Recenzja quantum code 10000 dolarow na dzien to oszustwo - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
29.07. 2017 22:53  | 

Quantum Code jest bardzo mylącym programem do automatycznego handlu opcjami binarnymi, który twierdzi, że co miesiąc można dzięki niemu zarobić 1 892 450 USD (około dwóch milionów dolarów), inwestując zaledwie 250 USD na poczet depozytu na konto maklerskie. Jeśli chcesz spróbować skorzystać z tego auto-tradera opcji binarnych, zalecamy, abyś poświęcił 5 minut na przeczytanie poniższej recenzji Quantum Code.

Oficjalna strona: thequantumcode.net

Recenzja Quantum Code

Quantum Code to niedawno uruchomione oprogramowanie do automatycznego handlu opcjami binarnymi. Michael Crawford twierdzi, że jest filantropem i sławnym milionerem, znanym w branży pod różnymi pseudonimami, takim jak \"Millionaire Trader\", “The nicest Rich guy in the World\" itd. W prezentacji wideo twierdził, że pisano o nim w popularnych czasopismach finansowych, takich jak Forbes. Próbował też zwabić traderów, pokazując tygodniowe raporty o zarobkach, w których ROI% oraz zysk netto były nierealistyczne.

Cóż, Quantum Code jest potwierdzonym oszustwem, które próbuje zwabić traderów przy pomocy fałszywych obietnic. Przeczytaj do końca tę bezstronną i uczciwą recenzję Quantum Code, aby poznać niektóre fakty dotyczące tego oprogramowania, które są wystarczające, aby udowodnić, że ten system jest oszustwem.

Brak informacji na temat działania Quantum Code

Być może zastanawiasz się, co sprawia, że Quantum Code Kodeks jest lepszy od innych systemów handlowych i umożliwia tak wysoki zysk. Szczerze mówiąc, nie znaleźliśmy żadnego dobrego wyjaśnienia, jak działa to oprogramowanie. Micheal wspomniał, że używają algorytmu o nazwie Near Quantum Speed (NQS). Jednak taki algorytm nie istnieje w rzeczywistości. Ogólnie rzecz biorąc, Michael Crawford wykorzystał pewne skomplikowane terminy w swoich filmach wideo, aby zaimponować traderom, ponieważ nie było nic do powiedzenia na temat nieuczciwego oprogramowania jakim jest Quantum Code.

Przejdźmy więc do punktów recenzji Quantum Code, które podadzą Ci wiele powodów, aby trzymać się z daleka od tego nieuczciwego oprogramownaia.

Michael Crawford nie jest milionerem

W prezentacji Micheal wspomniał, że jest osobą bardzo bogatą i występuje w popularnych czasopismach finansowych, takich jak Forbes. Jednak kiedy próbowaliśmy znaleźć informacje o nim w internecie, nie znaleźliśmy niczego, co by potwierdzało jego istnienie i powyższe twierdzenia. Jedyne co znaleźliśmy, to artykuł napisany przez Michaela B. Crawford, redaktora magazynu New York Times, który nie jest milionerem.

Michaela Crawford twierdzi, że jest dyrektorem generalnym i właścicielem firmy Quantum Code. Ale kiedy zaczęliśmy szukać danych firmy i informacji o rejestracji, nie znaleźliśmy niczego. Staraliśmy się znaleźć także firmę Quantum Code, ale zgodnie z przewidywaniami jej także nie ma na tym świecie.

Wszystko to zapala czerwoną lampkę i wskazuje na to, że Quantum Code jest oszustwem.

Czy zauważyłeś, że znajdujący się na stronie User Count Widget jest fałszywy?

Jeśli odwiedzicie oficjalną witrynę Quantum Code Software, w lewym dolnym rogu ekranu znajduje się widżet przedstawiający statystyki w czasie rzeczywistym o liczbie VIP SPOTS oraz liczbie użytkowników na stronie. Teraz, jeśli obejrzysz ten widget przez kilka sekund, przeanalizujesz, że liczebność spadnie do jednego, i natychmiast skoczy na wyższą liczbę. Jeśli ta liczba jest prawdziwa, punkty VIP, które nadal nie są zajęte przez użytkowników, muszą być odebrane przez jakiegokolwiek użytkownika.

Dostępny od 2006 roku. Naprawdę?

Micheal twierdzi, że w ciągu ostatnich 10 lat zarobił około dziesięciu miliardów dolarów za pomocą systemu Quantum Code. Jest to kolejna fałszywa wypowiedź. Jeśli sprawdzisz szczegóły dotyczące rejestracji domeny, to dowiesz się, że została ona zakupiona dopiero 12 czerwca 2016 r. Jeśli ta strona internetowa została utworzona kilka dni temu, to jak mógł zarobić około jednego miliarda w ciągu ostatnich 10 lat?

To potwierdza, że system Quantum Code jest oszustwem.

10 000 dolarów na dzień?

Jeśli od dłuższego czasu jesteś w branży handlu aktywami, dobrze wiesz, że w ciągu 24 godzin nie można zarobić 10 000 dolarów. Nawet jeśli będziesz wykorzystasz depozyt w wysokości 250 dolarów na jedną transakcję, to nie zarobisz 10 000 dolarów w ciągu jednego dnia. Co więcej, w poprzednich artykułach omówiliśmy wiele prawdziwych systemów handlowych i nikt nie wspominał, że możesz otrzymać tak wysoki zysk w ciągu jednego dnia. Wiemy również, że tylko fałszywy system może Ci zagwarantować tak wysoką kwotę, aby przekonać początkujących traderów. Jeśli jesteś naszym stałym czytelnikiem, to na pewno zauważyłeś, że zawsze mówimy, że wszelkie oprogramowanie handlowe zapewniające miliony w krótkim okresie czasu jest oszustwem, co wielokrotnie udowodniliśmy w poprzednich recenzjach.

Technologia NQS nie istnieje

Po raz pierwszy słyszymy o technologii NQS, więc postanowiliśmy dowiedzieć się więcej na jej temat. Ale po sprawdzeniu NQS w internecie dowiedzieliśmy się, że technologia NQS nie istnieje. Zatem to oznacza, że nie ma takiej technologii, a Micheal używa słowa NQS, aby przekonać potencjalnych użytkowników.

Fałszywi testerzy Beta

Na stronie internetowej zobaczysz twarze dwóch osób o imieniu Robert i Mark. Według Micheal\'a ci dwaj ludzie są prawdziwymi recenzentami Quantum Code. Szczerze mówiąc, obaj recenzenci to fałszywi. To płatni aktorzy, którzy dostarczają fałszywych referencji za pieniądze. Widzieliśmy ich w tak wielu nieuczciwych systemach handlowych.

Werdykt: Quantum Code to potwierdzone oszustwo

Nasza sugestia

Po zbadaniu oprogramowania Quantum Code, nie ma wątpliwości, że jest to potwierdzone oszustwo. Zatem nie polecamy tego oprogramowania nikomu. Dostarczyliśmy wystarczające dowody, aby nazwać Quantum Code oszustwem. Radzimy wszystkim naszym czytelnikom uniknąć tego nieuczciwego oprogramowania, aby nie stracić pieniędzy. Napisz w komentarzach, co o tym myślisz.

recenzja, quantum code, orogramowanie, scam, oszustwo,opcje binarne, handel, trading
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.