More information
Piotr Adamski
06.09. 2017 14:42  | 

Oficjalna strona: economynews-break.com/members/

GatesWay to nowe oprogramowanie do handlu opcjami binarnymi na rynkach finansowych. Ten system jest w pełni zautomatyzowany i może gwarantuje zysk do 237 dolarów dziennie. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia, możesz zacząć natychmiast. Ten program jest przeznaczony dla zwykłych ludzi, którzy chcą podnieść miesięczny dochód bez ryzyka. To brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, dlatego postanowiliśmy dokładniej zbadać GatesWay.

Kto stoi za GatesWay?

Według informacji zawartych w prezentacji wideo na stronie economynews-break.com/members/ osobą, która inwestuje ogromne kwoty w rozwój i tworzenie oprogramowania GatesWay jest Bill Gates. Twierdzi, zatrudnia zespół profesjonalnych programistów w celu opracowania algorytmu, który będzie w stanie przewidzieć tylko korzystne wyniki sesji handlowej. Miło słyszeć, że wreszcie ktoś taki jak Bill Gates opracowuje opłacalne oprogramowanie do handlu opcjami binarnymi. Wszyscy znają tego bogatego człowieka na ziemi. Więc GatesWay nie może być fałszywy. Niestety, dokładnie taki jest - fałszywy. Biorąc pod uwagę nazwę firmy, jest to tylko sztuczka, którą wykorzystują oszuści, aby wzbudzić zaufanie potencjalnych użytkowników.

Jesteśmy pewni, że właściciel Google nie traci czasu i pieniędzy na inwestycje w algorytmy handlowe. Zatem kto tak naprawdę stoi za GatesWay? Michał Yantier twierdzi, że jest kierownikiem projektu GateWay. Prawda jest taka, że Michael Yantier to wymyślona postać. Na stronie economynews-break.com/members/ nie ma informacji o nazwie firmy, adresie ani danych kontaktowych. To sprawia, że ​​ta usługa jest anonimowa. Anonimowość zawsze jest podejrzana i jest znakiem, że mamy do czynienia z oszustwem.

Jak działa GatesWay?

Zgodnie z oświadczeniami opublikowanymi w serwisie economynews-break.com/members/ program GatesWay został opracowany przez profesjonalny zespół. Zawiera \"algorytm, który może przewidzieć zmiany cen akcji z 77% dokładnością, a najlepsi brokerzy z Wall Street osiągają wynik nieco powyżej 50%. Aby zapobiec załamaniu giełdy, ten algorytm pozwala tylko na zysk wysokości 200 dolarów naraz.\"

Niepokojące informacje

Na podstawie uzyskanych informacji stwierdzamy, że oprogramownaie GatesWay nie może być prawdziwe. Co więcej, nazwa tak sławnej osoby jest zaangażowana w oszustwo. Pierwszym dowodem oszustwa jest to, że do promocji systemu wykorzystano płatnych aktorów. Wszyscy szczęśliwi traderzy na economynews-break.com/members/ są fałszywi. Można wynająć tych aktorów na fiverr.com i polecić im, aby powiedzieli co chcesz. Krótki film kosztuje 5 - 10 dolarów. Opinie na temat systemu są fałszywe. To sprawia, że ten system nie jest godny zaufania.

Drugą niepokojącą sprawą jest twierdzenie, że handel za pośrednictwem tego oprogramowania jest w 100% wolny od ryzyka. To kłamstwo. Nie ma handlu bez ryzyka. Nikt jeszcze nie wymyślił oprogramowania wolnego od ryzyka. Po wpłaceniu pieniędzy należy liczyć się z możliwością ich utraty. Tak funkcjonują rynki finansowe. Sesja może być wygrana lub przegrana.

Co się stanie podczas rejestracji na stronie economynews-break.com/members/?

Podczas rejestracji na stronie GatesWay otrzymasz ofertę wypróbowania darmowego konta demonstracyjnego! Po uruchomieniu transakcji zobaczysz, że wygrałeś, ale te transakcje nie są prawdziwe! To tylko symulacja, która nie ma nic wspólnego z prawdziwymi transakcjami na rzeczywistych rynkach! Zadaniem tej symulacji jest przekonanie potencjalnych użytkowników, że można zarobić ogromne pieniądze za pomocą tego oprogramowania, co ma na celu zachęcić ich do otworzenia prawdziwego konta i wpłaty depozytu. To tu mamy do czynienia z oszustwem! Kiedy zainwestujesz prawdziwe pieniądze i zaczniesz handlować na rzeczywistych rynkach, szybko stracisz to co zainwestowałeś!

Recenzja GatesWay Scam - wnioski!

Nic co dotyczy economynews-break.com/members/ nie wygląda dobrze! GatesWay jest oszustwem, które nie zasługuje na Twój czas i inwestycję pieniędzy! Oszuści po prostu zmieniają aktorów, domenę i niektóre imiona i nazwiska. Obiecują, że uzyskasz szybkie zyski nie robiąc nic poza rejestracją. Jeśli byłaby to prawda, wszyscy bylibyśmy milionerami. Prawdziwy świat nie działa w ten sposób. Po prostu nie możemy pozwolić abyś stracił wszystkie swoje pieniądze przez GatesWay!

Werdykt: GatesWay to potwierdzone oszustwo! Unikaj economynews-break.com/members/!

recenzja, GatesWay, oprogramowanie, oszustwo, scam, opcje binarne
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Binatex

Binatexia Ltd
A broker perfect for beginners. They offer low minimum deposit and a free demo account
Moja szybka porada: Try the free demo account and when making your first deposit, use the offered bonus
Minimalna wpłata: 10$
 
 


  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

  Janek123 (212.90.166.*) napisał

Martin Gale

Czy się sprawdza strategia Martin Gale?

  Wojtek (212.90.166.*) napisał

Re: Martin Gale - Janek123

Sprawdza się, ale musisz mieć bardzo duży kapitał i inwestować nie więcej jak 0.5% kapitału. Ja handluje już 3 lata, ciągle na plusie, nie ma żadnych problemów.

  Jacek (212.90.166.*) napisał

OPCJE BINARNE    ZASTANAWIAM SIE

Jakiego brokera najlepiej wybrac?

  Artur (83.11.251.*) napisał

Cześć :)

Cześć, chciałbym zacząć zarabiać pieniądze w internecie, mógłbyś mi pomóc od czego zacząć ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.