Recenzja direct signals czy to rzetelny system - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
12.07. 2017 20:30  | 

Oficjalna strona: directsignals.com

Direct Signals to nowa platforma transakcyjna dla handlu opcjami binarnymi. Ten system oferuje nam handel z wieloma aktywami. Jest odpowiedni zarówno dla początkujących jak i doświadczonych traderów. Twórcy Direct Signals twierdzą, że to oprogramowanie może przynieść blisko 90% wygranych. Zaprojektowali robota, który jest znacznie szybszy niż człowiek, dzięki czemu może wykorzystać możliwości, które są niedostępne ludziom! To twierdzenie brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe i zdecydowaliśmy się przyjrzeć się temu systemowi bliżej.

Kto stoi za Direct Signals?

Nie znamy odpowiedzi na to pytanie. Na stronie directsignals.com nie umieszczono żadnych informacji o Direct Signals. Brak nazwy firmy, adresu oraz danych twórców oprogramowania Direct Signals. Nie ma nawet formularza kontaktowego umożliwiającego kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wydaje się, że to oferta handlu z sygnałami pochodzącymi z anonimowego źródła, a to wskazuje, że Direct Signals jest oszustwem!

Jak działa Direct Signals?

Jedyną rzeczą, jaką możemy znaleźć na stronie directsignals.com, odnoszącą się do sposobu działania Direct Signals, jest następujące stwierdzenie: \"Oprogramowanie Direct Signals łączy w sobie znakomitą rentowność trzech najpotężniejszych strategii handlowych dotyczących opcji binarnych (manewr cenowy, punkty Fibonacciego i Pivot) z najlepszymi wskaźnikami (MACD, RSI, oscylator stochastyczny, indeks kanałów towarowych itp.), co ma na celu osiągnięcie niesamowitych wyników handlu opcjami binarnymi\".

Niepokojące informacje!

Direct Signals działają poprzez podawanie sygnałów handlowych. Dostarczanie sygnałów handlowych jest interpretowane jako doradztwo finansowe (inwestycyjne), które jest działalnością regulowaną i wymaga licencji. Jednak serwis Direct Signals jest całkowicie anonimowy i nie posiada takiej licencji.

Ponadto twórcy tego systemu twierdzą, że robot może identyfikować możliwości na rosnących i spadających rynkach, dzięki czemu można zawsze osiągnąć zysk niezależnie od stanu rynku. To stwierdzenie jest kłamstwem, które ma na celu przedstawienie tego oprogramowania jako okazji oraz sprawić, że system będzie wyglądać na opłacalny. Każdy, kto ma doświadczenie na giełdzie, może powiedzieć, że to twierdzenie to nic innego, jak fikcja! Wybierając pozycję aktywów, przewidujesz wynik sesji z wyprzedzeniem, a wynik może być wyższy lub niższy. Jeśli rynek zareaguje zgodnie z Twoimi przewidywaniami to wygrywasz, jeśli nie tracisz! Twierdzenie, że handel nie zależy od stanu rynku jest idiotyczne. To twierdzenie tylko pokazuje, że ci ludzie wcale nie rozumieją handlu! Jest też kolejnym dowodem na to, że Direct Signals jest oszustwem.

Więcej niepokojących informacji!

Direct Signals oferuje możliwość wypróbowania wersji demonstracyjnej. Jednak należy pamiętać, że korzystanie z konta demo może być bardzo niebezpieczne z co najmniej dwóch powodów. Po pierwsze, sesje demo nie odbywają się na rzeczywistych rynkach, a ich celem jest oszukanie potencjalnych użytkowników co do rentowności oprogramowania. Po otwarciu prawdziwego konta, wpłacie depozytu i rozpoczęciu handlu na rzeczywistych rynkach, prawdopodobnie stracisz zainwestowane środki.

Po drugie, aby handlować opcjami binarnymi, potrzebujesz brokera! Nigdzie na stronie directsignals.com nie możemy znaleźć danych żadnego brokera, zatem nie możemy zweryfikować, czy ten broker jest legalny czy też nie! Korzystanie z usług nieuregulowanych brokerów może być bardzo niebezpieczne! Mogą oni nie wypłacić ani centa, a ponieważ Direct Signals to całkowicie anonimowe oprogramowanie, nie będzie można złożyć skargi do odpowiednich władz, jeśli tak się stanie! Dlatego oprogramowanie to Direct Signals oszustwo! Podobny schemat działania już widzieliśmy w przypadku innych oszustw! Zatem uważaj, gdzie inwestujesz swoje pieniądze!

Recenzja Direct Signals – Wnioski!

Nic co dotyczy directsignals.com nie wygląda dobrze! System Direct Signals jest oszustwem, które nie zasługuje na nasz czas. Jasne jest, że ma on na celu wykraść nasze pieniądze! Oszuści stojący za oprogramowaniem Direct Signals zapewniają nas o szybkich i wysokich zyskach oraz o tym, że nie musisz zrobić nic poza rejestracją, aby zarabiać pieniądze. Jeśli byłaby to prawda, bylibyśmy milionerami. W prawdziwym świecie takie cuda się nie zdarzają. Z tego względu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację. System tradingowy Direct Signals to oszustwo!

Werdykt: Direct Signals to potwierdzone oszustwo! Unikaj strony arabmoneymachine.co!

recenzja, direct signals, oprogramowanie, oszustwo, scam, opcje binarne
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.