Recenzja option robot pro czy to oszustwo - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
12.07. 2017 21:00  | 

Oficjalna strona: optionrobotpro.com

Option Robot Pro to nowa, zautomatyzowana platforma do handlu opcjami binarnymi. Oprogramowanie pozwala uzyskać wysoką wygraną i zmniejszyć ryzyko handlu. Jest łatwe w obsłudze, ponieważ nie wymaga wcześniejszego doświadczenia handlowego. Wydaje się, że mamy wszystkie niezbędne przesłanki dla dobrego i dochodowego robota opcji binarnych. Jednak napełnianie kieszeni pieniędzmi nie jest tak łatwe. Dlatego zdecydowaliśmy się dowiedzieć więcej o Option Robot Pro.

Kto stoi za Option Robot Pro?

Właściwie nie wiadomo, kto stoi za Option Robot Pro. Na stronie internetowej optionrobotpro.com nie podano nazwy firmy, adresu ani telefonu kontaktowego. Jest tylko e-mail, za pośrednictwem którego można zadawać pytania. Brak ważnych informacji jest niedopuszczalny i jest to znak, że mamy do czynienia z oszustwem. Ponadto to oprogramowanie jest całkowicie anonimową usługą. Dlatego nie możemy ufać temu oprogramowaniu i jego twórcom.

Jak działa Option Robot Pro?

Option Robot Pro proponuje nam opracowanie własnej strategii wygrywającej, dając możliwość wyboru spośród sześciu popularnych wskaźników handlowych. Nic nadzwyczajnego, ale daje twórcom możliwość łatwego pozbycia się odpowiedzialności. Jeśli coś pójdzie nie tak, powiedzą Ci, że jesteś zdany na siebie. Nie akceptujemy braku istotnych informacji. Nie podano nawet jednej informacji o tym, jak działa ta platforma, na podstawie jakich zasad został stworzony, jaki algorytm zastosowano.

Niepokojące informacje!

Niepokojącą rzeczą jaką znaleźliśmy jest twierdzenie, że Option Robot Pro może obniżyć straty dzięki systemowi stop-loss. To stwierdzenie jest niedorzeczne. To wierutne kłamstwo. W przypadku handlu na rynku opcji binarnych nie ma oprogramowania, które może obniżyć straty. A kto twierdzi, że takie oprogramowanie istnieje, jest oszustem. Zawsze istnieje ryzyko utraty zainwestowanych pieniędzy, dlatego powyższe stwierdzenie jest kłamstwem i dowodem na to, że mamy do czynienia z oszustwem!

Co się stanie podczas rejestracji na stronie optionrobotpro.com?

Podczas rejestracji na stronie optionrobotpro.com będziemy musieli podać nazwę, adres e-mail oraz numer telefonu. Następnie system przekieruje Cię do strony oprogramowania handlowego Option Robot Pro! Możesz przetestować to oprogramowanie Option Robot Pro dzięki kontu demonstracyjnemu! Jednak to tylko sztuczka, abyś uwierzył, że Option Robot Pro jest przynoszącym zysk oprogramowaniem! Transakcje przeprowadzane za pomocą konta demo nie są prawdziwe! Są to tylko symulacje transakcji i nie są realizowane na rzeczywistych rynkach! Handel na realnych rynkach wymaga obrotu prawdziwymi pieniędzmi! Dlatego nie należy ufać tej fałszywej wersji demonstracyjnej! To kolejny dowód na to, że mamy do czynienia z oszustwem!

Ponadto, aby handlować opcjami binarnymi, potrzebujesz brokera! Nigdzie na stronie optionrobotpro.com nie podano nazwybrokera, zatem nie można zweryfikować czy jest on legalny! Kiedy mamy do czynienia z nieuregulowanymi brokerami, możemy mieć problemy z wypłatą środków z konta! Option Robot Pro jest całkowicie anonimowym serwisem, zatem nie będziemy mogli złożyć skargi do odpowiednich władz, gdy coś się nie powiedzie! Z tego względu Option Robot Pro jest niebezpiecznym oszustwem!

Recenzja Option Robot Pro – Wnioski!

Nic co dotyczy optionrobotpro.com nie wygląda dobrze! Option Robot Pro jest oszustwem, które nie zasługuje na nasz czas i inwestycję pieniędzy. Jasne jest, że ma ono na celu wykraść nasze pieniądze! Oszuści stojący za Option Robot Pro zapewniają nas o szybkich zyskach oraz o tym, że nie musisz zrobić nic poza rejestracją aby zarabiać pieniądze. Jeśli byłaby to prawda, bylibyśmy milionerami. W prawdziwym świecie takie cuda się nie zdarzają. Z tego względu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację. Oprogramowanie Option Robot Pro to oszustwo!

Werdykt: Option Robot Pro to potwierdzone oszustwo! Unikaj strony optionrobotpro.com!

recenzja, option robot pro, oprogramowanie, oszustwo, scam, opcje binarne
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.