Recenzja one up trader niebezpieczne oszustwo - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
12.11. 2017 23:18  | 

Co to jest One Up Trader? Jest to firma zajmująca się handlem, która twierdzi, że sfinansuje traderów, jeśli przejdą \"darmowy\" test oceny. Firma twierdzi, że po drodze nie ma przeszkód, ponieważ jest to tylko dwuetapowy proces. Po pokazaniu im wyciągów z konta, aby udowodnić, że możesz z zyskiem dokonać transakcji, natychmiast nagrodzą cię wybranym przez Ciebie kontem inwestycyjnym. Może to być kwota od 25 000 do 250 000 USD.

Jednak tak zwana ocena handlu nie zawiera żadnych informacji na temat wymagań. Nie wiadomo, co jest wymagane, aby dołączyć do programu i uzyskać nagrodę.

Podczas gdy firma twierdzi, że może nagradzać wykwalifikowanych traderów nawet do 250K, odmówiła możliwości zweryfikowania, czy te fundusze rzeczywiście istnieją. Odmówili również ujawnienia, czy którykolwiek z handlowców faktycznie przeszedł przez tę ocenę i został w ten sposób sfinansowany.

Ponadto One Up Trader nie ujawnia, kto jest właścicielem firmy. Są bardzo skryci, jeśli chodzi o sprawy związane z ujawnieniem danych firmy.

W tym momencie możesz się zastanawiać, czy One Up Trader jest poważną firmą. Ale zanim zastanowisz się nad rejestracją, przeczytaj tę recenzję, aby odkryć fakty, które ukryto przed traderami.

Recenzja One Up Trader: szczegóły, które powinieneś znać

Jakiś czas temu napisaliśmy recenzję firmy o nazwie Top Step Trader. Jeśli znasz tę firmę, prawdopodobnie powinieneś zauważyć podobieństwo między Top Step Trader i One Up Trader.

One Up Trader jest bezpośrednim konkurentem firmy Top Step Trader, ponieważ dzielą ten sam model biznesowy. Jedyną różnicą jest to, że Top Step Trader pobiera wiele opłat. Oni zawsze naliczają setki dolarów za usługi i testowanie. Z drugiej strony One Up Trader nie mówi, czy żądają czegoś za te rzeczy. Zamiast tego ciężko pracują, aby inwestorzy wierzyli, że w łatwy sposób mogą zostać przez nich ocenieni i sfinansowali.

Badania ujawniają długą historię

One Up Trader powstał z Mes Capital Group. Ta zmiana miała miejsce 29 grudnia 2016 r. Mes Capital Group wszedł do sieci we wrześniu 2015 r. Związany był z inną stroą on nazwie FuturesProfile. W rzeczywistości te dwie strony internetowe wydawały się należeć do tej samej osoby, ponieważ ruch, który trafiał do FuturesProfile.com, był przesyłany na stronę Mes Capital Group. A teraz ruch, który trafi na stronę Mes Capital Group, zostanie przekierowany na stronę One Up Trader. Ten łańcuch nie jest przypadkowy. Jest to zgodne z projektem.

Zaciekawiła nas domena MESCapitalGroup.com. To nietypowe, aby legalna firma w Internecie zmieniała domeny co 2 lata. Powodem jest to, że ludzie chcą utrzymać swoje marki tak długo, jak to możliwe. Im dłużej jesteś w stanie utrzymać markę, tym więcej osób Ci zaufa.

Uważamy, że firmy o złej reputacji w Internecie są jedynymi podmiotami, które są zainteresowane częstą zmianą swoich domen w nadziei, że wprowadzą w błąd potencjalnych klientów.

Do pewnego stopnia to działa. Jednakże, gdy powstanie taka recenzja, to wstyd, ponieważ świat nagle uświadomi sobie, że oszustwo przerodziło się w kolejne oszustwo.

Idąc dalej, zdaliśmy sobie sprawę, że domena firmy Mes Capital Group została zarejestrowana w Kuwejcie przez osobę o imieniu Sattam Alsabah. Kiedy zbadaliśmy imię i nazwisko Sattam Alsabah , stwierdziliśmy, że ten człowiek był w jakiś sposób związany z panującą rodziną w Kuwejcie. Głęboka analiza na LinkedIn pokazuje, że istnieje co najmniej 200 połączeń, a większość z nich zawsze prowadzi do osób o nazwisku Al Sabah. Możesz zapytać: \"Kim są ci ludzie z Al Sabah?\"

Otóż ludzie z Al Sabah rządzą Kuwejtem od lat 30. XX wieku. Ich historię można przeczytać na Wikipedii.

W trakcie swojej działalności Mes Capital Group zmieniła swój adres fizyczny co najmniej 2 razy. Pierwszy adres fizyczny wskazał, że działają w Chicago. Został opublikowany jako 141 W. Jackson Blvd Suite 2026 Chicago, IL 60604.

Numer telefonu, którego używali w tym czasie, to 312-578-0225. Kiedy badaliśmy ten fizyczny adres, zauważyliśmy, że Mes Capital Group dzielił ten sam adres co Vankar Trading.

Kiedy badaliśmy dalej Vankar Trading, zauważyliśmy, że został on zarejestrowany pod imionami John i Thierry.

W 2013 roku przedstawiciel współpracujący z Vankar Trading sprzedawał \"magiczne\" oprogramowanie do handlu i kurs korzystania z tego oprogramowania. Następnie w 2015 r. CFTC złapała przestępców i nakazała przedstawicielowi zapłacić karę w wysokości 140 000 USD. Czym była zbrodnia? Najwyraźniej ten nieuczciwy przedstawiciel podał fałszywą reprezentację produktu, który sprzedawał, naruszając tym samym zasady CFTC.

Podejrzenie

Otrzymaliśmy kilka wniosków o sprawdzenie One Up Trader. Kiedy zrobiliśmy wstępną ocenę, wyglądało to podejrzanie. Obietnice były po prostu zbyt piękne, aby mogły być prawdziwe.

Kto przy zdrowych zmysłach chce finansować tradera, który praktykował na symulatorze przez kilka dni? Mówimy o zdobyciu funduszy w wysokości od 25 000 USD do 250 000 USD. Kto i dlaczego może dać Ci te pieniądze za nic? To jest istotne pytanie, na które potrzebujemy odpowiedzi.

Widzisz, aby dać sprzedawcy detalicznemu takie pieniądze, byłoby to jak popełnienie finansowego samobójstwa. To jest jak katastrofa, która czeka, by się wydarzyć. To nigdy nie będzie działać na dłuższą metę.

Jaka firma stoi za One Up Trader? Czy One Up Trader jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością? Czy jest to jednoosobowa działalność gospodarcza? Widzisz, każdy może założyć stronę internetową po południu i zacząć robić śmieszne obietnice. Nie jest to trudne do osiągnięcia.

Wiele stron internetowych, które ogłaszały darmowe fundusze dla inwestorów, okazało się oszustwami. One Up Trader nie jest wyjątkiem.

Jak działa to oszustwo?

Uwierz lub nie, ale One Up Trader pobierze opłaty za \"edukację handlową\". Obiecują ci, że jeśli wykorzystasz materiał edukacyjny i zdasz test, sfinansują Cię określoną kwotą pieniędzy. Tak zwany test należy przeprowadzić na symulatorze. Ale drobnym drukiem napisane jest również, że trader nie może stracić więcej niż pewną ilość pieniędzy na tym koncie.

Dlatego firma ryzykuje jedynie niewielką sumą pieniędzy, aby czerpać ogromne zyski. To jest oszukańcza część tej oferty.

Nasza najlepsza rada dla Ciebie

One Up Trader to oszustwo jak każde inne. Nie popełniaj błędów finansowych, decydując się w nie zainwestować. Zamiast tego skorzystaj ze sprawdzonych produktów handlowych, których listę można znaleźć między innymi na stronie valforex.

recenzja, one up trader, oszustwo, scam, oprogramowanie, szkolenia, edukacja, finansowanie, handel
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.