Recenzja second investment czy to rzetelne oprogramowanie - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
22.07. 2017 22:08  | 

Oficjalna strona: secondinvestment.com

Second Investment proponuje usługi w obszarze finansowym. Od edukacji, po doradców finansowych i codzienną analizę rynków finansowych za pośrednictwem platformy. Serwis jest łatwy w użyciu i nie wymaga pobierania ani instalowania. Można użyć tej platformy na dowolnym komputerze. Ta oferta brzmi zbyt dobrze, dlatego postanowiliśmy bliżej się jej przyjrzeć.

Kto stoi za serwisem Second Investment?

Właściwie nie wiemy, kto stoi za Second Investment. Informacje na stronie internetowej investment.com można znaleźć bardzo wiele informacji dotyczących serwisu, jednak nie wspomniano ani słowa o tym, kto jest jego twórcą. Zatem Second Investment to usługa anonimowa, co jest charakterystyczne dla nieuczciwych oprogramowań.

Jak działa Second Investment?

Twórcy Second Investment twierdzą, że platforma jest najbardziej wiarygodnym partnerem Twojego sukcesu. Jednak nikt nie wyjaśnia jak ten sukces zostanie osiągnięty i czego można oczekiwać od tej platformy handlowej. Na stronie internetowej secondinvestment.com przeczytaliśmy wiele tekstów, ale większość z nich jest bezużyteczna i nie posiada wartościowej treści. W każdym razie skupmy się na szczegółach. Platforma działa poprzez dostarczanie sygnałów handlowych do naśladowania. Wystarczy nacisnąć przycisk w oprogramowaniu Second Investment i złapać aktywa. I to wszystko. Na stronie brak wyjaśnień dotyczących zasad, algorytmów i metod używanych przez tę platformę.

Niepokojące informacje!

Najpierw zaczniemy od najbardziej oczywistych powodów, dla których powinieneś trzymać się z dala od Second Investment! Po pierwsze, należy unikać usług anonimowych! Nigdzie nie podano nazwy firmy! Ponadto platforma oferuje porady inwestycyjne, które są działalnością regulowaną, wymagającą licencji! Ponieważ serwis jest anonimowy, nie posiada licencji! Ponadto, aby uzyskać dostęp do platformy, należy wybrać typ konta z planem, który zaczyna się od 500 dolarów. To jest minimum! A za te pieniądze dostajesz tylko e-książki i dostęp do Akademii Second Investment. To nie wystarczy, aby rozpocząć handel! Aby uzyskać więcej opcji, musisz zainwestować więcej pieniędzy! Nie mówiąc już, że handel na rynkach finansowych wymaga brokera! Aby rozpocząć handel z dowolnym brokerem, musisz wpłacić kolejne pieniądze na konto maklerskie.

Ci ludzie nie oferują brokera, więc musisz go wybrać samodzielnie. Ale najważniejsze jest to, że nie można ufać anonimowej usłudze bez licencji! To wystarcza aby stwierdzić, że Second Investment to oszustwo!

Więcej niepokojących informacji!

Podczas szukania informacji na temat Second Investement natknęliśmy się na płatnych aktorów i fałszywe referencje przedstawione w filmach promocyjnych! Korzystanie z aktorów dostępnych na stronie fiverr.com, którzy za 30 dolarów powiedzą to co chce zleceniodawca, to kolejny dowód na to, że mamy do czynienia z oszustwem!

Recenzja Second Investment – Wnioski!

Nic co dotyczy strony secondinvestment.com nie wygląda dobrze! Second Investment to oszustwo, które nie zasługuje na Twój czas i inwestycje. Oszuści za tym stojący obiecują szybkie zyski przy minimalnym wysiłku. Nie musisz robić nic poza rejestracją. Jeśli to by była prawda już dawno bylibyśmy milionerami. Prawdziwy świat tak nie działa. Dlatego nie możemy Ci pozwolić na korzystanie z tego nieuczciwego serwisu i utratę pieniędzy.

Werdykt: Second Investment to oszustwo! Uważaj i unikaj strony secondinvestment.com!

recenzja, second investment, oszustwo, scam, oprogramowanie
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binary Option Robot

Ten program może grać zamiast ciebie. :-) Wszystko, co musisz zrobić, to go zainstalować, zarejestrować się i wykonać wpłatę. Robot automatycznie optymalne transakcje i będzie przeprowadzać je za Ciebie.
Moja szybka porada: Polecam to narzędzie szczególnie początkującym, ponieważ wystarczy tylko włączyć komputer, a oprogramowanie zarabia pieniądze na własną rękę.
Minimalna wpłata: $250
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.