Recenzja auto trading robot 100 ITM - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
29.06. 2017 21:33  | 

Oficjalna strona: autotradingrobot.com

Auto Trading Robot oferuje możliwość stworzenia własnego robota handlowego z 100% ITM, w celu zautomatyzowania transakcji na opcjach binarnych na Twoich warunkach. Oferta brzmi bardzo ciekawie i dlatego zdecydowaliśmy się dowiedzieć się więcej o Auto Trading Robot.

Kto stoi za Auto Trading Robot?

Właściwie nie wiadomo, kto jest twórcą tego oprogramowania, ponieważ nie możemy znaleźć żadnych informacji na ten temat! Jest to całkowicie anonimowy serwis, co wskazuje na próbę oszustwa.

Jak działa Auto Trading Robot?

Auto Trading Robot (ATR 1.0) to pierwsza generacja nowych robotów autotradingowych, które dają traderowi pełną kontrolę nad wykonywanymi transakcjami. Wykorzystując opatentowaną technologię, wyeliminowano problem opóźnień, zazwyczaj związanych z automatycznym handlem produktami binarnymi na rynku. Twórcy ATR twierdzą, że większość traderów w branży opcji binarnych źle przeprowadzała automatyczne transakcji. ATR rozwiązało ten problem, co sprawia, że jest doskonałym oprogramowaniem szczególnie dla nowych przedsiębiorców chcących uzyskać doświadczenie bez ponoszenia strat.

Niepokojące informacje!

Zacznijmy od pierwszego i oczywistego powodu, który kwalifikuje Auto Trading Robot jako oszustwo! Musimy być bardzo podejrzliwi, gdy mamy do czynienia z całkowicie anonimowym serwisem, gdyż brak danych dotyczących firmy jest charakterystyczne dla oszustów.

Ponadto Auto Trading Robot posiada konto demonstracyjne umożliwiające przetestowanie oprogramowania. Jednak transakcje wykonane za pośrednictwem konta demo są fałszywe, ponieważ nie mają miejsca na rzeczywistych rynkach! To tylko symulacja!

Używanie fałszywych transakcji demonstracyjnych jest powszechne wśród oszustów! Jest tylko jeden cel takiego działania. Ma sprawić, że uwierzysz w opłacalność serwisu i chętnie wpłacisz depozyt. Jednak, gdy zaczniesz wykonywać transakcje na prawdziwych rynkach handlowych, stracisz wszystkie zainwestowane środki! W ten sposób działają oszuści!

Auto Trading Robot współpracuje z zaufanymi brokerami i oferuje bezpłatną wersję demo przed wpłatą kapitału. Jednak jak możemy zaufać tak zwanym \"zaufanym brokerom\", kiedy nie możemy zobaczyć ich nazwisk, aby je zweryfikować! Postępowanie z nieuregulowanymi brokerami może być bardzo niebezpieczne, ponieważ Auto Trading Robot jest całkowicie anonimowym serwisem, więc nie będziesz mógł złożyć reklamacji do odpowiednich władz, jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy! Z powyższych względów ATR jest niebezpiecznym oszustwem!

Wnioski z recenzji Auto Trading Robot!

Nic co dotyczy autotradingrobot.com nie wygląda dobrze! Auto Trading Robot jest oszustwem, które nie zasługuje na nasz czas i inwestycję pieniędzy. Jasne jest, że ma ono na celu wykraść nasze pieniądze! Oszuści stojący za Auto Trading Robot wynajmują tanich aktorów, wymyślają dane użytkowników i ich wypowiedzi, aby zapewnić nas o szybkich zyskach. Zapewniają, że nie musisz zrobić nic poza rejestracją aby zarabiać pieniądze. Jeśli byłaby to prawda, bylibyśmy milionerami. W prawdziwym świecie takie cuda się nie zdarzają. Z tego względu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację. Auto Trading Robot to potwierdzone oszustwo!

Werdykt: Auto Trading Robot to potwierdzone oszustwo. Unikaj strony autotradingrobot.com!

Auto Trading Robot, recenzja, oprogramowanie, opcje binarne, handel, oszustwo, scam
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.