Recenzja crypto wealth creator czy to oszustwo - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
30.09. 2017 10:15  | 

Oficjalna strona: crypto-wealth.co

Oprogramowanie Crypto Wealth Creator umożliwia handel kryptowalutami. Korzystanie z tego najnowszego oprogramowania Crypto Wealth Creator Software gwarantuje co najmniej 4000 dolarów dziennie, 20 000 dolarów tygodniowo i sprawi, że zostaniesz milionerem! Oferta jest w 100% legalna, a jej najlepszą cechą jest to, że otrzymasz ją w 100% za darmo. System Crypto Wealth Creator jest łatwy w obsłudze i nie wymaga wcześniejszego doświadczenia handlowego. To brzmi zbyt kusząco, dlatego zdecydowaliśmy się dokładniej zbadać oprogramowanie Crypto Wealth Creator!

Kim jest Max Carney?

Max Carney twierdzi, że jest twórcą oprogramowania Crypto Wealth Creator. Przedstawia się jako twórca oprogramowania, inwestor i milioner. Twierdzi, że występował w Bloomberg, Financial Times czy Forbes Magazine. Dokonaliśmy szeroko zakrojonych poszukiwań i wszystko, co udało nam się znaleźć, jest związane tylko ze stroną internetową crypto-wealth.co. Ponadto nikt nie może potwierdzić żadnego z jego twierdzeń. Poza tym w trakcie prezentacji Crypto Wealth Creator nie wspomniano o firmie! Dlatego stwierdzamy, że mamy do czynienia z całkowicie anonimową usługą! I to jest nasz pierwszy dowód na to, że mamy do czynienia z oszustwem!

Jak działa Crypto Wealth Creator?

Oprogramowanie Crypto Wealth oparte jest na rewolucyjnej technologii Blockchain i sztucznej inteligencji stworzonej w celu dostarczania sygnałów handlowych o najwyższej jakości. Oprogramowanie automatycznie maksymalizuje potencjalne zyski i minimalizuje straty.

Niepokojące informacje!

Pierwszą niepokojącą rzeczą, na którą natkneliśmy się podczas sprawdzania Crypto Wealth Creator, jest fałszywe oświadczenie bankowe! Max Carney przedstawia nam fałszywy dowód ze swojego konta bankowego! Wiemy to, ponieważ widać wyraźnie sprzeczne informacje! 2 września 2017 to sobota. Przelewy bankowe w weekendy są wyraźną oznaką oszustwa. Co więcej, widzimy, że firma dokonała tych transakcji pod dwiema różnymi nazwami: \"CRYPTO WEALTH\" i \"CRYPTO WEALTH LLC\". To nie może to mieć miejsca w przypadku rzeczywistych transakcji. Nazwy powinny być takie same! Dlatego nie możemy ufać przedstawianym informacjom! To wyraźny dowód na to, że mamy do czynienia z oszustwem!

Drugą niepokojącą rzeczą, są sfałszowane opinie! Możemy zobaczyć, że użytkownicy Crypto Wealth Creator, z całego świata, osiągają ogromne dzienne przychody! Ale są to fałszywe informacje przedstawione z wykorzystaniem zdjęć stockowych i wymyślonych wypowiedzi! Jest to powszechna technika stosowana w prawie każdym oszustwie! Chodzi o to, aby pokazać, jak rentownym oprogramowaniem jest Crypto Wealth Creator dla ludzi, którzy go używają. Jednak w rzeczywistości jest to technika połowu, mająca na celu zachęcenie jak największej liczby osób do rejestracji na stronie Crypto Wealth Creator i wpłacenia depozytu! Użycie fałszywych dokumentów i opinii to niepodważalny dowód oszustwa!

Więcej niepokojących informacji!

Na stronie crypto-wealth.co znajduje się oświadczenie twórcy Crypto Wealth. Po przeczytaniu go jesteśmy pod wrażeniem tak opłacalneh technologii, z którą „strata jest matematycznie niemożliwa”. Jednak w wyjaśnieniu widzimy kolejną sprzeczność! „ZE WZGLĘDU NA WYSOKIE RYZYKO PODCZAS HANDLU, CRYPTO WEALTH NIE SKŁADA ŻADNYCH WYRAŹNYCH LUB DOMNIEMANYCH GWARANCJI, ŻE UŻYTKOWNICY OSIĄGNĄ JAKIKOLWIEK ZYSK LUB ŻE UŻYTKOWNICY NIE STRACĄ CZĘŚCI LUB CAŁOŚCI WPŁACONYCH ŚRODKÓW.” To kolejny dowód na to, że mamy do czynienia z oszustwem!

Znaleźliśmy kolejną sprzeczność pomiędzy informacjami przedstawionymi w wideo promocyjnym Crypto Wealth Creator a sprawozdaniem na stronie crypto-wealth.co! W prezentacji wideo znajduje się informacja, że istnieją grupy testowe z całego świata. Natomiast na crypto-wealth.co widzimy następującą informację: „NOTA REGULACYJNA DOTYCZĄCA USA: handel opcjami nie jest uregulowany w Stanach Zjednoczonych. Crypto Wealth nie jest nadzorowane ani regulowane przez agencje finansowe ani agencje amerykańskie. Jakakolwiek nieuregulowana działalność handlowa mieszkańców Stanów Zjednoczonych jest uważana za niezgodną z prawem. Crypto Wealth nie przyjmuje klientów znajdujących się na terenie Stanów Zjednoczonych lub posiadających amerykańskie obywatelstwo.” To kolejne sprzeczne informacje, które stanowią kolejny dowód oszustwa!

Co się stanie podczas rejestracji na stronie crypto-wealth.co?

Podczas rejestracji na stronie crypto-wealth.co, po podaniu nazwy i adresu e-mail, zostaniemy przekierowani do drugiego filmu promocyjnego w obszarze członkowskim. Rejestracja na drugiej stronie automatycznie utworzy dla Ciebie nowe konto handlowe Crypto Wealth Creator i nowe konto handlowe z dedykowanym brokerem! Ale ponieważ na stronie crypto-wealth.co nikt nie wspomniał o nazwie brokera, nie możemy potwierdzić, czy ten broker jest legitymowany, czy też nie! Postępowanie z nieuregulowanymi brokerami może być bardzo niebezpieczne! Nie można mieć pewności, że wypłacą nam pieniądze. Ponieważ Crypto Wealth Creator jest całkowicie anonimową usługą, nie będzie można złożyć skargi do odpowiednich władz, jeśli tak się stanie! Dlatego też nie inwestuj swoich pieniędzy w Crypto Wealth Creator! To zwykłe oszustwo!

Recenzja Crypto Wealth Creator – Wnioski!

Nic co dotyczy crypto-wealth.co, nie wygląda dobrze! Crypto Wealth Creator to oszustwo, które nie zasługuje na Twój czas i inwestycję pieniędzy! Oszuści po prostu zmieniają aktorów, domeny i niektóre imiona i nazwiska. Obiecują szybkie zyski bez żadnego wysiłku. Wystarczy się zarejestrować, a pieniądze same będą do Ciebie płynąć. Jeśli byłaby to prawda, wszyscy bylibyśmy milionerami. Prawdziwy świat nie działa w ten sposób. Po prostu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację i utratę zainwestowanych pieniędzy z Crypto Wealth Creator!

Werdykt: Crypto Wealth Creator to potwierdzone oszustwo! Unikaj crypto-wealth.co!

recenzja, Crypto Wealth Creator, oprogramowanie, oszustwo, scam, kryptowaluty
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.