Recenzja mps odnowione oszustwo na multiplexersys - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
05.11. 2017 09:56  | 

Nowe oprogramowanie do handlu opcjami binarnymi, MPS autorstwa Richarda Ewinga, jest oszustwem. Ustaliliśmy, że ten projekt po raz pierwszy pojawił się jako system handlu Multiplexser, w którym użytkownicy otrzymywali obietnice zysku w wysokości 850 USD za godzinę handlu. Ci, którzy zapisali się na oszustwo, stracili wszystko i poczuli się rozczarowani.

To oszustwo znów powróciło. Nazywa się MPS, więc ostrzegamy naszych czytelników, aby nie tracili czasu na angażowanie się w ten system.

Ten leniwy oszust poddał recyklingowi wszystkie funkcje systemu handlu Multiplexer. Według niego system handlu MPS zapewnia zysk w wysokości 20 000 USD dziennie lub 850 USD za godzinę.

Te liczby są absurdalne i trudno w to uwierzyć. Zgodnie ze stroną docelową system transakcyjny MPS jest wydajny, ponieważ opiera się na specjalnej technologii Multiplexer, która przez cały czas gwarantuje utrzymanie współczynnika wygranej bliskiego 100%.

Teraz, kiedy Ewing oferuje system MPS za darmo, pytanie brzmi: czy może Cię wzbogacić? Czy można się wzbogacić z dnia na dzień za pomocą zautomatyzowanych systemów transakcyjnych?

Recenzja MPS - to oszustwo

Prawda jest taka, że ten system transakcyjny nie jest nowy. Został on poddany recyklingowi i powstał na podstawie systemu handlu Multiplexer, ponieważ wykorzystuje ten sam materiał i wideo do promocji. Jedyną inną rzeczą jest logo, które według nich warto było zmienić.

Kiedy patrzymy na tę stronę, pierwsze wrażenie, które przychodzi nam do głowy, jest takie, że jest to oszustwo. Film obfituje w banknoty dolarowe. Prowadzący zajmuje się jedynie mówieniem o krzykliwym stylu życia, zamiast informować odbiorców o tym, co robi to oprogramowanie i w jaki sposób jest w stanie osiągnąć niezwykle wysoki wskaźnik trafień.

Kiedy obserwujemy ten film, widzimy, że jest to całkowita strata czasu, ponieważ brakuje mu treści. Daje tylko obietnice, których nie można osiągnąć. W rzeczywistości te obietnice, które daje strona MPS, są raczej absurdalne - można je osiągnąć tylko w snach.

Według tych oszustów oprogramowanie MPS jest w pełni zautomatyzowane. Zostało zaprojektowane jako osobisty bankomat, który pluje gotówką, nawet jeśli nie masz pieniędzy na koncie bankowym, aby wypłacić pieniądze.

I \"najlepszą\" rzeczą, jaka się kiedykolwiek wydarzyła jest to, że nie wymaga on, abyś wiedział co to są \"opcje binarne\". System działa przez całą dobę, abyś mógł stać się milionerem z dnia na dzień.

System handlu MPS jest największym oszustwem i manipulacją w Internecie. Początkowo myśleliśmy, że to oszustwo było tak rażące, że nikt by na to się nie nabrał. Potem przyszło nam do głowy, że pomimo coraz wyraźniejszych znaków, niektórzy ludzie wciąż dają się przekonać i tracą pieniądze inwestując w MPS.

Kim jest Richard Ewing?

Richard Ewing to po prostu fikcyjna postać grana przez kogoś, kto prawdopodobnie otrzymał zapłatę za promowanie oszustwa.

Ten człowiek uwielbia działać w takich promocjach. Wystąpił już w kilku podobnych projektach online. Jest totalnym szarlatanem, który dba tylko o swój brzuch. Postępuj zgodnie z jego instrukcjami, a stracisz co najmniej 250 dolarów.

W innym przypadku, ten człowiek przedstawił siebie jako Mark Bromovich. Jesteśmy teraz zmuszeni uwierzyć, że nie jest traderem i że wszystko, co próbuje przedstawić światu, jest tylko fikcją.

Nie spodziewaj się, że \"Richard Ewing\" - zawodowy kłamca będzie szczery choćby w jednym procencie. Według informacji na stronie po zarejestrowaniu się uzyskasz dostęp do transakcji na żywo najbogatszych maklerów giełdowych z Wall Street. Ale wiemy, że to kłamstwo, ponieważ system transakcyjny MPS nie ma nic wspólnego z Wall Street Stock Brokers.

W ogóle nie ma połączenia MPS z Wall Street. Nawet gdybyśmy zaczęli badać tę sprawę, by spróbować ustalić to połączenie, trafilibyśmy w ślepy zaułek. Nie warto tracić czasu.

Rzekome wyniki handlu

Oszuści wiedzą, że doświadczeni inwestorzy zawsze proszą o jakiś dowód na to, że system transakcyjny działa. Z drugiej strony nigdy nie przeprowadzą starannego dochodzenia w celu zweryfikowania rodzaju danych, które są prezentowane.

Po przedstawieniu edytowanych liczb i zrzutów ekranowych o rzekomych zyskach, inwestor spróbuje z prawdziwymi pieniędzmi. W niektórych przypadkach pośrednik poprosi o większy depozyt, obiecując w zamian ogromne zyski. Ale jak wiesz, nikt nigdy nie zarobił nawet grosza za pośrednictwem tych oszustw.

W przypadku systemu transakcyjnego MPS ostrzeżenia i wskazówki są tak oczywiste. Nie możesz ich nie zauważyć.

Na stronie głównej mamy tabelę, która pokazuje rzekome zyski, które użytkownicy systemu zarabiają przez godzinę. W końcu ma to być tabela \"live performance\".

W chwili pisania tego przeglądu, tabela pokazywała różne pary, którymi użytkownicy rzekomo handlowali i zarabiali pieniądze. Ta sama tabela pokazuje również rzekome wypłaty dla różnych użytkowników, którzy pozornie zarabiają pieniądze w tym systemie.

To raczej dziwne, że system wyświetla \"Kupuj pozycje\" we wszystkich transakcjach, niezależnie od pary, która jest przedmiotem handlu. Żadna z tych pozycji nie została zamknięta pod względem strat. Czy nie uważasz, że to po prostu zbyt piękne, aby było prawdziwe? Oprogramowanie MPS wygrywa wszystkie transakcje. W rzeczywistości, według strony internetowej, otwiera ona tylko transakcje, gdy jest w 100% pewna, że wygra.

Prawda jest taka, że nie mamy przejrzystego i wiarygodnego zapisu wyników tego systemu transakcyjnego. Ta tabela nie jest równoważna dowodowi wykonania transakcji. To tylko fabrykacja. Na podstawie tego faktu możemy stwierdzić, że system transakcyjny MPS jest oszustwem.

Opinie użytkowników: Czy są jakieś opinie użytkowników?

Nie chcielibyśmy wierzyć, że ludzie dają się nabrać na to oszustwo. Widzisz, to najgłupszy projekt, jaki kiedykolwiek widzieliśmy w sieci.

Szukaliśmy opinii na temat MPS, aby potwierdzić, co widzieliśmy w filmie. W tym filmie pojawiają się ludzie, którzy twierdzą, że handlują za pośrednictwem tego oprogramowania i zarabiają dużo pieniędzy w krótkim czasie.

Chcieliśmy potwierdzić te rzeczy. Ale okazuje się, że opinie przedstawione w wideo są fałszywe. System handlu MPS nigdy nie był używany przez nikogo, dzięki licznym czerwonym flagom, które służą jako ostrzeżenie.

W tym momencie mamy \"właściciela\" oprogramowania, który jest aktorem. Mamy też ludzi, którzy udają, że są prawdziwymi użytkownikami tego oprogramowania, podczas gdy są tylko aktorami. Tak naprawdę nigdy nie korzystali z tej aplikacji handlowej.

Nasza najlepsza rada dla Ciebie

Strona internetowa Multiplexersys.com sprzedaje puste marzenia. Pokażą Ci środkowy palec, jak tylko zasilisz ich konto i stracisz zainwestowane pieniądze. System MPS to oszustwo, którego należy unikać.

recenzja, MPS, Multiplexer, oprogramowanie, oszustwo, scam, opcje binarne
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.