Recenzja fincrowd software czy to rzetelne oprogramowanie tradingowe - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
23.05. 2017 13:23  | 

Oficjalna strona: fincrowdapp.com

Oprogramowanie Fincrowd to interfejs połączony z automatycznym systemem tradingowym umożliwiającym handel za pomocą aplikacji Fincrowd App. System generuje sygnały o dokładności 89.7%. Jest to darmowy serwis. Wszystko brzmi interesująco, dlatego postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się oprogramowaniu Fincrowd.

Kim jest Sam Maxwell?

Sam Maxwell przedstawia się jako twórca systemu Fincrowd. Przeszukaliśmy internet szukając danych o nim, jednak nie znaleźliśmy żadnych innych informacji poza tymi, które są umieszczone na stronie fincrowdapp.com. Ponadto, podczas prezentacji wideo ani nigdzie na stronie oprogramowania nie podano nazwy i danych kontaktowych firmy stojącej za Fincrowd. Fincrowd System to całkowicie anonimowy serwis! Z tego względu, wydaje się być oszustwem i nie należy mu ufać! Odradzamy korzystanie z niego!

Jak działa oprogramowanie Fincrowd?

Zespół profesjonalistów z Fincrowd przeprowadza dla użytkowników badania rynku, w wyniku czego udostępnia sygnały, których dokładność wynosi 89.7%. Po wykryciu najlepszych transakcji, system przesyła je do użytkowników w czasie rzeczywistym. Transakcje można wykonać w trybie manualnym lub ustawić tryb automatyczny. Po aktywacji trybu automatycznego, który kopiuje najlepsze transakcje, nie musisz robić nic oprócz obserwacji jak rośnie Twój zysk.

Po pierwsze, dostarczanie sygnałów jest interpretowane jako porada finansowa. Taka działalność jest regulowana prawnie i wymaga licencji. Jednak nigdzie na stronie Fincrowd nie można znaleźć informacji na ten temat. Oprogramowanie Fincrowd jest zupełnie anonimowe i prawdopodobnie nie posiada licencji. Ponadto, w prezentacji wideo nie podano informacji dotyczących działania systemu, stosowanych algorytmów i strategii. Z powyższych względów uznajemy system Fincrowd za oszustwo!

Niepokojące informacje!

W wideo promocyjnym Fincrowd App umieszczono fałszywe referencje. Użyto aktorów prezentujących możliwości systemu. Osiągnięcie zysku za pośrednictwem tego oprogramowania nie może być zagwarantowane, a wyniki przedstawione w wideo i na stronie nie odzwierciedlają Twoich przyszłych zysków. Nie należy wierzyć twierdzeniom twórców tego systemu. To dowód, że system Fincrowd jest oszustwem!

Ponadto, na stronie umieszczono informacje jakoby Fincrowd App zdobył ponad 20 nagród w poprzednich latach. Lista obejmuje nagrody za bezpieczeństwo, satysfakcję klienta, najlepsze sygnały, użyteczność i dobre rezultaty. Jednak po sprawdzeniu bazy danych na whois.com okazuje się, że domena fincrowdapp.com, która wspiera system Fincrowd, została zarejestrowana 22 marca 2017. To dowodzi, że wszystkie nagrody zostały sfabrykowane i stanowi kolejny dowód oszustwa!

Więcej niepokojących informacji!

Na stronie fincrowdapp.com możemy zobaczyć wypowiedzi użytkowników na temat systemu Fincrowd. Christin T. twierdzi, że “Gdyby nie Wasz system, nigdy nie zarobiłabym tylu pieniędzy\" Jednakże, Ci użytkownicy są fałszywi. Użyto zdjęć stokowych, fikcyjnych imion i zmyślonych opinii. To kolejny dwód oszustwa!

Co się stanie gdy zarejestrujesz się na stronie fincrowdapp.com

Rejestracja wymaga podania imienia i e-mail, po czym zostaniemy przekierowani do strefy użytkownika. Zanjdziemy tam formularz, na podstawie którego zostaniemy przypisani do zaufanego brokera. Twórcy systemu twierdzą, że współpracują ze sprawdzonymi brokerami opcji binarnych. Jednak nigdzie nie podano danych brokerów, więc nie jesteśmy w stanie potwierdzić czy są oni sprawdzeni! Gdy mamy doczynienia z nieuregulowanymi brokerami nie mamy gwarancji czy otrzymamy od nich choćby centa! Ponieważ za tym oprogramowaniem nie stoi żadna firma, nie będziemy mogli złożyć reklamacji gdy cokolwiek niedobrego się stanie! To niebezpieczne oszustwo!

Recenzja oprogramowania Fincrowd – Wnioski!

Nic co dotyczy fincrowdapp.com nie wygląda dobrze! System Fincrowd jest oszustwem, które nie zasługuje na nasz czas. Jasne jest, że ma on na celu wykraść nasze pieniądze! Oszuści stojący za oprogramowaniem Fincrowd wynajmują tanich aktorów, domeny, wymyślają dane użytkowników i ich wypowiedzi, aby zapewnić nas o szybkich zyskach. Zapewniają, że nie musisz zrobić nic poza rejestracją, aby zarabiać pieniądze. Jeśli byłaby to prawda, bylibyśmy milionerami. W prawdziwym świecie takie cuda się nie zdarzają. Z tego względu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację. System tradingowy Fincrowd to oszustwo!

Werdykt: Oprogramowanie Fincrowd to potwierdzone oszustwo! Unikaj strony fincrowdapp.com!

fincrowd, recenzja, oprogramowanie, system, aplikacja, oszustwo, scam, opcje binarne
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.