More information
Piotr Adamski
03.09. 2017 22:26  | 

Co to jest Diamond Setups lub DiamondSetups.com? To pokój handlowy, a także serwis dostarczający sygnały handlowe. Nie ma to nic wspólnego z inwestycjami w Diamond. Koszt przystąpienia i utrzymania członkostwa w Diamond Setup wynosi 99 dolarów miesięcznie. System jest własnością człowieka zwanego Renato Santos. To właśnie tam leży problem.

Co warto wiedzieć o Diamond Setups?

Potrzebujesz magicznego zwrotu zainwestowanych 5000 dolarów do 300 000 dolarów w krótkim czasie? Nie ma problemu, sygnały handlowe Renato Santos pomogą Ci to uzyskać. Santos twierdzi, że jest także doradcą handlowym. Będzie \"uczyć\" sprawdzonych technik wykonywania udanych transakcji. Najwyraźniej Santos dostarcza tylko 99% sygnałów. Zawsze możesz polegać na jego metodach. Czy to nie cudowne?

Kiedy spojrzysz na historię życia Santosa, możesz pomyśleć, że patrzysz na coś w rodzaju filmu o Indiana Jones. Ten facet opowiada, jak nauczył się śmiałego handlu i zarządzania ryzykiem. Trudno uwierzyć w jego historie. Pewnego dnia obudził się i wyjechał do brazylijskiego lasu tropikalnego, gdzie handlował diamentami. To opowieść o przygodzie, podczas której przemierzał las deszczowy, walcząc z dzikimi zwierzętami. Ten człowiek jest po prostu śmieszny. Jego twierdzeń nie można udowodnić. Ponadto Santos nie ma zapisu sukcesu handlowego. Przyznaje, że strona internetowa Diamond Setups ma wyłącznie cel edukacyjny.

Ponadto warto zwrócić uwagę na fakt, że Diamond Setups aktywnie jest reklamowany w Stock Twits. Jakiś czas temu napisaliśmy recenzję o Stock Twits. Wydaje się, że Stock Twits jest ich głównym kanałem marketingowym, chociaż korzystają także z Facebooka, Twittera i YouTube.

Właściciel Diamond Setups

Jak jużwspomnieliśmy, właścicielem jest niejaki Renato Santos. Twierdzi on, że opanował sztukę handlu I oceny ryzyka, jednocześnie przemierzając dzikie dżungle w Brazylii. To \"kwalifikuje\" go do nauczania i doradzania w sprawach związanych z handlem. Transportował kamienie z lasu do Nowego Jorku, Miami, Los Angeles, Amsterdamu, Hong Kongu. Twierdzi, że ten okres życia nauczył go zrozumienia różnych rynków. Dzięki nabytym umiejętnościom postanowił zająć się branżą finansową i tak właśnie urodził się Diamond Setups. Bardzo intrygujące.

Twierdzenia dotyczące zysków

Renato Santos jest tak hojny, że chce przekazać swoje umiejętności za jedyne 99 dolarów miesięcznie. Twierdzi, że ma ponad 99% skuteczność. Weźmy pod uwagę rok 2017. Twierdzi on, że jego konto wzrosło o 130% w ciągu pierwszych 5 miesięcy 2017 roku. Oprócz działalności w Diamond Setups, Santos ogłasza także swoje niesamowite umiejętności na Stock Twits. Twierdzi, że w ciągu dwóch lat 10 razy podwoił rachunek 10 000 dolarów handlując na żywo. Jeśli to konto zostało wycenione na poziomie 10 000 dolarów w 2015 r., to teraz zysk powinien wynieść 10 000 000 dolarów. Jest to bardzo ciekawe. Jeśli to będzie robił przez kilka miesięcy, jesteśmy pewni, że będzie w stanie spłacić dług narodowy w niektórych krajach.

Kontakt z właścicielem Diamond Setups

W pewnym momencie musieliśmy skontaktować się z Renato Santos, ponieważ jego historia była ciekawa. Potrzebowaliśmy go, aby dał nam dowód swojego sukcesu handlowego. Chcieliśmy wiedzieć czy uda nam się zweryfikować jego wyniki handlowe. Zatem zainicjowaliśmy rozmowę e-mailową, w której odpowiedział, że nie jest w stanie udowodnić wsoich wyników handlowych. Ponadto stwierdził, że taki dowód nie jest wazny. Innymi słowy, twierdził, że nasze pytanie nie ma znaczenia. Widząc, że ten człowiek unikał ciężkich pytań, poprosiliśmy go o wyciąg z jego bieżącego konta, aby można było sprawdzić jego transakcje. Czy Renato Santos ma konto handlowe? Odpowiedź brzmiała: \"Nawet z żoną nie dzielę moich sprawozdań finansowych, więc dlaczego miałbym to robić z czytelnikami?\" To jest to. To wszystko, czego potrzebowaliśmy, aby stwierdzić, że Renato Santos i jego Diamond Setups to oszustwo.

Nasza rada

Diamond Setups to potwierdzone oszustwo, którego należy unikać za wszelką cenę. System został negatywnie oceniony kilka razy. Niejaki Dean Handley w wideo umieszczonym na YouTube podzielił się swoimi doświadczeniami z Diamond Setups. Wszystko jasno wskazuje na to, że ten system to zwykłe oszustwo. Renato Santos nie ma podstaw do zajmowania się handlem i nauczania o nim. Nie należy ufać ani jemu ani Diamond Setups.

recenzja, Diamond Setups, oprogramowanie, oszustwo, scam, edukacja, opcje binarne
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binatex

Binatexia Ltd
A broker perfect for beginners. They offer low minimum deposit and a free demo account
Moja szybka porada: Try the free demo account and when making your first deposit, use the offered bonus
Minimalna wpłata: 10$
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

  Janek123 (212.90.166.*) napisał

Martin Gale

Czy się sprawdza strategia Martin Gale?

  Wojtek (212.90.166.*) napisał

Re: Martin Gale - Janek123

Sprawdza się, ale musisz mieć bardzo duży kapitał i inwestować nie więcej jak 0.5% kapitału. Ja handluje już 3 lata, ciągle na plusie, nie ma żadnych problemów.

  Jacek (212.90.166.*) napisał

OPCJE BINARNE    ZASTANAWIAM SIE

Jakiego brokera najlepiej wybrac?

  Artur (83.11.251.*) napisał

Cześć :)

Cześć, chciałbym zacząć zarabiać pieniądze w internecie, mógłbyś mi pomóc od czego zacząć ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.