Recenzja binary money manager czy to rzetelne oprogramowanie - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
25.06. 2017 10:57  | 

Oficjalna strona: binarymoneymanager.com

Binary Money Manager oferuje co najmniej 1005 dolarów za DZIEŃ poprzez kopiowanie profesjonalnych handlowców. Jest całkowicie bezpłatny i pracuje na kompletnym autopilocie. Wcześniejsze doświadczenie handlowe nie jest wymagane. To brzmi ciekawie, więc zdecydowaliśmy się dowiedzieć więcej o Binary Money Manager.

Kim jest Jim Wallace?

Właściwie nie wiemy kim jest Jim Wallace. Nie ujrzymy go w trakcie prezentacji wideo Binary Money Manager. Pokazane jest tylko zdjęcie osoby. Ponadto podczas prezentacji wideo nikt nie wspomina nazwy firmy! Dlatego też nie możemy ufać tym osobom! Jest to całkowicie anonimowy serwis, co jest charakterystyczne dla oszustów!

Jak działa Money Manager?

Podobno program kopiuje transakcje profesjonalnych traderów. Jednak nigdzie w prezentacji Binary Money Manager lub na stronie binarymoneymanager.com nie widzimy żadnych informacji na ich temat, aby sprawdzić, czy faktycznie są to eksperci! Dlatego też nie możemy zaakceptować twierdzenia, że sygnały handlowe Binary Money Manager pochodzą od ekspertów! To ogromne dowody oszustwa!

Niepokojące informacje

Dostarczanie sygnałów handlowych w celu ich kopiowania jest uważane za doradztwo finansowe, które jest działalnością regulowaną prawnie i wymaga posiadania licencji! Ponieważ Binary Money Manager jest całkowicie anonimowym serwisem, nie posiada licencji uprawniającej do doradztwa finansowego! Poza tym w Wyjaśnieniu możemy przeczytać: \"Binary Money Manager nie ma obowiązku dostarczać porad finansowych klientom. Wszelkie informacje zawarte w tej witrynie internetowej nie mogą być traktowane jako porady finansowe w jakimkolwiek celu.\" Jeśli Ci ludzie nie udzielają porad finansowych (inwestycyjnych), to co nam oferują? Bajki? Ta sprzeczna informacja jest dowodem oszustwa!

Co się stanie podczas rejestracji na stronie binarymoneymanager.com?

Rejestracja na stronie binarymoneymanager.com wymaga podania nazwy i adresem e-mail, po czym zostaniesz przekierowany na drugą stronę. Tam przeczytamy twierdzenie, które jest kompletnym KŁAMSTWEM! \"Jesteś całkowicie ZABEZPIECZONY PRZED STRATAMI ... Broker podpisał umowę, więc niezależnie od wysokości wpłaconego depozytu w ramach 5-dniowego okresu próbnego, jesteś w 100% ZABEZPIECZONY przed stratą!\". Żaden broker nie może wykonywać transakcji na realnych rynkach i pokrywać wszystkie straty! Ponadto broker obiecuje dać Ci 100% bonusu na inwestycję, gdy wpłacisz! Tak jasne!?! Binary Money Manager podwoi Twoje pieniądze i otrzymasz je za darmo? Ta sztuczka jest wykorzystywana przez brokerów do zamrożenia funduszy na koncie maklerskim. Nie można będzie dokonać wycofania pieniędzy przed spełnieniem wszystkich warunków określonych przez brokera! To kolejny dowód na to, że mamy do czynienia z oszustwem!

Recenzja Binary Money Manager – Wnioski!

Nic co dotyczy binarymoneymanager.com nie wygląda dobrze! Binary Money Manager jest oszustwem, które nie zasługuje na nasz czas i inwestycję pieniędzy. Jasne jest, że ma ono na celu wykraść nasze pieniądze! Oszuści stojący za Binary Money Manager zapewniają, że nie musisz zrobić nic poza rejestracją aby zarabiać pieniądze. Jeśli byłaby to prawda, bylibyśmy milionerami. W prawdziwym świecie takie cuda się nie zdarzają. Z tego względu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację. Binary Money Manager to oszustwo!

Werdykt: Binary Money Manager to potwierdzone oszustwo! Unikaj strony binarymoneymanager.com!

Binary Money Manager, oprogramowanie, sygnały, recenzja, oszustwo, scam
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.