Robot. To bardzo dobrze znane nieuczciwe oprogramowania, które oferują konta demo, generujące fałszywe zyski.

Z powyższych względów również XTrade Binary Robot należy uznać za oszustwo!

Więcej niepokojących informacji

Na stronie xtradebinary.com możesz zobaczyć, że robot zdobył prestiżowe nagrody. Krótkie zapytanie w bazie danych whois.com pokazuje, że domena xtradebinary.com obsługująca Xinary Binary Robot została zarejestrowana w dniu 06.06.2017. To wyraźniewskazuje na to, że wymienione na stronie nagrody są fałszywe.

Ponadto na stronie xtradebinary.com możemy znaleźć fałszywe referencje! Na przykład Ali M twierdzi, że zarabia ponad 7 000 dolarów na swoim koncie. Jednak nie jest to prawdziwa osoba tylko fikcyjna postać stworzona z wykorzystaniem stokowego zdjęcia. Wyszukaliśmy w internecie, że osoba ze zdjęcia na prawdę nazywa się Sadjad Fouladi. Dlatego nie możemy ufać tym referencjom! To kolejny dowód oszustwa!

Wnioski z recenzji XTrade Binary Robot!

Nic co dotyczy xtradebinary.com nie wygląda dobrze! XTrade Binary Robot jest oszustwem, które nie zasługuje na nasz czas i inwestycję pieniędzy. Jasne jest, że ma ono na celu wykraść nasze pieniądze! Oszuści stojący za XTrade Binary Robot wynajmują tanich aktorów, wymyślają dane użytkowników i ich wypowiedzi, aby zapewnić nas o szybkich zyskach. Zapewniają, że nie musisz zrobić nic poza rejestracją aby zarabiać pieniądze. Jeśli byłaby to prawda, bylibyśmy milionerami. W prawdziwym świecie takie cuda się nie zdarzają. Z tego względu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację. XTrade Binary Robot to oszustwo!

Werdykt: XTrade Binary Robot to potwierdzone oszustwo! Unikaj strony xtradebinary.com!

XTrade Binary Robot, recenzja, oprogramowanie, opcje binarne, handel, oszustwo, scam
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.