Recenzja steal my system–czy to oszustwo - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
04.06. 2017 00:39  | 

Jesteś zainteresowany wykrywaniem nieuczciwych systemów tradingowych opcji binarnych? Ostatnie oszustwo dotyczące opcji binarnych nazywa się Steal My System. To system tradingowy mający na celu wykraść pieniądze użytkowników. Jeśli chcesz się od niego uchronić, przeczytaj poniższą recenzję.

Steal My System: odkrywamy prawdę

Po przejrzeniu strony systemu zdaliśmy sobie sprawę, że jego twórcy są bardzo hojni oferując to cudowne oprogramowanie za zaledwie 47 dolarów. To punkt od którego zaczęły się nasze wątpliwości. Właściwie to ta informacja sprawiła, że byliśmy lekko zaniepokojeni. Myśleliśmy, że twórcy muszą mieć jakiś zysk z systemu skoro ustalają tak niewielką cenę dla jego użytkowników>

Steal My System gwarantuje zysk wysokości 3267 dolarów na dzień. jednakże, nie ma dowodu potwierdzającego to twierdzenie. Z tego względu zaufanie temu systemowi może być ryzykowne. Wspomniana suma jest ogromna, dlatego twórcy powinni szczegółowo wytłumaczyć w jaki sposób działa system.

Według nas strona Steal My System ma układ typowego nieuczciwego oprogramowania. Wszystko jest umieszczone przypadkowo. Wideo nie daje niezbędnych wskazówek. nie da się z niego wywnioskować jak działa system. Na stronie także nie ma informacji na temat użytych strategii i algorytmów. Wszystkie te elementy skłaniają nas do twierdzenia, że mamy do czynienia z oszustwem.

Kolejną wadą jest brak wersji demonstracyjnej. Ponadto Steal My System nie jest obecne w mediach społecznościowych. Profil w mediach społecznościowych umożliwiłby lepsze poznanie systemu i wyrobienie opinii na jego temat. Jednakże, w przypadku Steal My System nie ma takiej opcji.

Najbardziej szokujący jest fakt, że nie można skontaktować się z kimkolwiek reprezentującym Steal My System. Nigdzie nie podano choćby adresu mailowego. System nie oferuje czatu na żywo, więc nie ma możliwości zadawania pytań. Wideo prezentujące Steal My System jest nieprofesjonalne i nie podaje ważnych informacji. Ponadto w wideo nie było prezentera, tylko sam podkład głosowy.

Wideo stanowi jeden z najgorszych elementów systemu, ponieważ nie podaje informacji na temat działania i użytkowania systemu. Takie wideo powinno dawać wartościową wiedzę potencjalnym użytkownikom.

Steal My System nie przyczynia się do uczenia traderów. Z tego względu nie należy mu ufać. Świetny system tradingowy powinien wspierać tradera i zapewniać mu odpowiednie materiały edukacyjjne. Jednak w przypadku Steal My System tak się nie dzieje.

Oszuści stojący za Steal My System

Steve jest twórcą Steal My System. Jednakże nie możemy znaleźć na jego temat rzetelnych informacji. Gdyby oprogramowanie było wyjątkowe, powinniśmy znaleźć wiele informacji na temat jego twórcy i prezesa firmy. Jednak tak nie jest w tym przypadku. Z tego względu używanie Steal My System jest bardzo ryzykowne.

.

Znaleźliśmy także referencje, Jednakże, ludzie którzy je dali to płatni aktorzy, a nie profesjonalni traderzy. Nie można polegać na ich opinii i twierdzeniom dotyczących rzekomych zysków. Ponadto, nie należy polegać wyłaćnie na opinii innych osób. Wybierając system tradingowy należy samemu ocenić fakty. Według nas referencje są wiarygodne jeśli umieszczono linki do referentów, aby móc się z nimi skontaktować i ocenić czy ich zyski były rzeczywiste. Na podstawie zebranych informacji stwierdzamy, że Steal My System to oszustwo.

Werdykt: Steal My System to oszustwo!

Nieuczciwa strona: stealmysystem.com

steal my system, recenzja, oprogramowanie, opcje binarne, oszustwo, scam
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.