Recenzja oprogramowania my cash method czy to rzetelny system tradingowy - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
23.05. 2017 11:22  | 

Oficjalna strona: mycashmethod.com

My Cash Method oferuje handel opcjami binarnymi. Oprogramowanie jest odpowiednie dla osób, które nie mają doświadczenia w tradingu. Serwis jest całkowicie darmowy oraz niezawodny. Wszystko co musisz zrobić co wcisnąć przycisk uruchamiający program i podążać za instrukcjami My Cash Method. Program umożliwi Ci osiągnięcie zysku. To brzmi bardzo ekscytująco, dlatego zdecydowaliśmy się zdobyć więcej informacji na temat My Cash Method.

Kim jest Michael Thompson?

Michael Thompson twierdzi, że od sześciu lat jest odnoszącym sukcesy traderem opcji binarnych. Twierdzi, że jest milionerem ponieważ odkąd rozpoczął karierę nigdy nie przegrał. Podaje się za twórcę oprogramowania My Cash Method. To twierdzenia są kłamstwem, które zaraz udowodnimy. Michael Thompson jest zupełnie nieznanym nazwiskiem w świecie finansów. Nikt nie słyszał o nim i o stworzonym przez niego programie. Ponadto w wideo promocyjnym umieszczonym na stronie mycashmethod.com nie ma informacji na temat firmy stojącej za tym oprogramowaniem. Z tego względu nie możemy ufać twórcom programu i odradzamy korzystanie z niego. Twierdzimy, że My Cash Method jest całkowicie anonimowym, nieuczciwym serwisem.

Jak działa My Cash Method?

to dobre pytanie, jednak nie znamy na nie odpowiedzi ponieważ twórca Michael Thompson nie informuje o tym. Nie podaje informacji o stosowanym algorytmie oraz strategiach handlowych. Nie dajcie się oszukać, trading opcjami binarnymi może być bardzo lukratywny jednak jak każda metoda może przynosić straty. Z tego względu twierdzenie o ciągłych wygranych jest wierutnym kłamstwem!

Niepokojące informacje!

W wideo promocyjnym My Cash Method, Michael Thompson przekonuje nas do natychmiastowego dołączenia do użytkowników systemu. Przywilej darmowego korzystania z oprogramowania uzyska tylko pierwszych 20 osób. Jeśli przegapimy tę cudowną szansę będziemy musieli zapłacić 3000 dolarów miesięcznej opłaty. Wywieranie presji zawsze wskazuje na nieuczciwość , ponieważ oszuści boją się, że kłamstwo szybko wyjdzie na jaw. Nie ma takiego systemu, który generowałby wyłącznie zysk. Z tego względu twierdzimy, że oferowane przez Michaela Thompsona oprogramowanie My Cash Method jest oszustwem!

Ponadto, podczas prezentacji wideo Michael Thomson mówi, że nie używa brokerów. To kolejne wierutne kłamstwo, ponieważ trading na rynkach finansowych wymaga brokerów. Nie możesz być profesjonalnym traderem i twierdzić tego typu rzeczy. To sugeruje, że Michael Thompson nie zna podstawowych zasad handlu na rynkach finansowych. To wystarczający dowód oszustwa!

Więcej niepokojących informacji!

Ddatkowo na stronie My Cash Method znajdziemy wiele fałszywych referencji dawanych przez wynajętych aktorów, których można znaleźć na stronie fiverr.com. Na tej stronie można wynająć aktorów za 5$, którzy poświadczą co tylko będziesz chciał. Używanie fałszywych referencji jest ogromnym dowodem oszustwa!

Co się stanie gdy zarejestrujesz się na stronie mycashmethod.com?

Rejestracja wymaga podania imienia i nazwiska oraz adresu e-mail. Na stronie użytkownika znajdziesz kolejne wideo. Tu możemy zobaczyć innych odnoszących sukcesy użytkowników! Debbie S twierdzi, że zarabia co najmniej 3000 dolarów dziennie. Jednak nie może to być prawdą. To stokowe zdjęcie połączone z fikcyjnym nazwiskiem i fałszywymi referencjami. Możemy znaleźć to zdjęcie na pixabay! Z tego względu nie należy ufać oprogramowaniu My Cash Method, które według nas jest oszustwem!

Ponadto, po wypełnieniu drugiego formularza na stronie użytkownika zostaniemy przekierowani do nowego konta z przypisanym brokerem. W prezentacji wideo nikt nic nie wspomina o danych brokera, więc nie możemy go sprawdzić. Gdy mamy do czynienia z nieuregulowanymi brokerami nie mamy gwarancji czy otrzymamy od nich choćby centa! Ponieważ za tym oprogramowaniem nie stoi żadna firma, nie będziemy mogli złożyć reklamacji gdy cokolwiek niedobrego się stanie! To niebezpieczne oszustwo!

Recenzja My Cash Method –Wnioski!

Nic co dotyczy mycashmethod.com nie wygląda dobrze! System My Cash Method jest oszustwem, które nie zasługuje na nasz czas. Jasne jest, że ma on na celu wykraść nasze pieniądze! Oszuści stojący za oprogramowaniem My Cash Method wynajmują tanich aktorów, domeny, wymyślają dane użytkowników i ich wypowiedzi, aby zapewnić nas o szybkich zyskach. Zapewniają, że nie musisz zrobić nic poza rejestracją, aby zarabiać pieniądze. Jeśli byłaby to prawda, bylibyśmy milionerami. W prawdziwym świecie takie cuda się nie zdarzają. Z tego względu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację. System tradingowy My Cash Method to oszustwo!

Werdykt: My Cash Method jest potwierdzonym oszustwem! Unikaj mycashmethod.com!

my cash method, recenzja, oprogramowanie, system, oszustwo, scam, opcje binarne
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.