Recenzja facebook auto trader ujawniamy prawde - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
14.08. 2017 10:22  | 

Facebook Auto Trader aka Facebook Trader to nowy nieuczciwy program. Po wprowadzeniu na rynek w tym miesiącu, strona stara się oszukać i pozyskać jak najwięcej inwestorów. Na szczęście rozpoznaliśmy to oszustwo i ostrzegamy naszych subscriberów, aby unikali Facebook Auto Trader.

Pierwszą rzeczą, którą musisz sobie wyobrazić, jest to, że Facebook Auto Trader nie jest związany z gigantem mediów społecznościowych. Używają tej samej marki łamiąc prawa autorskie, które zostały wprowadzone w celu ograniczenia tego rodzaju działań marketingowych. Po drugie, zauważyłem, że inna legalna platforma istnieje pod nazwą Facebook Trader. Platforma ta nie ma nic wspólnego z handlem opcjami binarnymi, ponieważ dotyczy wyłącznie branży motoryzacyjnej, gdzie ludzie sprzedają samochody za pośrednictwem platformy społecznościowej. Dlatego nie należy mylić tych dwóch stron, ponieważ są osobnymi podmiotami. Jeden jest oszustwem (facebooktrader.co), a drugi sprzedaje samochody za pośrednictwem platformy społecznościowej. My skupimy się na na Facebook Auto Trader i udowodnimy, że to niebezpieczne oszustwo.

Recenzja Facebook Auto Trader

Jest to obecnie jedna z najnowszych aplikacji, która rozpowszechnia fałszywe informacje na temat handlu opcjami binarnymi i tego, jak zostać milionerem. Na stronie Facebook Auto Trader znajdziemy informacje, że to oprogramowanie każdego dnia generuje tysiące dolarów zysku, ponieważ współdziała z mediami społecznościowymi, aby ustalić trendy na giełdzie. W ten sposób użytkownicy mają szansę na prawdziwy sukces na rynku. Robot jest bardzo inteligentny w gromadzeniu i pracy z danymi z Facebooka. Pytanie brzmi: Czy John Thompson (domniemany właściciel) handlu zarabia w ten sposób na życie? Czy ma on zapis transakcji handlu opcjami binarnymi i zysków, które osiągnął dzięki Facebook Auto Trader? Niestety, brak powyższych danych na stronie internetowej Facebook Auto Trader. Znajdziemy tam żargon marketingowy, ale brak wyjaśnienia strategii wykorzystywanej przez ten robot oraz dowodu skuteczności oprogramowania.

Nie ma nic specjalnego w aplikacji Facebook Auto Trader, ponieważ jest taka sama jak inne nieuczciwe aplikacje do handlu opcjami binarnymi, które pojawiły się i zniknęły. Jeśli spojrzysz na stronę internetową, na której promowany jest program Facebook Auto Trader, natkniesz się na wiele dziwacznych twierdzeń i obietnic, których nie można zrealizować. Oszustwo tego oprogramowania polega na wykorzystaniem nazwy największej platformy społecznościowej na świecie. Ma to uwiarygodnić to oprogramowanie. Ponadto ich zamiarem było wprowadzenie w błąd nowych inwestorów, którzy nie przykładają się do dokładnego sprawdzenia produktów handlu opcjami binarnymi. Ci oszuści zarabiają na popularności Facebooka, wykorzystując jego nazwę. Wzmianka o tym, jak robot kopiuje dane z Facebooka, aby mógł skutecznie handlować, ma na celu uwiarygodnić Serwis. Co więcej, należy zdać sobie sprawę z tego że, właściciel tej strony naruszył prawa autorskie. Nie można używać nazwy renomowanej marki do oszustwa w internecie, ponieważ na pewno przyciągnie to uwagę odpowiednich władz.

Kto jest właścicielem Facebook Auto Trader?

Zgodnie z informacjami zawartymi na stronie internetowej, właścicielem tego projektu jest \"John Thompson\". Jednak kiedy zdaliśmy sobie sprawę z tego, że ta strona nie jest godna zaufania, słuszne jest założenie, że to imię jest fikcyjne. Największym problemem z tym człowiekiem jest to, że nie pojawia się w prezentacji wideo, aby można było zobaczyć, jak wygląda w rzeczywistości. Słychać tylko głos opowiadająca kolejne kłamstwa. Jego twierdzenia nie mogą być zweryfikowane, ponieważ nie ma dowodów potwierdzających, że człowiek o nazwisku John Thompson jest właścicielem produktu o nazwie Facebook Auto Trader. Nie można też zweryfikować jego osiągnięć. Uniemożliwia to weryfikację aplikacji Facebook Auto Trader. Można tylko powiedzieć, że \"John Thompson\" to fikcyjna postać, która została wykreowana w celu promowania nieuczciwych programów.

Fałszywe profile użytkowników

Przy tak wielu dowodach oszustwa, ciężko sobie wyobrazić, że prawdziwych użytkowników powiązanych z tą aplikacją i wyrażających o niej pozytywną opinię. Jednak strona internetowa Facebook Auto Trader zawiera kilka \"referencji użytkowników\", które wywołują wrażenie, że ten robot przynosi zyski. Na stronie jest też mała sekcja pt. \"Poznaj mój zespół\". Ci ludzie są głównymi twarzami tej aplikacji. Jest oczywiste, że te obrazy nie reprezentują prawdziwych ludzi zaangażowanych w tę oszukańczą operację. Obrazy należą do platformy fotografii stokowej, skąd zostały skopiowane i wklejone w danej witrynie. Facebook Auto Trader nie zważa na to, że te obrazy są wykorzystywane przez inne strony internetowe, które nie są związane z tym oprogramowaniem. Pokazuje to, że strona internetowa Facebook Auto Trader została utworzona w celu oszustwa. To dlatego, na stronie nie można znaleźć żadnych ważnych informacji dotyczących właściciela lub działania aplikacji, która jest w niej promowana.

Opinie w social media

Social media, podobnie jak nazwa Facebook, są wykorzystywane do promocji Facebook Auto Trader. Niestety, to, co widzisz na stronie jako opinie w serwisach społecznościowych, jest zmyślone. Bądź pewny, że nigdy nie znajdziesz prawdziwej pozytywnej opinii o tym produkcie w żadnym miejscu w internecie, z wyjątkiem strony Facebook Auto Trader. Możesz wyszukać tych użytkowników na Facebooku lub Twitterze. Nie dziw się, że nazwy użytkowników są fałszywe. Spodziewaliśmy się, że tak będzie, ponieważ oszuści lubią udawać, że ich produkty są popularne w mediach społecznościowych, podczas gdy prawda jest zupełnie inna.

Brak wyników handlowych

Kiedy twórca i właściciel robota handlowego mówi niewiarygodne rzeczy o swoim produkcie, powinien również dostarczyć dowodów na ich prawdziwość, które przeważnie powinny przyjąć formę wyników handlowych. Czy to oprogramowanie dostarcza historii wyników, które można zweryfikować? Obawiam się, że tego dowodu nie ma. Zamiast tego jest mnóstwo fałszywych opinii z mediów społecznościowych, których nie można zweryfikować.

Nasza rada

Widząc, że Facebook Auto Trader nie ma dowodów na swoją skuteczność i zyskowność, można bezpiecznie stwierdzić, że jest to kolejne oszustwo. Strategia, której używa ten robot, nie jest wyjaśniona. Praca z danymi z Facebooka nie jest poprawnym wyjaśnieniem. Po drugie potencjał zarobkowy tego robota nie jest realistyczny. Niemal niemożliwe jest, aby jakikolwiek robot wygenerował tak ogromne zyski w tak krótkim czasie. I po trzecie, nie widzieliśmy żadnego solidnego brokera na tej stronie, choć serwis Facebook Auto Trader twierdzi, że współpracuje z renomowanymi brokerami z branży. Z powyższych powodów zalecamy unikanie tego robota. Lepiej zainwestować w legalne i sprawdzone roboty.

recenzja, Facebook Auto Trader, oprogramowanie, oszustwo, scam, opcje binarne
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.