Recenzja oprogramowania monaco treasure oprogramowanie w 100 wolne od ryzyka - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
02.05. 2017 11:36  | 

Oficjalna strona: monacotreasure.co

Oprogramowanie Monaco Treasure ma być w 100% wolne od ryzyka, ponieważ transakcje będą wykonywane tylko wtedy gdy jest pewne uzyskanie zysku! System Monaco Treasure jest łatwy w użyciu i nie wymaga wcześniejszego doświadczenia handlowego. Jest to w 100% automatyczny system. Dzięki szybkim algorytmom gwarantuje zysk wysokości 20000 dolarów na dzień. To brzmi zbyt dobrze aby było prawdą więc zdecydowaliśmy się na zdobycie dodatkowych informacji.

Kim jest Alfred Malone?

Prezentuje się jako bankier inwestycyjny z Monako od 2009 roku, pomnażający pieniądze bogatych ludzi. Jednak sam nie występuje w prezentacji wideo! Szukaliśmy informacji na jego temat w internecie, ale jedyne co zdołaliśmy znaleźć to powiązanie ze stroną monacotreasure.co. Ponadto, dowiedliśmy że jest to fałszywa postać, a wykorzystane zdjęcie jest ogólnodostępne w internecie! Poza tym nie podano nazwy firmy. Z tego względu nie należy ufać oprogramowaniu Monaco Treasure! To niezaprzeczalny dowód oszustwa!

Jak działa oprogramowanie Monaco Treasure?

Monaco Treasure to AI - sztuczna inteligencja, automatyczna platforma handlująca bez ryzyka straty. Jednak nikt nie wyjaśnia w jaki sposób zarabia pieniądze.

Niepokojące informacje!

Narzędzia pomocnicze takie jak robot umożliwiający autotrading opcji binarnych lub system sygnałów są interpretowane jako porada inwestycyjna, co jest działalnością prawnie regulowaną i wymaga licencji! Jednak oprogramowanie Monaco Treasure poprzez swoją całkowitą anonimowość, nie spełnia tych wymagań! W załączonym sprostowaniu czytamy: “‘Monaco Treasure’ nie dostarcza użytkownikom porady inwestycyjnej dotyczącej opcji binarnych, aktywów, rynków, ani nie robi żadnych rekomendacji dotyczących inwestycji.” To kolejny dowód na to, że mamy do czynienia z oszustwem!

Na stronie monacotreasure.co możemy zobaczyć handel na żywo. Szybkie sprawdzenie bazy danych na stronie whois.com wykazało, że domena monacotreasure.co, która wspiera Monaco Treasure App została zarejestrowana 3 marca 2017 roku. W takim razie czy prawdziwe mogą być transakcje wykonane przez Monaco Treasure w 2016? Z tego względu, wszystkie transakcje są fałszywe. To dowód oszustwa!

Więcej niepokojących informacji

Na stronie są też umieszczone referencje użytkowników dotyczące oprogramowania Monaco Treasure. Jessica Blake z Los Angeles w Californii twierdzi, że zarobiła 7800 dolarów w ciągu tygodnia. Steve Mignanelli z Toronto (Ontario) twierdzi, że nic nie robiąc zarobił 245600 dolarów dzięki Monaco Treasure. Jednak to aktorzy, których możemy znaleźć na stronie fiverr.com! Ci tani aktorzy, których można wynająć za 5 dolarów, dadzą Ci referencje jakich tylko potrzebujesz! Z tego względu, nie należy ufać temu co mówią. To kolejny dowód oszustwa!

Co się stanie podczas rejestracji na stronie monacotreasure.co?

Podczas rejestracji na stronie monacotreasure.co należy podać imię i nazwisko oraz e-mail. Zostaniemy przekierowani do drugiego formularza, w którym należy podać hasło do kota Monaco Treasure oraz numer telefonu. Po zakończeniu rejestracji, Twoje konto zostanie aktywowane i możesz zacząć wykonywanie transakcji. Do konta zostanie przypisany broker, aby go zarejestrować należy wypełnić formularz. Aby aktywować konto należy wpłacić depozyt wysokości minimum 250 dolarów.

Broker!

Podczas prezentacji wideo nie ma podanych informacji na temat danych brokera. Choć twórcy twierdzą inaczej, nie jesteśmy w stanie zweryfikować jego tożsamości ani uprawnień! Gdy mamy do czynienia takimi brokerami nie mamy gwarancji czy otrzymamy od nich choćby centa! Ponieważ za tym oprogramowaniem nie stoi żadna firma, nie będziemy mogli złożyć reklamacji gdy cokolwiek niedobrego się stanie! To niebezpieczne oszustwo!

Ponadto, depozyt jest wpłacany na niezabezpieczoną stronę monacotreasure.co! Ta strona nie ma odpowiednich zabezpieczeń, dlatego podawanie danych karty kredytowej jest niebezpieczne! Dodatkowo nie ma danych odbiorcy transferu, dlatego nie wiadomo komu wysyłamy swoje pieniądze! Ze względu na brak odpowiednich zabezpieczeń n stronie, nie mamy gwarancji, że to będzie jedyna płatność pobrana z Twojej karty! Mając dostęp do danych wrażliwych dotyczących Twojej karty, nie masz pewności, że Twoje pieniądze nie zostaną skradzione! Ryzyko jest ogromne! To niebezpieczne oszustwo, którego za wszelką cenę należy unikać!

Recenzja oprogramowania Monaco Treasure – Wnioski!

Nic co dotyczy monacotreasure.co, nie wygląda dobrze! Oprogramowanie Monaco Treasure jest oszustwem, które nie zasługuje na nasz czas. Jasne jest, że ma ono na celu wykraść nasze pieniądze! Oszuści stojący za Monaco Treasure wynajmują tanich aktorów, domeny, wymyślają dane użytkowników i ich wypowiedzi, aby zapewnić nas o szybkich zyskach. Zapewniają, że nie musisz zrobić nic poza rejestracją aby zarabiać pieniądze. Jeśli byłaby to prawda, bylibyśmy milionerami. W prawdziwym świecie takie cuda się nie zdarzają. Z tego względu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację. System Monaco Treasure to niebezpieczne oszustwo!

Werdykt: Monaco Treasure to potwierdzone oszustwo! Unikaj strony monacotreasure.co!

monaco treasure, recenzja, oprogramowanie, system, oszustwo, scam
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binary Option Robot

Ten program może grać zamiast ciebie. :-) Wszystko, co musisz zrobić, to go zainstalować, zarejestrować się i wykonać wpłatę. Robot automatycznie optymalne transakcje i będzie przeprowadzać je za Ciebie.
Moja szybka porada: Polecam to narzędzie szczególnie początkującym, ponieważ wystarczy tylko włączyć komputer, a oprogramowanie zarabia pieniądze na własną rękę.
Minimalna wpłata: $250
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.