Recenzja cobalt code co powrot nieuczciwego serwisu - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
01.05. 2017 18:31  | 

Oficjalna strona: cobalt-code.co oraz thecobaltcode.com

Cobalt-code.co jest nową domeną oprogramowania Cobalt Code, które poznaliśmy w 2016 roku! Użyto nawet tego samego wideo! Na naszej stronie możecie też znaleźć poprzednią recenzję dotyczącą oszustwa Cobalt Code! Zdecydowaliśmy się ostrzec Was przed powrotem nieuczciwego serwisu Cobalt Code!

Niepokojące informacje na temat cobalt-code.co!

Pierwszą rzeczą która niepokoi jest wykorzystanie tego samego wideo, które było zaprezentowane w 2016 roku. Twórcy nie zadbali nawet o zmianę wideo promocyjnego! Po prostu zmienili domenę nieuczciwego serwisu Cobalt Code! Szybkie przeszukanie bazy danych whois.com wykazało, że nowa domena cobalt-code.co została zarejestrowana 21 kwietnia 2017 roku.

Kolejną rzeczą zrwacającą uwagę jest fakt, że referencje umieszczone na stronie cobalt-code.co są fałszywe. Melissa S. z Tel Avivu (Izrael) twierdzi, że zarobiła ponad 15,875 dolarów w ciągu jednego dnia! Jednak taka osoba nie istnieje, wykorzystano zdjęcie dostępne w internecie oraz dodano fałszywe imię i wypowiedź. Taki działanie jest powszechne w przypadku nieuczciwych serwisów, gdyż ma na celu uwiarygodnić jego działanie.

Co się stanie po rejestracji na stronie cobalt-code.co?

Kiedy zarejestrujesz się na stronie cobalt-code.co, zostaniesz przekierowany do drugiego wideo. To wideo jest identyczne z tym, które było wykorzystane w 2016 roku! Na stronie użytkownika znajdują się dane dotyczące handlu, wygenerowane prawdopodobnie przez oprogramowanie Cobalt Code. Jednak te dane są fałszywe, ponieważ są z niedzieli, co oznacza że system Cobalt Code handluje podczas gdy rynki są zamknięte!

Jednak najgorszą rzeczą jest fakt, że gdy wypełnisz drugi formularz na stronie cobalt-code.co, zostaniesz przekierowany do nieregulowanego prawnie brokera! Mając doczynienia z takimi brokerami nie mamy gwarancji czy otrzymamy od nich choćby centa! Ponieważ za tym oprogramowaniem nie stoi żadna firma, nie będziemy mogli złożyć reklamacji gdy cokolwiek niedobrego się stanie! To niebezpieczne oszustwo!

Recenzja oprogramowania Cobalt Code – wnioski!

Nic co dotyczy cobalt-code.co, nie wygląda dobrze! Oprogramowanie Cobalt Code jest oszustwem, które nie zasługuje na nasz czas. Jasne jest, że ma ono na celu wykraść nasze pieniądze! Oszuści stojący za Cobalt Code wynajmują tanich aktorów, domeny, wymyślają dane użytkowników i ich wypowiedzi, aby zapewnić nas o szybkich zyskach. Zapewniają, że nie musisz zrobić nic poza rejestracją aby zarabiać pieniądze. Jeśli byłaby to prawda, bylibyśmy milionerami. W prawdziwym świecie takie cuda się nie zdarzają. Z tego względu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację. Oprogramowanie Cobalt Code to oszustwo!

Werdykt: Oprogramowanie Cobalt Code to potwierdzone oszustwo! Uważaj i unikaj strony cobalt-code.co!

recenzja, cobalt code, oszustwo, Oszustwo, handlowy
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.