Recenzja io system czy mozemy mu ufac - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
03.06. 2017 23:49  | 

Oficjalna strona: iosystem.co

IO System oferuje najbardziej zyskowne oprogramowanie dla opcji binarnych na świecie. Działa na podstawie opatentowanego algorytmu, który analizuje miliardy zmiennych dotyczących rynku na 1 milionową sekundy przed wygaśnięciem transakcji. IO System działa automatycznie i gwarantuje zysk wysokości 18.000.01 dolarów na dzień, każdego dnia do końca życia. Przegrana nie jest możliwa. To brzmi zbyt dobrze aby było prawdziwe, dlatego postanowiliśmy przyjrzeć się temu bliżej.

Kim jest Oliver Breitner?

Oliver Breitner jest założycielem i prezesem Insured Outcome. Twierdzi, że został milionerem dzięki zainwestowaniu zarobionych na rodzinnym biznesie pieniędzy w stworzenie najlepszego na świecie oprogramowania. Oliver Breitner nie tracił czasu i stworzył najlepszą autotradingową aplikację na świecie. W odpowiedzi na twierdzenia Olivera Breitnera nasuwają się następujące pytania. Jak to możliwe, że branża handlu opcji binarnych nie słyszała o tej osobie i stworzonym przez nią dochodowym IO System? Jeśli system pozwala osiągnąć zysk wysokości 18.000.01 dolarów na dzień, czy ma duże zainteresowanie ze strony inwestorów? Odpowiedź brzmi NIE, ponieważ IO System jest jednym, dużym oszustwem!

Ponadto, Oliver Breitner jest wielokrotnym oszustem. Wsześniej prezentował Insured Trading Software oraz Insured Outcome Software, których recenzje znajdziesz na naszej stronie. Udowodniliśmy, że są one oszustwem. Obecny system jest taki jak poprzednie, tylko nazwa jest inna. Z powyższych powodów nie należy ufać IO System. Jest to kolejne oszustwo tego samego tówrcy!

Jak dziala IO System?

IO System działa na podstawie opatentowanego algorytmu tradingowego, który analizuje miliardy zmiennych dotyczących rynku na 1 milionową sekundy przed czasem wygaśnięcia tradu. Jeśli IOP (insured outcome protocol) wykryje ryzyko wysokości 0,01%, wyknuje inną transakcję w odwrotnym kierunku. To czysty nonsens! Nie ma 100% stopy zwrotu. Rzeczywista stopa zwrotu mieści się w przedziale 70% – 80%, w zależności od brokera. Taki system oznacza, że jeśli drugi zakład wygra, tracisz 20% – 30%. Co się stanie jeśli drugi zakład także będzie przegrany? System umieści kolejną transakcję tylko w innym kierunku. Z tego wynika, że twórcy IO System nie rozumieją podstawowych zasad dotyczących handlu opcjami binarnymi. Według nas IO System jest oszustwem!

Niepokojące informacje

Sfabrykowano dowód z kona bankowego Olivera Breitnera, na którym możemy zobaczyć przelew z Insure Outcome datowany na 14 kwietnia 2016. Sprawdziliśmy w bazie danych na stronie whois.com, że domena iosystem.co wspierająca IO System została zarejestrowana 18 maja 2017. To więcej niż rok po wspomnianym przelewie!

Ponadto, niedorzeczne jesy twierdzenie, że od debiutu w 2014 roku Auto Trading App nie miała żadnej przegranej transakcji. To kłamstwo! Jak aplikacja mogła wykonywać transakcje w 2014 roku skoro została zarejestrowana dopiero w 2017 roku? To kluczowy dowód oszustwa! Udowodniono, że IO System jest nieuczciwym oprogramowaniem. Oliver Breitner to oszust, a jego twierdzenia nie mają podstaw.

Więcej niepokojących informacji

Referencje dla IO System! Na dole strony znajdują się opinie kilku zadowolonych użytkowników. Uczciwie mówią, że IO System jest dochodowy. Niestety, sprawdzenie w Google wskazuje, że użyto zdjęć stokowych. Zarówno postaci jak i ich twierdzenia zostały zmyślone. Nie wiemy dlaczego twórcy nieuczciwego oprogramowania wciąż używają zdjęć stokowych. Raczej nie dodają one autorytetu serwisowi. To wystarczający dowód potwierdzający oszustwo!

Rejestracja na stronie iosystem.co

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, system przekieruje Cię do drugiego wideo, w którym Oliver Breitner pośpiesza Cię do dołączenia do użytkowników mówiąc, że już tylko kilka miejsc zostało. Musisz zainwestować 250 dolarów i otworzyć nowe konto brokerskie. IO System działa tylko w połączeiu z rekomendowanym przez system brokerem. Ten broker oferuje Ci podwojenie zainwestowanych środków. Nie dajcie się oszukać, nikt wam nie da pieniędzy za nic! Aby otworzyć konto potrzebujesz 250 dolarów. Jednak kim jest ten zaufany broker? Tego wideo nie określa. Nie wspomniano także o tym, że po podwojeniu Twojego kapitału nie będziesz mógł tych środków wypłacić dopóki nie spełnisz wszystkich wymagań brokera. Jednak na stronie iosystem.co nie podano jakie warunki należy spełnić. Współpraca z niesprawdzonym brokerem może być niebezpieczna. Powyższe informacje dowodzą, że IO Systems to oszustwo!

recenzja IO System – Wnioski!

Nic co dotyczy iosystem.co nie wygląda dobrze! IO System jest oszustwem, które nie zasługuje na nasz czas. Jasne jest, że ma on na celu wykraść nasze pieniądze! Oszuści stojący za oprogramowaniem IO System zapewniają, że nie musisz zrobić nic poza rejestracją, aby zarabiać pieniądze. Jeśli byłaby to prawda, bylibyśmy milionerami. W prawdziwym świecie takie cuda się nie zdarzają. Z tego względu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację. IO System to oszustwo!

Werdykt: Oprogramowanie IO System to potwierdzone oszustwo! Unikaj strony iosystem.co!

IO Systems, oprogramowanie, recenzja, opcje binarne, oszustwo, scam
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binary Option Robot

Ten program może grać zamiast ciebie. :-) Wszystko, co musisz zrobić, to go zainstalować, zarejestrować się i wykonać wpłatę. Robot automatycznie optymalne transakcje i będzie przeprowadzać je za Ciebie.
Moja szybka porada: Polecam to narzędzie szczególnie początkującym, ponieważ wystarczy tylko włączyć komputer, a oprogramowanie zarabia pieniądze na własną rękę.
Minimalna wpłata: $250
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.