Recenzja smart simple bot czy to rzetelne oprogramowanie - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
03.06. 2017 21:55  | 

Oficjalna strona: smartsimplebot.com

Smart Simple Bot jest automatycznym systemem handlującym na rynku opcji binarnych, generującym sygnały. Jak sama nazwa wskazuje, jego celem jest ułatwienie wykonywania transakcji. Korzystanie z systemu nie wymaga doświadczenia, więc każdy może z niego skorzystać. Możesz usiąść, zrelaksować się i cieszyć się zyskami, które przyniesie Ci ten system. To brzmi zbyt dobrze, aby było prawdziwe. Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej oprogramowaniu Smart Simple Bot.

Kim są twórcy systemu Smart Simple Bot?

Właściwie to nie wiemy kto jest twórcą Smart Simple Bot. Na stronie smartsimplebot.com nie podano nazwy firmy ani danych kontaktowych takich jak adres czy numer telefonu. Twierdzenie, że oprogramowanie Smart Simple Bot zostało stworzone przez profesjonalny zespół nie ma podstaw. Ponadto, domniemanie że wypróbowano wiele strategii i algorytmów zanim wprowadzili Smart Simple Bot na rynek finansowy, wydaje się być podejrzane. Nie wiemy czy Ci ludzie rzeczywiście istnieją. Nie możemy ufać anonimowemu serwisowi. Powyższe informacje świadczą o tym, że mamy do czynienia z oszustami, a Smart Simple Bot jest oszustwem!

Jak działa Smart Simple Bot?

Smart Simple Bot łączy wyjątkową dochodowość 3 najważniejszych strategii opcji binarnych: (Price action, Fibonacci and Pivot points) z najlepszymi wskaźnikami (MACD, RSI, Stochastic Oscillator, Commodity Channel Index itp.), aby uzyskać jak niewiarygodnie wysoki zysk.

Niepokojące informacje

Smart Simple Bot jest w stanie przynieść około 90% zwrot z inwestycji. To twierdzenie nie ma podstaw. Jego celem jest przekonanie nas o tym, jak dochodowe jest to oprogramowanie. Nie dajcie się oszukać, jest to wierutne kłamstwo. Przyjmuje się, że stopa zwrotu w przypadku opcji binarnych wynosi około70%-80%, w zależności od brokera oraz w przypadku gdy wszystkie Twoje transakcje wygrywają. Jeśli pojawią się przegrane, stopa zwrotu znacząco spadnie. Z tego względu nie możemy uznać Smart Simple Bot za rzetelny system. Powyższe informacje wskazują, że jest to oszustwo!

Kolejne niepokojące informacje dotyczą rejestracji. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na stronie smartsimplebot.com zostanie utworzone nowe konto tradingowe. Problem polega na tym, że system używa fałszywych transakcji demonstracyjnych. Smart Simple Bot zaczyna handel bez brokera! Tak nie może się zdarzyć na rzeczywistych rynkach, ponieważ wymagają one brokera. To dowodzi, że mamy do czynienia z fałszywymi transakcjami demonstracyjnymi! To bardzo niebezpieczne, ponieważ te fałszywe transakcje przekonują nas, że system jest dochodowy. Jednak kiedy zasilisz konto i zaczniesz handel na prawdziwych rynkach, zaczniesz tracić pieniądze. Fałszywe transakcje demonstracyjne wyraźnie wskazują na próbę oszustwa!

Ponadto, aby aktywować konto musisz wybrać jeden z trzech pakietów. Minimalna kwota inwestycji wynosi 1000 dolarów dla srebrnego pakietu. Problem polega na tym, że zaczęliśmy trading za pośrednictwem Smart Simple Bot, a na obrazku poniżej widzimy inną nazwę: AlgoRobot. Ta informacja jest zwodnicza. Właściwie to nie wiemy gdzie inwestujemy pieniądze. To kolejny dowód oszustwa.

Recenzja Smart Simple Bot – Wnioski!

Nic co dotyczy smartsimplebot.com nie wygląda dobrze! System Smart Simple Bot jest oszustwem, które nie zasługuje na nasz czas. Jasne jest, że ma on na celu wykraść nasze pieniądze! Oszuści stojący za oprogramowaniem Smart Simple Bot zapewniają, że nie musisz zrobić nic poza rejestracją, aby zarabiać pieniądze. Jeśli byłaby to prawda, bylibyśmy milionerami. W prawdziwym świecie takie cuda się nie zdarzają. Z tego względu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację. System Smart Simple Bot to oszustwo!

Werdykt: Oprogramowanie Smart Simple Bot to potwierdzone oszustwo! Unikaj strony smartsimplebot.com!

smart simple bot, recenzja, system, oprogramowanie, oszustwo, scam, opcje binarne
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.