Recenzja dream system to oszustwo zrujnuje twoje marzenia - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
14.08. 2017 22:00  | 

Dzisiaj przyjrzymy się kolejnemu oszustwu pod nazwą Dream System. Okazuje się, że Dream System jest podobny do systemu Dream Profit i Dream Profit Survey. Kiedy cyfrowy produkt trafia na rynek i nie ma specyficznej nazwy, to nie jest dobry znak. Niemniej jednak zbadaliśmy tę stronę internetową, aby dowiedzieć się prawdy i napisać poniższą recenzję.

Pierwszą rzeczą, z jaką spotkają się użytkownicy tej strony, jest obietnica, że obecni członkowie zarabiają 150 000 dolarów miesięcznie za pomocą Dream System. Te obietnice są po prostu śmieszne. Na stronie brak zapisów transakcji handlu opcjami binarnymi, aby potwierdzić tak niedorzeczne twierdzenie. Drugą rzeczą jest fakt, że Dream System jest coraz popularniejszy każdego dnia. W jakiś sposób udaje im się przekonać naiwnych traderów, którzy chcą wierzyć w to, że mogą zarobić 150 000 dolarów miesięcznie na handlu opcjami binarnymi.

Dream System – opis produktu

Gdy ktoś mówi, że ma magiczny system, który może generować zysk wysokości 150 000 dolarów za pośrednictwem automatycznego robota, ludzie zwykle zaczynają interesować się tym, jak działa ten produkt i czy istnieje dowód na to, że twierdzenia te są autentyczne. W przypadku Dream System nie istnieją żadne dowody, które pozwalają zweryfikować twierdzenia dotyczące zysku. Brak jakichkolwiek danych na ten temat.

Ponadto działanie tego oprogramowania nie jest wyjaśnione w zadowalający sposób. Oczywiście oszuści nigdy nie ujawniają jakie magiczne algorytmy zostały użyte. Twórcy Dream System twierdzą, że system jest skuteczny, ponieważ polega na superszybkich serwerach, które są zlokalizowane na całym świecie i są 10 razy szybsze od systemu używanego przez inne systemy handlowe. Powyższe wyjaśnienie nie przekonuje mnie do subskrybowania tego systemu handlowego. To nie jest wystarczające i odpowiednie wyjaśnienie, ponieważ nawet jeśli przeczytasz to zdanie kilka razy, nadal będziesz miał więcej pytań niż odpowiedzi. Takie lakoniczne wyjaśnienia zapalają czerwone światło. Jednak to nie koniec nonsensownych wyjaśnień. Narrator twierdzi, że Dream System odnosi sukces, ponieważ polega na superszybkiej sieci światłowodowej, zapewniającej małą latencję i większą przepustowość. Zastanawiam się, jak to wszystko wiąże się z handlem. Nawet jeśli są właścicielami infrastruktury, to w jaki sposób ta superszybka sieć pomaga tym oszustwom wykonywać transakcje z dużą precyzją, jeśli nie posiadają wiarygodnego algorytmu?

Kto jest właścicielem Dream System?

Przeglądając stronę Dream System, zostaniesz przywitany przez człowieka o nazwie \"Matthew Warner\". Jest to najbardziej nudny sposób sprzedaży, ponieważ nawet jeśli obejrzysz całość, poczujesz, że już wcześniej to słyszałeś. To klasyczna opowieść, w której obcy człowiek mówi, jak kiedyś był na dnie, po czym dzięki inwestowaniu na giełdzie stał się milionerem. Najbardziej zabawne jest to, że \"Matthew\" chce dać szansę tylko 15 osobom, dzięki czemu staną się milionerami za pośrednictwem Dream System. Wypełnienie krótkiej ankiety jest jedynym warunkiem uzyskania członkostwa w klubie milionera. To brzmi jak oszustwo.

Nasuwają się pytania: Skąd pochodzą pieniądze? I dlaczego ten człowiek da Ci pieniądze, jeśli nic nie musisz zrobić? Jeśli Dream System byłby w stanie wygenerować 150 000 zysku miesięcznie, to nie sądzę, żeby właściciel takiego oprogramowania błagał Cię o zarejestrowanie się. W rzeczywistości byłaby to największa tajemnica na ziemi. Tylko kilka zamożnych osób mogłoby sobie na to pozwolić, ponieważ cena byłaby po prostu zbyt wysoka, nawet dla klasy średniej. Zatem Matthew wydaje się kłamcą i oszustem. Twierdzi on, że ma 49 lat i wycofuje się z Wall Street. Moje pytanie brzmi: gdzie on pracował na Wall Street? W której firmie brokerskiej?

Prawda jest taka, że ​​Dream System jest nieuczciwym produktem do handlu na rynku opcji binarnych, podobnie jak inne, które omówiliśmy wcześniej. Pan Matthew Warner nie da Ci absolutnie nic, kiedy zrobisz to, czego od Ciebie wymaga. W końcu zostaniemy poproszeni o zarejestrowanie się u wybranego brokera, który poprosi o depozyt w wysokości 250 dolarów, aby można było rozpocząć handel. Następnie stracisz zainwestowane pieniądze i nie będziesz w stanie ich odzyskać ani nawet złożyć skargi do odpowiednich władz.

Dream System jest częścią większego oszustwa

Wszystko wskazuje na to, że ta sama grupa osób odpowiada za inne oszustwa związane z handlem opcjami binarnymi, takie jak Dream Catcher czy 98% Success. System Dream jest duplikatem wspomnianych wyżej robotów. Wszystkie wyżej wspomniane oprogramowania mają identyczne historie. Ponadto w tych wszystkich filmach występuje Matthew Warner. Mówi te same śmiałe twierdzenia, oferując słuchaczom \"darmowe pieniądze\". W notatce możesz także śledzić zeszłoroczne opinie dotyczące wyżej wymienionych oszustw. Otrzymasz jasny obraz tego, czym jest Dream System, ponieważ to jest to samo oszustwo, tylko pod różnymi nazwami.

Nasza rada

Dream System to potwierdzone oszustwo. Jednak nie wszystkie oprogramowania do handlu opcjami binarnymi są fałszywe. Warto skorzystać z tych, które są rzetelnymi systemami przynoszącymi zysk.

recenzja, dream systems, oprogramowanie, oszustwo, scam, opcje binarne
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Binary Option Robot

Ten program może grać zamiast ciebie. :-) Wszystko, co musisz zrobić, to go zainstalować, zarejestrować się i wykonać wpłatę. Robot automatycznie optymalne transakcje i będzie przeprowadzać je za Ciebie.
Moja szybka porada: Polecam to narzędzie szczególnie początkującym, ponieważ wystarczy tylko włączyć komputer, a oprogramowanie zarabia pieniądze na własną rękę.
Minimalna wpłata: $250
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.